Autor Tema: Takmicenje APRIL - prijave  (Pročitano 9636 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže D@rko

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1359
  • Age: 38
  • Lokacija: okolina Sapca
  • Karma: +10/-9
  • Pol: Muškarac
  • biker for life!
  • Auto: mk4- mk3- b5.5- gsxr 750
Odg: Takmicenje APRIL - prijave
« Odgovor #20 poslato: April 21, 2010, 12:30:45 posle podne »
I sta se sada desava sa takmicenjem, prijavilo se 12 ljudi a samo par nas okacilo radove  blink

tazzica

  • Gost
Odg: Takmicenje APRIL - prijave
« Odgovor #21 poslato: April 22, 2010, 12:16:54 posle podne »
ne kontam, zasto jos gedora, dino, skodamanik, damir, rocky, krle nisu stavili rad... :( za bulevara znam, stavice cim se vrne iz teretane, rikno mu komp onomad pa nije nista uspeo, ali znam da ce staviti danas. aj stavite radove, do veceras, ako se slazete pa da pocne glasanje :)

Van mreže DamirK

  • Eurodubs fotograf
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 10457
  • Age: 42
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +78/-28
  • Pol: Muškarac
  • Eurodubs / Detailing Oprema
    • Detailing Oprema
  • Auto: Golf MK6 GTD, VW UP
Odg: Takmicenje APRIL - prijave
« Odgovor #22 poslato: April 22, 2010, 12:18:19 posle podne »
pa rok je istekao

tazzica

  • Gost
Odg: Takmicenje APRIL - prijave
« Odgovor #23 poslato: April 22, 2010, 12:20:00 posle podne »
i sta sad?

ja sam postavila 21. ni to se ne vazi, hm?

Van mreže DamirK

  • Eurodubs fotograf
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 10457
  • Age: 42
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +78/-28
  • Pol: Muškarac
  • Eurodubs / Detailing Oprema
    • Detailing Oprema
  • Auto: Golf MK6 GTD, VW UP
Odg: Takmicenje APRIL - prijave
« Odgovor #24 poslato: April 22, 2010, 12:53:07 posle podne »
pa ja je ne bi prihvatio, pravila su pravila i tu su da se postuju, jedino ce tako sledeci put ljudi da paze.  ;)
Ali nisam organizator ovoga... tako da se ne pitam.

tazzica

  • Gost
Odg: Takmicenje APRIL - prijave
« Odgovor #25 poslato: April 22, 2010, 01:09:04 posle podne »
AAA, ok, nije problem, neka se javi onda organizator, cisto da znam da li mi se vazi post ili ne.

Van mreže D@rko

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1359
  • Age: 38
  • Lokacija: okolina Sapca
  • Karma: +10/-9
  • Pol: Muškarac
  • biker for life!
  • Auto: mk4- mk3- b5.5- gsxr 750
Odg: Takmicenje APRIL - prijave
« Odgovor #26 poslato: April 22, 2010, 01:15:51 posle podne »
Sad se nikome ne vazi  lollol mada bar si naucila da radis u ps  biggrin

Van mreže Rocky

  • Uprava Kluba
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4384
  • Age: 46
  • Lokacija: Zvezdara, Beograd
  • Karma: +54/-13
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Audi A4 Avant
Odg: Takmicenje APRIL - prijave
« Odgovor #27 poslato: April 22, 2010, 01:16:25 posle podne »
uh koliko polemike oko nicega, ja necu postaviti rad jer mi PS baguje. stalno puca a nemam vremena da sada to resavam. Ne vidim stvarno potrebu za ovim prepucavanjem oko organizacije. Ovo bi trebalo da je opustena tema. Nema se sta ko prozivati. stavi se vreme do kada se predaje i to je to posle toga tema pod lock i ide glasanje. Ko je zakasnio njegov problem. Nedodjes na start trke automatska diskvalifikacija. Zar potrebno pisati ovolike tomove o ovome.

tazzica

  • Gost
Odg: Takmicenje APRIL - prijave
« Odgovor #28 poslato: April 22, 2010, 01:20:28 posle podne »
Glupost, nije smesno... Sta sad, dzabe sam radila, trudila se, odvajala vreme za to?! Super, svaka cast... Bas kako kaze Rocky, tema je opustena, ali nije tema trka, zaboga, neko je sprecen jer radi, npr, ocigledno je da ne mogu svi stici bas 20. da stave sliku, a svi se bune... Briga me, ne znam ni zasto sam se ukljucila na lose organizovan sajt, tj forum... :(((((((

Van mreže Rocky

  • Uprava Kluba
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4384
  • Age: 46
  • Lokacija: Zvezdara, Beograd
  • Karma: +54/-13
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Audi A4 Avant
Odg: Takmicenje APRIL - prijave
« Odgovor #29 poslato: April 22, 2010, 01:23:10 posle podne »
hehehe nemoj da se opterecujes. tvoj rad je prihvacen. Nisi se dzabe trudila.
sto se toliko uzbudjujete, pravila postoje u svakom sportu i takmicenju pa se uvek malo nateze sa sudijama  biggrin.

