Autor Tema: Pecanje !!!  (Pročitano 63397 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže ShYmY

  • VW Početnik
  • Poruke: 121
  • Age: 33
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +8/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: vw phaeton, bmw e90
Odg: Pecanje !!!
« Odgovor #40 poslato: Avgust 21, 2013, 01:03:47 pre podne »
ima li zainteresovanih za okupljanje na nekoj reci i zajednicko pecanje i druzenje? biggrin

Van mreže sp4le

  • VW Početnik
  • Poruke: 7
  • Lokacija: Lazarevac
  • Karma: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf mk3 1.6 B
Odg: Pecanje !!!
« Odgovor #41 poslato: Avgust 21, 2013, 06:32:32 posle podne »
E, pa lepo je na Paljuvima, samo ne znam ko ga prekrsti u jezero Sv. Nikola :)
a ti si se to ulogorio tamo kod ostrva, gde onaj matori lik prodaje pivo 'ladjeno iz bunara?
dobro je to mesto, pretpostavljam da si bacao u one panjeve dole, na onaj plato, samo ima lepo tu da se razvlaci...
I, da, riba na Kolubari je pocela da radi, iako je pomutna u zadnje vreme...
Bio sam na nocnom skoro na paljuvima, solidno sam prosao, dole ispod restorana, a sledecu noc sam ti bio u komsiluku, levo od tebe, tacno preko puta ostrva.
Pozdrav iz Lamela :)
p.s. ti si bese radio tamo u lokalu pored Foto Mice, pored onog supermarketa, ako se ne varam? ako se varam, ispravi me, davno je proslo od moje poslednje setnje centrom Uba :)
:)

Van mreže Vinap

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 423
  • Age: 33
  • Lokacija: Ub
  • Karma: +22/-9
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW POLO 6N
Odg: Pecanje !!!
« Odgovor #42 poslato: Avgust 22, 2013, 09:31:33 posle podne »
 mahac Sp4le sta ima da ti pricam kada sve znas i sam.... Na slikama je decko koji radi kod mene, a moj cale drzi lokal.... Sto se tice Paljuva, pravi naziv jezera je Sv. Nikola, razvlacim na plato kod panjeva gde si i opisao, a za tog sto je prodavao ladno pivo iz bunara nemam pojma, uglavnom vise ne prodaje... Sto se tice ove sezone nije lose, bilo je lepih komada na boile iz Formaxa,aroma ananas inace nista drugo ni da okusi nece, sutra cu obesiti slicice...Inace, lepo si ti informisan  lollol
E da nije foto Mica, nego Foto Vica DMG, a moj lokal je odmah ispoda ali to je bilo davno.... Sada je tu nova zgrada, Vica se prebacio u prolaz izmedju supermarketa (sadasnja Roda) a ja sam ostao na istom mestu, sa istim nazivom Grill ``IVA``  tapsac
« Poslednja izmena: Avgust 22, 2013, 09:36:04 posle podne od strane Vinap »
jedva cekaju u porsche bg da im neko dodje s pasatom trojkom na plin. oni samo pasate dvojke i trojke i rade.
ajd vidi sa tim majstorom da se uclani na foum ovde. treba nam strucnih kadrova uvijek.

Van mreže gedora

  • sve za srpstvo i motorsport
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9370
  • Karma: +534/-256
  • Pol: Muškarac
Odg: Pecanje !!!
« Odgovor #43 poslato: Avgust 22, 2013, 09:33:08 posle podne »
ima li zainteresovanih za okupljanje na nekoj reci i zajednicko pecanje i druzenje? biggrin
ima kako nema ali subota ili nedelja ako moze

1. gedora

Van mreže Vinap

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 423
  • Age: 33
  • Lokacija: Ub
  • Karma: +22/-9
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW POLO 6N
Odg: Pecanje !!!
« Odgovor #44 poslato: Avgust 22, 2013, 09:37:36 posle podne »
1. gedora
2. Vinap (ako na toj reci moze da se peca saran, a ako ne onda sam tu da se druzimo)
jedva cekaju u porsche bg da im neko dodje s pasatom trojkom na plin. oni samo pasate dvojke i trojke i rade.
ajd vidi sa tim majstorom da se uclani na foum ovde. treba nam strucnih kadrova uvijek.

