Autor Tema: predlog!  (Pročitano 43182 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže Joca

  • _______ x X x _______
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5393
  • Age: 44
  • Lokacija: Kladovo
  • Karma: +135/-30
  • Pol: Muškarac
  • Only TDI Power
  • Auto: Black Elegance ;)
Odg: Odg: Odg: Kupovina automobila- saveti, iskustva, preporuke. . .
« Odgovor #60 poslato: Mart 23, 2017, 05:11:38 posle podne »
Veki... rođeni, citirao si mi pitanje koje je bilo upućenu Zrnu. Što se komunikacije tvoje tiče, ako si hteo u oko... nisi veruj mi ;)  nemoj se hvataš statistike daj predlog ako već hoćeš da odgovoriš na pitanje koje nije upućeno tebi.
Svi možete predloge o unapređenju foruma napisati u određenom delu foruma predviđeno za to.

Nemoj te više postavljati 'beskoristne postove' kako bi forum zaista doživeo pobošaljenje. Hvala

Zrnojed

  • Gost
Odg: Odg: Odg: Kupovina automobila- saveti, iskustva, preporuke. . .
« Odgovor #61 poslato: Mart 23, 2017, 07:58:27 posle podne »
Aj kada je off i ovako će se pobrisati... koji je tvoj predlog?

You cant afford me ;)

Van mreže Joca

  • _______ x X x _______
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5393
  • Age: 44
  • Lokacija: Kladovo
  • Karma: +135/-30
  • Pol: Muškarac
  • Only TDI Power
  • Auto: Black Elegance ;)
Odg: Odg: Odg: Kupovina automobila- saveti, iskustva, preporuke. . .
« Odgovor #62 poslato: Mart 23, 2017, 08:35:03 posle podne »
Aj kada je off i ovako će se pobrisati... koji je tvoj predlog?

You cant afford me ;)

Nisam ni mislio da će odgovor biti drugačiji  :25

Zrnojed

  • Gost
Odg: Odg: Odg: Kupovina automobila- saveti, iskustva, preporuke. . .
« Odgovor #63 poslato: Mart 23, 2017, 09:01:46 posle podne »
Očigledno da je forumu potrebna nekakva promjena. Ja nemam pojma šta je vlasniku foruma u glavi,kakva je njegova vizija svega ovoga,prema tome,ne želim da dajem nikakve predloge,jednostavno ne želim da se miješam. Morate sami(admin-mod ekipa) nešto da smislite. Ja sam samo korisnik...

Van mreže Joca

  • _______ x X x _______
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5393
  • Age: 44
  • Lokacija: Kladovo
  • Karma: +135/-30
  • Pol: Muškarac
  • Only TDI Power
  • Auto: Black Elegance ;)
Odg: Odg: Odg: Kupovina automobila- saveti, iskustva, preporuke. . .
« Odgovor #64 poslato: Mart 23, 2017, 09:26:39 posle podne »
Ok Gogi, ti si korisnik i kao veran korisnik možeš slobodno izneti svoje mišljenje o unapređivanju foruma, a mod/admin ekipa će videti o realizaciji. A ono tipa: meni se ne sviđa, menjaj te, unapredite... -Šta? Pa ne znam...
To mi malo... ono... 

Van mreže voodoons

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 648
  • Age: 43
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +14/-12
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf mk5 estate 2.0TDI DSG
Odg: Odg: Odg: Kupovina automobila- saveti, iskustva, preporuke. . .
« Odgovor #65 poslato: Mart 23, 2017, 10:16:29 posle podne »
To je tako sad na svakom forumu. Sve više i više ljudi ima pristupa pametnim uredjajima i internetu. Gde je više ljudi, biće i više gluposti... naravno da će da se izgubi neki kvalitet usred tog kvantiteta. Mada ako posete opadaju, ne radi se onda tu o kvantitetu.. nisam dugo na ovom forumu, ne znam konkretno šta je bilo i kako nekad. Administrator sam i moderator na drugom, znam šta se dešava i kod nas, muka je... ali neko rešenje iz rukava ne postoji, samo rad moderatora, mi imamo pravilnik i držimo se toga, nema dvostrukih standarda, roka se po tom pravilniku ali opet, sve više i više se čini da opada kvalitet. Ljudi koji odlaze će uvek postojati, ako odlaze, odlaze zbog sebe a ne zbog drugih, kako oni izlažu ili pričaju/misle...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Van mreže iwcham1979

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2152
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +32/-65
  • Pol: Muškarac
Odg: predlog!
« Odgovor #66 poslato: Mart 23, 2017, 11:06:23 posle podne »
Ja primetio da nema vise napusivanja i silovanja zenskog dela familije, drago mi je ako je administracija resila da stane tome na put. Forum bez kulture ophodjenja i postovanja licnosti moze da se pretvori samo u leglo nekulture i primitivizma....