tazzica

  • Gost
Odg: Takmicenje APRIL - prijave
« Odgovor #30 poslato: April 22, 2010, 01:29:14 posle podne »
Meni je samo tuzno sto sam htela da se zabavimo, a svi su "drveni" i nema sanse da se ovde sa nekim bude u ok odnosima.... Kao da se to radilo za neke novce ili ko zna sta... :( Ceo forum je drven zbog toga sto se svi nesto prepucavaju, i to stalno, i koliko vidim na vecini pdf-a... Evo, kad otvorim krstaricu, iako je sajt mnogo mnogo veci i mnogoljudniji, organizacija je super, nije problem ni ako se zakasni sa postom, nije problem nista, za ono, greske se opominje, ali svi mi imamo zivot, i neko ne moze da postigne u dan da postavi sliku ili da postuje... Briga me, forum sam shvatila kao nesto lepo i zabavno, sad vidim da nije ni jedno ni drugo nego prosto natezenje i dizanje pritiska...

Krle

  • Gost
Odg: Takmicenje APRIL - prijave
« Odgovor #31 poslato: April 22, 2010, 01:36:32 posle podne »
Tazzice, kad bi 10 % ljudi sa foruma procitalo makar jedno pravilo foruma, i pridrzavalo se istog, ceo forum bi bio interesantniji i organizovaniji... Ovako nas 15-ak treba sve to da sredi, a na forumu je 2000 i vise clanova... Nije ni nama lak zadatak... Svaka cast svima na trudu oko virtual stylinga, ali nemoj da mi neko zaboravi da je cela prica oko toga osmisljena tako da i samo takmicenje ima neka pravila, i treba da ih se pridrzavamo... Najlakse je samo pisati gde god, i posle reci da forum nije organizovan i da su svi drveni... Mnogi se pozale i kazu bas to da je forum neorganizovan, a pre toga pisu vicove po oglasima, pa stavljaju oglase u automobili clanova, a onda se zale... To nije u redu od svih vas, prema nama... Iz tog razloga morate svi da shvatite da toliko off-ovanja ne moze 1 covek da isprati, i da nam je posle brojnih opomena najlakse da tu temu zatvorimo, obrisemo, pocnemo iz pocetka...

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13073
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: Takmicenje APRIL - prijave
« Odgovor #32 poslato: April 22, 2010, 01:38:27 posle podne »
Meni ne ide u glavu zasto se svi samo bune... boodala
Pa organizacija se zasniva na pravilima. Nismo uopste drveni, koliko vidim imalo je vremena da se preda DO 20-og, a ne TACNO 20-og. To je realno poslednji dan za prijavu da bi posle moglo i da se glasa. Ja nisam bio u mogucnosti da do tad zavrsim i nisam se ni prijavio. Znaci, lepo sve pise, nemojte bzvz da optuzujete nekog ako ste sami krivi  ;)
To vam je kao kad bi mi organizovali skup 20-og, a neko dodje na skup 21-og i dere se na nas sto ga nismo cekali  wacko

Van mreže DamirK

  • Eurodubs fotograf
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 10457
  • Age: 42
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +78/-28
  • Pol: Muškarac
  • Eurodubs / Detailing Oprema
    • Detailing Oprema
  • Auto: Golf MK6 GTD, VW UP
Odg: Takmicenje APRIL - prijave
« Odgovor #33 poslato: April 22, 2010, 01:47:32 posle podne »
Ni meni nije jasno u cemu je problem.
Ako su ostali stigli i postavili, a ja nisam stigao da odradim, sto mora sve zbog mene da se menja?
To isto vazi i za ostale.

Naravno svi mi imamo zivote, ovo je totalno nebitno i poenta je zezanje... ali ako ste krenuli sa organizovanim "takmicenjem" onda treba da se drzite pravila.
Ako vam nije do pravila, mogli ste jednostavno da stavite sliku pa ko kad uradi super.. zezanje. Ali hteli ste nesto organizovano, svaki mesec...

Ovakve stvari propadaju jer ne postujemo pravila koja se postavljaju.
To pricam za sebe isto a ne tebi tazice, niti darku niti outlaw-u... ne znam sto se ljutis.

Ja sam ionako rekao da je to moje misljenje, i da nisam organizator.