Van mreže sp4le

  • VW Početnik
  • Poruke: 7
  • Lokacija: Lazarevac
  • Karma: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf mk3 1.6 B
Odg: Pecanje !!!
« Odgovor #45 poslato: Avgust 22, 2013, 09:47:36 posle podne »
naravno da znam kad sam odrastao na tom jezeru, stari sam Ubljanin :) E taj decko na slikama mi je prodao, brat bratu jedno 1000 pljeskavica, a tvoj cale par stotina manje :) A, pa da, nije Mica nego Vica, sad kad si me ispravio setih se :) Najjace pljeske u gradu, punjene kod Ive, nema dalje, hebes ostale, kad je ukus neponovljiv... Ma znas sta, bre, podje mi, bre, voda na usta sad :) to nije u redu!!!! :) ma znas sigurno tog matorog sto je prodavao pivo, kad se skrene sa kaldrme, i kad prilazis jezeru ima jedan bunar sa desne strane, 2oak metara od obale, to je taj bunar za pivo, a ono imanje preko puta bunara , neka udzerica i ima i neke stoke tamo, e to je sve njegovo :) uh, kako su se lepi bandari tamo hvatali... U onoj uvali... Izgradio se Ub podosta od kada nisam bio tamo zadnji put... Ima li jos Mileta, dilera deviza na onom platou ispred diskonta? :) sigurno ga znas :)
:)

Van mreže Vinap

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 423
  • Age: 33
  • Lokacija: Ub
  • Karma: +22/-9
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW POLO 6N
Odg: Pecanje !!!
« Odgovor #46 poslato: Avgust 22, 2013, 10:17:12 posle podne »
Brate hvala na komplimetnima, trudimo se. Sto se tice tog bunara sad nisam siguran, da li mislis na ono bunarce pored puta ili na onaj izvor u sumici, u svakom slucaju tog matorog vise nema, sad sam se setio na koga mislis. Uf druze kako neznam Mila, on je jos uvek tu, kao i Pera (kad znas Mila, znas i Peru sigurno). E ima i sada bandara, kada vec znas toliko o jezeru (a kako i ne bi) izmedju onog velikog ostrva gde sam ja i onog malog ima bara (mslm u vodi), e tu je prosle sezone palo somce od 23kg...  lollol
E ove sezone malo manje ima pecarosa, jbg bio neki smrtni slucaj, sto i nije toliko neobicno za nase jezero, ali valjda ce se prosek popraviti mahac
A evo i par slicica od malopre







i nezaobilazni deo druzenja  lollol
« Poslednja izmena: Avgust 22, 2013, 10:41:05 posle podne od strane Vinap »
jedva cekaju u porsche bg da im neko dodje s pasatom trojkom na plin. oni samo pasate dvojke i trojke i rade.
ajd vidi sa tim majstorom da se uclani na foum ovde. treba nam strucnih kadrova uvijek.

