Autor Tema: Audi a6 2.5 TDI 2002 - podizaci stakala  (Pročitano 9279 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže nenad in

  • VW Početnik
  • Poruke: 20
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +4/-13
  • Auto: Audi A6 2.5 TDI
Audi a6 2.5 TDI 2002 - podizaci stakala
« poslato: Februar 03, 2015, 11:05:55 posle podne »
Dobro vece

Kao i svaka srbenda, nema ga nema, i kad je problem evo ga ,tu je :-)
Da vas pozdravim i postavim pitanje : Pre neki dan zakljucam auto ispred jednog restorana, kaze cuvar" izvini momak,otvorio ti se zadnji prozor" ?????
Zakljucavam ga naravno preko alarma, i podesen je tako da ako su prozori otvoreni ,uvek ih zatvori, ali nikako obrnuto !
E sad ja u cudu gledam, aj kao istripovao se malo auto, pokusam preko brave tj kljuca spolja da zakljucam, i on nece, onda dam kontakt i opet nista, krene gore , vrati se dole i to je to ???
Odem do elektricara, kaze on mozda zice popucale ( zadnja leva vrata ) , aj prelemio ih on, i kao mi uspemo da zatvorimo prozor ,tj on malo krene, na gore stane, pa opet povuces prekidac, on opet krene, i tako do kraja !!!
E sad realno, auto je kod mene 7 godina i realno ako sam 5 puta i otvorio taj prozor , leti klima radi, zimi i ne otvaram i to je to !
SAd me zanima ,jel neko imao slican problem i gde ga je resio ,obzirom da smo ga taj dan samo "iskljucili" da se nebi opet otvorio, ali hocu uskoro i da ga prodajem, pa bih voleo da to sredim, i da sve radi na njemu.
Prihvatam svaku sugestiju,ili preporuku .

Van mreže vule22

  • VW Početnik
  • Poruke: 47
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +2/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW polo
Odg: Audi a6 2.5 TDI 2002 - podizaci stakala
« Odgovor #1 poslato: Februar 18, 2015, 05:35:09 posle podne »
Ja imam wv pola,mene je bio problem od jednom stao al zatvoren....Isto je povezan da se zatvori kad zakljucavam centralnom...Danas ga rastavio i problrm je bio u sajli gde namotava,skinuo ,ponovo namotao i evo radi....To je moje iskustvo.....Pozdrav

Van mreže Markony89

  • VW Početnik
  • Poruke: 5
  • Lokacija: Sokobanja
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Audi a6 c5 2.5 tdi
Odg: Audi a6 2.5 TDI 2002 - podizaci stakala
« Odgovor #2 poslato: Avgust 16, 2020, 11:26:53 pre podne »
Ja sam imao problem na a6 c5 prednji levi je glavio podje na gore i zastane cim pritisnem dugme da zatvara na dalje on se otvori do kraja,i tako svaki put..sve dok nisam uzeo wd i naprskao sinu gde prozor klizi i on je proradio bez greske..evo i dan danas radi lepo. Pokusaj sa podmazivanjem klizaca..pozz