Autor Tema: Lampice grejaca  (Pročitano 792 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže ksekos

  • VW Početnik
  • Poruke: 2
  • Age: 57
  • Lokacija: Banja Luka
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Ognjen
  • Auto: vw polo 6R
Lampice grejaca
« poslato: April 20, 2015, 10:19:15 pre podne »
Pozdrav svima,
mene muči "stara" tema (barem mislim da jeste budući da sam novi član). Naime, vozim VW Polo 6R 1,6 TDI 77 KW 2010.god. Od prije 10-tak dana mi se počela u vožnji paliti lampica grejača.
Auto normalno ide, bez problema pali na višim i nižim temperaturama bilo da je hladan ili topao motor. Čitao sam po internetu o tome i tako sam došao i do ovog sajta. Uglavnom, vozio sam na dijagnostiku
koja je očitavala povremene ili stalne greške sijalice, nakon brisanja sve je OK nekoliko dana i onda sve po starom. Neko kaže da je 99% štop šalter, ali mi svjetla rade normalno. Drugi opet kažu da svjetla mogu raditi, a da on nije dobar. Pokušao sam ga pronaći iznad pedale kočnice, ali tamo nema ništa. Zna li neko da li se kod ovog modela ovaj prekidač nalazi u kabini ili u prostoru motora ( kod glavnog kočionoč). I još me interesuje gdje se nalazi relej grijača (čuo sam da i on može praviti ovakav problem. Auto je prešao 108000 km i jedina "zakonitost" kod ovih dešavanja je da mi se nakon pranja kola ova lampica redovno pali (ili je slučajnos).
Hvala na svim korisnim savjetima i sugestijama... :huh:
Gonja

Van mreže Dejop

  • VW Početnik
  • Poruke: 1
  • Lokacija: Niksic,Crna Gora
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Volkswagen Pasat 5
Odg: Lampice grejaca
« Odgovor #1 poslato: Januar 17, 2018, 02:13:15 posle podne »
 Imam isti problem sa pasatom 5,zamjenio sam stop salter i lampica je prestala da gori  i posle desetak dana se opet upalila i ne gasi se.Jesi li rijesio problem?

Van mreže Joca

  • _______ x X x _______
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5393
  • Age: 44
  • Lokacija: Kladovo
  • Karma: +135/-30
  • Pol: Muškarac
  • Only TDI Power
  • Auto: Black Elegance ;)
Odg: Lampice grejaca
« Odgovor #2 poslato: Januar 17, 2018, 09:16:38 posle podne »


Dobro došao...  Dejop

U skladu sa pravilima foruma, neophodno je da pre započinjanja diskusije pročitati pravila: Pravila VW foruma

Sledeći neophodan korak je predstavljanje: Predstavljanje članova

VW Club