Van mreže sp4le

  • VW Početnik
  • Poruke: 7
  • Lokacija: Lazarevac
  • Karma: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf mk3 1.6 B
Odg: Pecanje !!!
« Odgovor #47 poslato: Avgust 23, 2013, 06:29:27 posle podne »
E, znas sta, prijatelju, za ove slike cu te odrobijati!!!! :) Majke mi!!! Ma daaaaj, sad sam stigao sa posla, sunce mu Bogovo, sav smoren i vidim ove slike i smorim se jos vise! koliko vam zavidim, to je strasno! :) nije fer, bre!!! :) Ne mislim na izvor, mislim bas na taj bunar koji si spomenuo.
I da, Pera, bivsi dzudista, nekada davno sam trenirao sa njim kod pokojnog Divljaka, ako ga se kojim slucajem secas :) ako ga se ti ne secas, seca se tvoj matori SIGURNO.
A ona uvalica kod ostrva, zatravnela skroz, ijaoooo, majko mila, kako bacis, vadis bandare pokilase :)
Uff, lepo somce, covece... Ima li jos stuke? Secam se da sam prosle sezone, dok sam setao obalom sa zenom nailazio na dosta mrtve stuke, krupni primerci kako se raspadaju na obali i plicaku... Zao mi bi, dusa mi gorela zbog toga.
Ko je od ribocuvara prisutan? Jesu li jos Valjevci nadlezni ili ima nasih Ubljana?
Najlepse vreme je bilo kada je nas Bane bio ribocuvar, to su lepe uspomene, mada mislim da je on poodavno digao ruke od toga. Sednemo u Majdan kod Cope i Bibca, popijemo par piva, spakujemo se za nocno i udriiii sa ostatkom ekipe :)
Samo, nisam ti stigao reci, ja nisam sarandzija, ja sam ti pravi plovkaros :) 'de ti bacis za sarana, ja pored tebe bacam za belu :)
Inace sam ranije mnogo lepo prolazio na kamenjaru... Kod tornja dole ima lepe dubine, a i lepih primeraka saranske ribe ima tamo.
Uf, covece, napisah esej, ali sta cu, oprostite, em volim Ubljane, em zivim od pecanja, dusa mi se hrani time, em su najjace pljeske oduvek bile kod Ive :) Znas li ti, brate, da ja zapucam iz Lazarevca samo da kupim pljeku kod Ive, i to punjenu - najjacu, i vratim se za La kad je smazem :)
P.s. Znas li mozda, uz Mileta dilera, i jednog cika Gorana, onako procelav, nosi bradicu uvek, vrlo cesto i kacket, sirok, nabijen, vuce onako bosanski naglasak, sa Miletom cesto stoji i prica, stalno seta sa jednim malim Lukom, njegovim unukom? Luka ima 7 godina, zive tamo blizu Ive preko puta ulaza u Bioskop?
I onaj Rus, pecaros iz Nisa je dugo vremena ziveo tamo u toj zgradi, Rusa sigurno znas, vrstan je pecaros.

E, da... Tako sam ti slatko lupio plus za ovaj convo da je to straaasno, od srca, brale :)
« Poslednja izmena: Avgust 23, 2013, 06:37:14 posle podne od strane sp4le »
:)

Van mreže Vinap

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 423
  • Age: 33
  • Lokacija: Ub
  • Karma: +22/-9
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW POLO 6N
Odg: Pecanje !!!
« Odgovor #48 poslato: Avgust 23, 2013, 09:32:34 posle podne »
Prvo plusic i za tebe brate, za sve pohvale itd.... E sada da vidim odakle da pocnem sa odgovorima. Ajde prvo od cika Gorana, on mi je sad komsija jer sam kupio stan u zgradi do njegove, tako da ga znam i to odlicno. Sto se tice stuke ima je jos uvek, prosle sezone je uhvaceno 10tak primeraka izmedju 2i 4kg. E sada ribocuvari, valjevci su nadlezni ali ih i nema toliko jer se stalno svadjamo sa njima, kao nije dozvoljen camac u vodu. Pa kako da predjem na ostrvo AVIONOM ?!  lollol
Brate hvala na komplimentima za pljesku, sledeci put kada budes naletao, ti vici da popijemo pice i da probas punjeni pileci batak, sa njim nema greske  thumbup
E da, pa i ja sam bivsi dzudista, mene Jelic i Goran trenirali, najverovatnije ih znas....
Moramo malo da nahvatamo ljudi ovde na forumu pa da uskoro napravimo neki izlet, bilo bi lepo, pa da se ispricamo ko ljudi... mahac
P.S: U utorak cu ja opet na vodu pa ce biti jos slika.
A sada odoh malo u provod.... :26
jedva cekaju u porsche bg da im neko dodje s pasatom trojkom na plin. oni samo pasate dvojke i trojke i rade.
ajd vidi sa tim majstorom da se uclani na foum ovde. treba nam strucnih kadrova uvijek.

