Autor Tema: Pomoc oko kodiranja dizni vag com  (Pročitano 2124 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže doxy87

  • VW Početnik
  • Poruke: 160
  • Age: 36
  • Lokacija: Pancevo
  • Karma: +0/-2
  • Pol: Muškarac
Pomoc oko kodiranja dizni vag com
« poslato: Februar 13, 2018, 11:52:51 pre podne »
Pozdrav, kupio sam kabal vag com 17,8 iz kine, pa bi da promenim kodove na svojim diznama na autu, posto se razlikuju. Auto je passat b7 1,6tdi. Sa kablom sam uradio kodiranje onih svetala dole na vratima, posto sam stavio projektore sa logom, ali mi nije jasno kako ide za dizne. Posto dizna ima 6karaktera, a program posle tih 6karaktera pokazuje i nulu. Dal treba kad unosim nove karaktere, posle njih da kucam nulu ili jedinicu? Jel radio neko to pa da me uputi u to?

Van mreže doxy87

  • VW Početnik
  • Poruke: 160
  • Age: 36
  • Lokacija: Pancevo
  • Karma: +0/-2
  • Pol: Muškarac
Odg: Pomoc oko kodiranja dizni vag com
« Odgovor #1 poslato: Februar 22, 2018, 07:54:46 posle podne »
Eto ovako, posto vidim da niko nista nije odg, da pisem ja svoja iskustva. Imao sam problem da mi jedna dizna cackce, pa posto nisu kodirane dizne reko da ih kodiram bice bolje. Uzeo sam vcds i krenuo. Prvo se ukuca administracion code pa onda se mogu uneti 6 karaktera sa dizni, pa na kraju njih se dodaje 0 . Iskodirao sam sve dizne i auto je isao dobro, sve dok nije zaglavila jedna iglica na dizni 😁 . Pa sam morao da skidam dizne i da nosim na ciscenje

Van mreže AcoVW

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1695
  • Age: 36
  • Lokacija: Čačak
  • Karma: +61/-15
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Tiguan, Golf 6, Golf 2
Odg: Pomoc oko kodiranja dizni vag com
« Odgovor #2 poslato: Februar 23, 2018, 01:10:30 posle podne »
Jel prestala da cakce posle kodiranja?
I jel bilo uopste razlike pre i posle kodiranja i u cemu ako jeste?

Van mreže doxy87

  • VW Početnik
  • Poruke: 160
  • Age: 36
  • Lokacija: Pancevo
  • Karma: +0/-2
  • Pol: Muškarac
Odg: Pomoc oko kodiranja dizni vag com
« Odgovor #3 poslato: Februar 23, 2018, 09:10:25 posle podne »
Prestala je da cakce neko vreme, sad opet cakce po malo. Pa kazu da kad se kodira dizna, onda kompijuter joj odma prepoznaje vrednost pa ne treba da je ispravlja, a kad  nije kodirana posle nekih minut je kompijuter vrati u normalu