Autor Tema: Audi A6 2,5 TDI 2002 - pomoc - Kada ostane ispod pola rezervoara nece da upali  (Pročitano 16240 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže nenad in

  • VW Početnik
  • Poruke: 20
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +4/-13
  • Auto: Audi A6 2.5 TDI
Odg: Audi A6 2,5 TDI 2002 - pomoc - Kada ostane ispod pola rezervoara nece da upali
« Odgovor #20 poslato: April 17, 2013, 10:28:52 pre podne »
Uzeo sam auto , promenjena su creva i tu je verovatno i bio problem , jer je na crevima negde vukao vazduh , auto je od Cetvrtka do Utorka bio u servisu , i tamo su ga podizali i slicno, potpuno normalno radi , tako da eto , sada sam opet " u sedlu" .
Kaze serviser da to sto ne pokazuje koliko ima goriva , je problem u tabli, i da to u Tosinom Bunaru resavaju dosta dobro , tako da to jos moram da sredim , da ga ispoliram , vratim letnje gume i felne ( sa celicnim felnama bez ratkapni izgleda kao traktor) .
I puce mi sajla na desnom prozoru juce , pa ako neko zna nekoga ko je dobar ( ja znam samo Boban Sajle ) nek pise, svaki predlog dobrodosao :-) .

Van mreže Djole DMC

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3372
  • Age: 39
  • Lokacija: Kragujevac-Kraljevo
  • Karma: +143/-67
  • Pol: Muškarac
Odg: Audi A6 2,5 TDI 2002 - pomoc - Kada ostane ispod pola rezervoara nece da upali
« Odgovor #21 poslato: April 17, 2013, 01:56:45 posle podne »
Radim ja to ali daleko sam ti. Kod tebe se skida, ceo okvir prozora, samo lim ostaje, moraces da ostavis auto dok ti ne zavrse.

Van mreže nenad in

  • VW Početnik
  • Poruke: 20
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +4/-13
  • Auto: Audi A6 2.5 TDI
Odg: Audi A6 2,5 TDI 2002 - pomoc - Kada ostane ispod pola rezervoara nece da upali
« Odgovor #22 poslato: April 18, 2013, 02:56:42 posle podne »
Cao ljudi , posto sam " resio problem" sinoc sam auto ostavio na parkingu na blagoj uzbrdici , tj na jedinom parkingu koji sam uspeo da nadjem posle 20 minuta, i malopre da upalim kad ono samo vergla , i idemo opet isti problem !!! Stvarno sam vec poludeo , ovo mi je vec previse , a sto je najveci problem promenjena su creva u Cetvrtak , onda je auto stavljen na dizalicu tj prednji kraj i sutra je normalno upalio, onda sve to isto samo su ga ostavili dva dana da " visi" i upalio je odmah , ja sam sinoc vozio i sad nista ?  Jel ima neko neki predlog jos ?  Pozdrav i hvala .

Van mreže shvexoman

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2660
  • Lokacija: Smederevo
  • Karma: +44/-36
  • Pol: Muškarac
Odg: Audi A6 2,5 TDI 2002 - pomoc - Kada ostane ispod pola rezervoara nece da upali
« Odgovor #23 poslato: April 18, 2013, 09:22:45 posle podne »
nemoj da gubis vreme na forumu, takav problem moze da resi samo iskusan majstor

Van mreže 2busy

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2596
  • Age: 40
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +92/-53
  • Pol: Muškarac
  • Family guy
Odg: Audi A6 2,5 TDI 2002 - pomoc - Kada ostane ispod pola rezervoara nece da upali
« Odgovor #24 poslato: April 22, 2013, 12:10:42 posle podne »
@Bizar Bazar  Isprati ti Audija i kupi nešto normalnije za tvoje potrebe. coilleo2tj
Rupa + alu felna = Reparirano rame

Van mreže nenad in

  • VW Početnik
  • Poruke: 20
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +4/-13
  • Auto: Audi A6 2.5 TDI
Odg: Audi A6 2,5 TDI 2002 - pomoc - Kada ostane ispod pola rezervoara nece da upali
« Odgovor #25 poslato: Maj 12, 2013, 02:10:56 posle podne »
Dobar dan drustvo :-)

Evo samo da javim da problem sa autom jos nisam resio , ali sam ga po preporuci dosta ljudi sa foruma , ostavio u servis kod Nina Gedore , upoznao se sa covekom, i cekam da vidim sta ce " doktor" kako ga ljudi sa foruma zovu da mi kaze .

Prilicno me je smirio kada sam dosao kod njega , pa da dodamo da je doktor i za zivce :-).