Van mreže sp4le

  • VW Početnik
  • Poruke: 7
  • Lokacija: Lazarevac
  • Karma: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf mk3 1.6 B
Odg: Pecanje !!!
« Odgovor #49 poslato: Avgust 23, 2013, 09:57:44 posle podne »
Goran je moj bivsi tast, njegov unuk Luka sa kojim stalno seta je moj sin, no to je duga i druga prica ;)
Znamo se ti i ja sigurno. A i ubedjen sam da ti znam matorog milion posto.
Kupio si stan u zgradi do njegove? Pa, u toj zgradi, u prizemlju dugo godina privatno je ziveo Rus (Dragan) sa njegovom porodicom, zena mu je stomatolog u domu zdravlja i imaju klinca. On je poznat po tome sto pravi plovke, i to odlicne, jbg time se bavi, inace je Nislija, dugo godina smo se druzili. Rus je stalno visio sa Banetom vatrogascem sto je vozio onog malog Pezoa, a Rus vozi golfa II, crvenog, lepo sredjenog... Znaci, tebi Dzbun i mali Mile komsije? :)
Brate, poziv u Ivu - kakva god da je akcija u pitanju - ne odbijam, znam da je vrh klopa (ne pravim reklamu, stvarno je tako) ostala mi je u najlepsem mogucem secanju :) Dobijes, bre, pravo meso u pljedzi, ne one buckurise od soje, mesa sumnjivog morala i leda :)
Svojevremeno sam preplivavao do ostrva sa rancem na ledjima i vezanom opremom, gazio po mulju dok je moglo da se gazi, dalje sam plivao, ima ona rupa oko 3 metra dubine, poveca, tu mora da se pliva :)
Jelica znam k'o zlu paru, cak mi je i sina trenirao jedno vreme, tj. Luku :) a Divljak je trenirao Jelica i mene, ludog Saleta i brata mu Mikija i tako tu ekipu...
Izlet na Paljuvima bi bio stvarno prelep dozivljaj za sve one koji nisu imali tu cast da se upoznaju sa tom divnom vodom, a i naravno za sve nas ostale :)
Jos kad je jaka mesecina, ali da nema puno vetra, auuu brale, savrsen dozivljaj...
Ej, bre, mozda se u neko skorije vreme opet zaletim na nocno, dva pakovanja ampula, match 4.5m, simpatican plovak, extra primama i udri Mile u tambure celu noc :)
P.S. Je l' Ronta zvani Roki jos uvek zivi na Ciglani? :) Drzi li Rade jos uvek onu pecarosku radnju u sklepanoj prodavnicici u parku kod cesme?
Daaaaj, bre, pricaj mi sve novosti :)
« Poslednja izmena: Avgust 23, 2013, 10:00:34 posle podne od strane sp4le »
:)

Van mreže Vinap

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 423
  • Age: 33
  • Lokacija: Ub
  • Karma: +22/-9
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW POLO 6N
Odg: Pecanje !!!
« Odgovor #50 poslato: Avgust 24, 2013, 02:28:55 posle podne »
Dragan je bio preko puta mene u stanu, moj je u prizemlju isto, pre nekih 4 godine se preselio, nzm gde, u svakom slucaju ostalo mi je dosta njegovih plovaka za uspomenu i stavrno su savrseni, iako slabo praktikujem plovkarenje, vise volim da pecam sarana.... Veruj  mi brate ovde je sve isto kao u dobra stara vremena... Rade je jos uvek na istom mestu, nigde se nije mrdnuo odatle, samo su nam park sredili, neznam koliko se upucen u to, mslm nije vise park, sada je tu kao trg neki... Vise nema kosturnice ispd borovih krosnji, gde su se deca okupljala i gde su se sklapale prve ljubavi, sada je na tom mestu samo neki krug sa travom koji nema nikakvu namenu, a sve one lepe stvari koje su se nalazile u nasem starom parku, nazalost nestale su....  :11  Ub se lepo izgradio, i jos uvek se dosta gradi, i sve zbog kopova koji treba sada da isle deo radljeva....
Aaaa nocno pecanje na Paljuvima je prica za sebe, to stvarno treba doziveti...
Preplivati do ostrva nije nikakav problem, medjutim nema potrebe za tim, jer smo pronasli stari putic kroz vodu, na dubini od oko 1,5m tako da se bez problema moze preci na ostrvo...  :)
Pa bilo bi lepo da naletis na nocno pa da se lepo ispricamo i podelimo dobra iskustva sa jezera.... :)
P.S. Trenutno se na jezeru nasla grupica ljudi kojima pecanje na stap nije zanimljivo pa su razvukli bili mrezu od oko 70m kod onih panjeva gde ja bacam za sarana, medjutim tu mrezu vise nece naci jer smo je izvukli iz vode, unistili, svu ribu koja se bila uhvatila vratili a slucaj prijavili nadleznima...
Jezero je inace i dalje prebogatom ribom raznih vrsta i dimenzija  lollol tako da je kompletan uzitak ribolova zagarantovan....
Ocekujem te.... mahac