Van mreže DamirK

  • Eurodubs fotograf
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 10457
  • Age: 42
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +78/-28
  • Pol: Muškarac
  • Eurodubs / Detailing Oprema
    • Detailing Oprema
  • Auto: Golf MK6 GTD, VW UP
Odg: Takmicenje APRIL - prijave
« Odgovor #34 poslato: April 22, 2010, 01:56:15 posle podne »
Ja bi promenio pravila, 1. se zada slika, i ljudi nek rade do 20. u mesecu. I neka kace radove... i od 21. glasanje.
I gotovo... nema potrebe za komplikacije dalje, dve razlicite teme itd. Ovako ljudi cekaju taj 20. u mesecu i kao ima vremena, sutra cu itd.
A ako moze odma da stavi, mozda uradi to vece i postavi odma i ne misli vise o tome... 

tazzica

  • Gost
Odg: Takmicenje APRIL - prijave
« Odgovor #35 poslato: April 22, 2010, 02:28:09 posle podne »
Ja bi promenio pravila, 1. se zada slika, i ljudi nek rade do 20. u mesecu. I neka kace radove... i od 21. glasanje.
I gotovo... nema potrebe za komplikacije dalje, dve razlicite teme itd. Ovako ljudi cekaju taj 20. u mesecu i kao ima vremena, sutra cu itd.
A ako moze odma da stavi, mozda uradi to vece i postavi odma i ne misli vise o tome... 

covece, nije u tome problem!!! Ne moze se rad okaciti 15. npr, kako su neki ovde pricali sad kao moze DO 20. jer se tema otvara TEK 20. za 20. a ne za od 01. do 20. pa ko uradi, okaci. Licno nisam bila kod momka 20. a kod njega mi je rad bio jer ja nemam mogucnosti da teram photo shop. I sta da uradim sto nemam kako da okacim rad?! Poenta je dati ljudima rok da odrade, to je dato, dati im rok da okace (npr od 20. - otvaranje teme do 23. - kada bi pocelo takmicenje tj samo glasanje) i rok za samo glasanje  npr do 30. ili sta god... A ne ovako, ko ne uspe 20. nije u igri, pa ALO bre, nema svako masinu koja je savrsena, moj komp hardverski ne moze da podrzi photo shop, tako da sam bila vezana za grad, tj da odem u grad, crtam, i to ne koliko hocu i sve, nego da ne smetam nikome, dok pijem kafu kod momka. pa opet odem, crtam... moj rad je bio gotov jos nekog 15. aprila. Ali jednostavno 20. nije bilo sanse da idem kod momak i nisam imala kako da stavim sliku. A bilo koga da opterecujem da postavlja sliku za mene, nisam luda!!! O tome govorim kada kazem da je sve drveno! kao predaja je DO 20. a tek se 20. tema za postovanje otvara?! To nema smisla, a vi svi u organizaciji, kako god mislite da je dobro, super...

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20535
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: Takmicenje APRIL - prijave
« Odgovor #36 poslato: April 22, 2010, 02:31:38 posle podne »
kome ne moze komp da podrzi photoshop taj neka crta na papiru  lollol lollol lollol ne zezaj molim te furo sam photoshop na windowsu 98 i pentiumu mmx....

tazzica

  • Gost
Odg: Takmicenje APRIL - prijave
« Odgovor #37 poslato: April 22, 2010, 02:33:50 posle podne »
Meni ne ide u glavu zasto se svi samo bune... boodala
Pa organizacija se zasniva na pravilima. Nismo uopste drveni, koliko vidim imalo je vremena da se preda DO 20-og, a ne TACNO 20-og. To je realno poslednji dan za prijavu da bi posle moglo i da se glasa. Ja nisam bio u mogucnosti da do tad zavrsim i nisam se ni prijavio. Znaci, lepo sve pise, nemojte bzvz da optuzujete nekog ako ste sami krivi  ;)
To vam je kao kad bi mi organizovali skup 20-og, a neko dodje na skup 21-og i dere se na nas sto ga nismo cekali  wacko


Ne vidis dobro, jer se tema otvorila 20. a rok za postavljanje slike je do 20.  blink blink blink

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13073
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: Takmicenje APRIL - prijave
« Odgovor #38 poslato: April 22, 2010, 02:34:46 posle podne »
Nisam znao da je moglo samo 20-og da se postavi, izvinjavam se, eto ja predlazem kao i Damir da od sada moze da se postavlja sve DO 20-og.  beer


Van mreže DamirK

  • Eurodubs fotograf
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 10457
  • Age: 42
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +78/-28
  • Pol: Muškarac
  • Eurodubs / Detailing Oprema
    • Detailing Oprema
  • Auto: Golf MK6 GTD, VW UP
Odg: Takmicenje APRIL - prijave
« Odgovor #39 poslato: April 22, 2010, 02:34:51 posle podne »
Iskreno to je tvoj problem sto ne mozes to od kuce da radis. I cini mi se da ti ovo shvatas kao da radis za pare. Zanima me kako bi radila za neki konkurus, gde ne mozes ni da se zalis  lollol
Bilo sta u zivotu radis, imas pravila, imad odredjen datum kad trebas da uradis. Sad sto ti radis to kod momka, na njegovom kompu, sto nisi uspela da se organizujes da ranije uzmes taj rad i slicno... opet TO JE TVOJ PROBLEM, kao sto je i moj problem sto sam ja sredjivao auto itd.

Organizator je Krle koliko ja znam i on je postavio pravila, ne vidim sto moras da se bunis, kad se ja ne bunim, i ne buni se 10 ljudi koji nisu uspeli da odrade.