Radujem se samo da ce se neko konacno posvetiti problemu koji imam , jer mi je pun k**** ovih koji sve znaju , bez da im auto i doteras , oni vec znaju da je pumpa i bla bla bla.
Posto sam dok sam studirao radio u razvojnom centru Bosch u Stuttgart-u , i njima sam se obratio za pomoc , makar online, i u roku od par dana dobio sam odgovore iz dosta servisa Bosch-ovih  , iz raznih gradova u Nemackoj , da to nije tako redak problem , ali da ga oni veoma uspesno resavaju , i sto je najveca fora svi , ama bas svi su mi rekli da je to zboh toga sto popusti vakum jer negde u sistem ulazi vazduh , ali su mi i rekli da je to prilicna umetnost pronaci i gde .
Nino mi je rekao takodje , i ima smisla da ako je pumpa dobra onda auto radi, a ako ne valja , onda ne pali ni na nizbrdici ni na uzbrdici, tako da eto Nino ako i citas ovo, uzdam se u tebe :-)
Uskoro cu postati i tata , pa taj problem moram da sredim jer tim autom i radim a bice i prinove pa ...
Za svaki predlog, sugetiju ili bilo kakvu informaciju , bio bih vam zahvalan :-)

Pozdrav 

Van mreže gedora

  • sve za srpstvo i motorsport
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9370
  • Karma: +534/-256
  • Pol: Muškarac
Odg: Audi A6 2,5 TDI 2002 - pomoc - Kada ostane ispod pola rezervoara nece da upali
« Odgovor #26 poslato: Maj 12, 2013, 02:15:16 posle podne »
sutra ces imati prve informacije

Van mreže Guarana

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3428
  • Age: 39
  • Lokacija: Ljubljana
  • Karma: +90/-37
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Lada
Odg: Audi A6 2,5 TDI 2002 - pomoc - Kada ostane ispod pola rezervoara nece da upali
« Odgovor #27 poslato: Maj 14, 2013, 09:34:38 posle podne »
dijagnoza? lollol
lollol

Van mreže gedora

  • sve za srpstvo i motorsport
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9370
  • Karma: +534/-256
  • Pol: Muškarac
Odg: Audi A6 2,5 TDI 2002 - pomoc - Kada ostane ispod pola rezervoara nece da upali
« Odgovor #28 poslato: Maj 14, 2013, 09:52:50 posle podne »
umrla pumpa u rezervaru i sjebane komore pumpe

Van mreže Guarana

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3428
  • Age: 39
  • Lokacija: Ljubljana
  • Karma: +90/-37
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Lada
Odg: Audi A6 2,5 TDI 2002 - pomoc - Kada ostane ispod pola rezervoara nece da upali
« Odgovor #29 poslato: Maj 14, 2013, 09:54:51 posle podne »
jebiga... pitam da znam ako me zadese slicni simptomi
lollol

Van mreže nenad in

  • VW Početnik
  • Poruke: 20
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +4/-13
  • Auto: Audi A6 2.5 TDI
Odg: Audi A6 2,5 TDI 2002 - pomoc - Kada ostane ispod pola rezervoara nece da upali
« Odgovor #30 poslato: Jul 19, 2013, 11:09:53 posle podne »
Dobro vece

Evo i mene sa turneje , pa reko' da ostavim komentar.
Naime da se prvo zahvalim Ninu, covek je pokazao da zna sta radi , i on je definitivno neko ko ce se posvetiti vasem autu, i neko ko hoce da resi problem , i dosta mi je vise lelemuda koji se prave pametni (  moj bivsi serviser) , a kad nastane problem ,odmah te salje kod Zeravice jer je " otisla pumpa" more......
Znaci  problem resen , i testiran skoro dva meseca , i sve ponovo odlicno radi .
Kupio sam polovan rezervoar sa pumpom komplet ,kao i plovkom,Nino je zamenio , auto je odmah upalio , i srecan se odvezao kuci.
Ujutru opet nista , nece da upali,ja vec u agoniji, a onda se javi covek koji je serviser a imao isti problem sa svojim autom, kaze dodji i ostavi mi auto popodne, ja cu ti problem srediti za sat vremena, ostavicu ga na uzbrdici ,ujutru ga upaliti i vozi. I BI TAKO :-) . Dobio sam garanciju dok je god auto u mom posedstvu , ali jedino je covek trazio da ga ne pitam o cemu se radi, jer je on svoj 2.5 sredjivao 9 meseci dok nije otkrio sta mu je.
Eto jos jedno veliko Hvala Ninu i Duletu koji su mi resili misteriju ,i pokazali da su zaista majstori svog zanata , i uvek cu ih toplo preporuciti .
Ljudi hvala i sve najbolje , pisacu kada sledeci put budemo svirali u Srbiji da dodjete da me slusate :-) .
Pozdrav

Van mreže Desmo

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9782
  • Lokacija: Isfahan - Iran
  • Karma: +220/-51
  • Auto: Lada 2104
Odg: Audi A6 2,5 TDI 2002 - pomoc - Kada ostane ispod pola rezervoara nece da upali
« Odgovor #31 poslato: Jul 20, 2013, 12:29:56 pre podne »
 clap

Van mreže 2busy

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2596
  • Age: 40
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +92/-53
  • Pol: Muškarac
  • Family guy
Odg: Audi A6 2,5 TDI 2002 - pomoc - Kada ostane ispod pola rezervoara nece da upali
« Odgovor #32 poslato: Jul 20, 2013, 12:41:56 pre podne »
 thumbup Happy end!
Rupa + alu felna = Reparirano rame

Van mreže Guarana

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3428
  • Age: 39
  • Lokacija: Ljubljana
  • Karma: +90/-37
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Lada
Odg: Audi A6 2,5 TDI 2002 - pomoc - Kada ostane ispod pola rezervoara nece da upali
« Odgovor #33 poslato: Jul 20, 2013, 12:56:22 pre podne »
obicno ljudi nestanu kad dobiju odgovor.. lepo da si se javio.. nek te sluzi jos 100 godina!
lollol