« Poslednja izmena: Avgust 24, 2013, 02:52:14 posle podne od strane Vinap »
jedva cekaju u porsche bg da im neko dodje s pasatom trojkom na plin. oni samo pasate dvojke i trojke i rade.
ajd vidi sa tim majstorom da se uclani na foum ovde. treba nam strucnih kadrova uvijek.

Van mreže Vinap

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 423
  • Age: 33
  • Lokacija: Ub
  • Karma: +22/-9
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW POLO 6N
Odg: Pecanje !!!
« Odgovor #51 poslato: Avgust 24, 2013, 11:52:25 posle podne »
Pecarosi, nesto smo se uspavali o razmeni iskustatva o nasoj opremi... Ajde malo pisite, koje stapove koristite, koje su vam se masinice najbolje pokazale, itd.... Evo ja cu da pocnem. Kao klinac nisam mnogo mario za izgled opreme, bilo mi je vazno samo da vrsi posao, medjutim gledajuci ostale, pozeleo sam da mi sve bude u kompletu. Sa moje 22 godine (prosle sezone) uspeo sam sve da kompletiram.... :) Prvo uzeo sa tri ista saranska stapa preko kontakta na KP... Rec je o S-PRO Boxxer Black Carp 2-delni, 3.6m, 2.75lbs, parabolic i za sada sam zadovoljan sa njima 75eura sva tri (mogu se naci u Madjarskoj, kod nas ih nema, nzm zasto, uglavnom covek je iz Subotice a opremu uzima tamo).... Zatim su na red dosle masinice, trazio sam neke sa dobrim odnosom cena-kvalitet i nasao sledece u Formaxu: EVOX Carprunner X-60, nisu preterano skupe, a imale su solidne karakteristike za cenu od 1200rsd po komadu (http://www.formaxstore.com/images/product-image/IMG_5958-mrxwaq-bikesh.jpg). Onda su na red dosle one sitnice: Indikatori trzaja S-PRO The Carp, najlon Formax Ultracast 0.3mm (za njega sam se opredelio da bi nadoknadio daljinu izbacaja , koja je izgubljena sa parabolic stapovima) i moram ga pohvaliti da je zaista fenomenalan. Bilo je tu jos sitnica, drzaci stapova, udice, olova, vadilice i ostala sitnurija, pa onda boili, primame, itd, itd, itd..... :)
Uglavnom nije mi trebala neka pretarano skupa oprema, ali opet da bude koliko-toliko korektna da moze da se izbori i sa krupnijim ulovima (prosle godine izvuceno somce od 23kg, bilo je tu borbe, ali se nije desilio niti da masinica preskoci ili daleko bilo da pukne stap)... Uf, eto toliko od mene  :)
P.S. Evo vam sajt pa mozda nadjete i nesto zanimljivo sto vam treba:
http://www.formaxstore.com/
naravno ko je dovoljno upucen zna da imaju prodajno mesto i u Bg-u... mahac
« Poslednja izmena: Avgust 24, 2013, 11:58:58 posle podne od strane Vinap »
jedva cekaju u porsche bg da im neko dodje s pasatom trojkom na plin. oni samo pasate dvojke i trojke i rade.
ajd vidi sa tim majstorom da se uclani na foum ovde. treba nam strucnih kadrova uvijek.

Van mreže Vinap

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 423
  • Age: 33
  • Lokacija: Ub
  • Karma: +22/-9
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW POLO 6N
Odg: Pecanje !!!
« Odgovor #52 poslato: Avgust 27, 2013, 09:21:00 posle podne »
Drustvo evo danas bio malu u supingu. Dolazio nekim poslom za Bg pa sam resio da na brzaka uzmem neke najlone da namotam na rezervne spulne, stoje mi bzv prazne. Uskoro cu na vodu pa cu da vidim kako se ponasaju.  mahac

jedva cekaju u porsche bg da im neko dodje s pasatom trojkom na plin. oni samo pasate dvojke i trojke i rade.
ajd vidi sa tim majstorom da se uclani na foum ovde. treba nam strucnih kadrova uvijek.

Van mreže Fred Peric

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5911
  • Age: 40
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +165/-127
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI 77/105 2007.g.
Odg: Pecanje !!!
« Odgovor #53 poslato: Septembar 04, 2013, 08:24:26 pre podne »
:12

Som 2,2 metra preko 100 kg u nedelju upecan na Savi u Beogradu .
Земунчанин

Van mreže sp4le

  • VW Početnik
  • Poruke: 7
  • Lokacija: Lazarevac
  • Karma: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf mk3 1.6 B
Odg: Pecanje !!!
« Odgovor #54 poslato: Septembar 04, 2013, 09:23:31 pre podne »
Ovo je za Discovery Ultimate Fishing, bravo momci!!!! Neverovatan ulov! BRAVO! Sto bi rekli: "Stra' za oci!"
:)

Van mreže Vinap

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 423
  • Age: 33
  • Lokacija: Ub
  • Karma: +22/-9
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW POLO 6N
Odg: Pecanje !!!
« Odgovor #55 poslato: Septembar 04, 2013, 01:54:06 posle podne »
Auf, no comment  thumbup
jedva cekaju u porsche bg da im neko dodje s pasatom trojkom na plin. oni samo pasate dvojke i trojke i rade.
ajd vidi sa tim majstorom da se uclani na foum ovde. treba nam strucnih kadrova uvijek.

Van mreže ShYmY

  • VW Početnik
  • Poruke: 121
  • Age: 33
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +8/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: vw phaeton, bmw e90
Odg: Pecanje !!!
« Odgovor #56 poslato: Septembar 04, 2013, 11:19:35 posle podne »
koja je debljina najlona i koliko si ga platio? javljaj kakav je treba i ja da pazarim :D
inace ovih dana treba da idem na savu da probam da uhvatim brku

Van mreže Vinap

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 423
  • Age: 33
  • Lokacija: Ub
  • Karma: +22/-9
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW POLO 6N
Odg: Pecanje !!!
« Odgovor #57 poslato: Septembar 05, 2013, 01:07:42 posle podne »
Najlon je 0.28, nosivost na cvoru je 10.3kg... Inace za sada sam zadovoljan. Izbacaji su daleko bolji nego sa ultracastom 0.30.  mahac
Medjutim imam ja ovde ``strucnjake`` koji tvrde da riba bezi od ovih najlona, ``kao`` vidi ih u vodi lollol
Planiram da onaj ultracast zamenim sa formaxovim lumixom, pa cu videti kako se on ponasa  :)
jedva cekaju u porsche bg da im neko dodje s pasatom trojkom na plin. oni samo pasate dvojke i trojke i rade.
ajd vidi sa tim majstorom da se uclani na foum ovde. treba nam strucnih kadrova uvijek.

Van mreže gillespie

  • VW Početnik
  • Poruke: 37
  • Lokacija: Indjija
  • Karma: +0/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf 3 1.9TD
Odg: Pecanje !!!
« Odgovor #58 poslato: Septembar 06, 2013, 12:03:11 pre podne »
pozdrav kolege, nisam ni znao da ima ova tema na ovom forumu, nego ako si mislio na Formaxov lumix , onaj crvene boje, beži od njega, to je sr..e najlon, davno nisam imao lošiji...

Van mreže gedora

  • sve za srpstvo i motorsport
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9370
  • Karma: +534/-256
  • Pol: Muškarac
Odg: Pecanje !!!
« Odgovor #59 poslato: Septembar 06, 2013, 12:16:01 pre podne »
:12

Som 2,2 metra preko 100 kg u nedelju upecan na Savi u Beogradu .


ovolika riba da se upeca na udicu treba staviti jednog ucenika sestog ili sedmog razreda