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk

Ne uči svinju da peva. Em gubiš vreme, em nerviraš svinju!

Van mreže Joca

  • _______ x X x _______
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5393
  • Age: 44
  • Lokacija: Kladovo
  • Karma: +135/-30
  • Pol: Muškarac
  • Only TDI Power
  • Auto: Black Elegance ;)
Odg: predlog!
« Odgovor #67 poslato: Mart 23, 2017, 11:14:17 posle podne »
Molim Vas da iznosite samo adekvatne predloge, u suprotnom se postovi brišu.

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20528
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: predlog!
« Odgovor #68 poslato: Mart 24, 2017, 07:45:09 pre podne »
To je tako sad na svakom forumu. Sve više i više ljudi ima pristupa pametnim uredjajima i internetu. Gde je više ljudi, biće i više gluposti... naravno da će da se izgubi neki kvalitet usred tog kvantiteta. Mada ako posete opadaju, ne radi se onda tu o kvantitetu.. nisam dugo na ovom forumu, ne znam konkretno šta je bilo i kako nekad. Administrator sam i moderator na drugom, znam šta se dešava i kod nas, muka je... ali neko rešenje iz rukava ne postoji, samo rad moderatora, mi imamo pravilnik i držimo se toga, nema dvostrukih standarda, roka se po tom pravilniku ali opet, sve više i više se čini da opada kvalitet. Ljudi koji odlaze će uvek postojati, ako odlaze, odlaze zbog sebe a ne zbog drugih, kako oni izlažu ili pričaju/misle...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Potpuno se slazem sa tobom, tako je sada bukvalno na svakom forumu.. bas sam pricao sa kolegama iz opel kluba, ista situacija se desava i kod njih... vreme se jednostavno promenilo.. sto ti kazes sve vise ljudi ima pristup pametnim uredjajima internetu.. tako da je i logicno da ima sve vise gluposti.. tu je i Facebook koji mislim da je dosta doprineo tome da se ljudi "rasipaju"..( vise pitanja vezano za vw ili konkretno narudzbina nalepnica itd.. imam sa fb nego sa foruma... i to kad kazem vise to je odnos 50:1) Sve je manje onih iskrenih ljubitelja VW-a tj fanatika koji su dolazili na ovaj forum i sredjivali svoje automobile..(sebe smatram jednim od njih, jel znate i sami koliko sam automobila sredio na ovaj ili onaj nacin...ali je i mene to vise smorilo i dosadilo...) Dosla su neka nova vremena, neki novi trendovi neki novi klinci.. i time se ne treba opterecivati..
sada ljudi uglavnom dolaze da rese neki svoj problem i to je to... treba cekati neka bolja vremena kada ce forum opet zaziveti.. jer te stvari ne mogu na silu... za sada je tako kako je... ono sto uvek potenciram.. jeste to da sam preko ovog foruma upoznao jako puno dobrih ljudi i prijatelja.. to mi je iskreno najbitnije... Samim tim misija stvaranja ovog sajta je za mene ispunjena... sve ostalo je usputno...

Po ko zna koji put cu ponoviti da je ovaj sajt napravljen davne 2005-te godine samo i samo iz ljubavi prema VW-u !!! da bi okupili sto vise ljubitelja ovog brenda, istomisljenika....
Kome se svidja ovakav kakav je neka dolazi kome se ne svidja ne mora.. ne pada mi napamet da se bavim statistikama jurenjem clanova itd...

Ako imate konkretan predlog kako bi mogli da poboljsamo rad sajta, foruma, kluba.. da nam svima bude bolje i zanimljivije naravno  slobodno napisite svaki predlog je dobrodosao.. al te fazone.. "pojma nemam sta je vlasniku foruma u glavi" itd.. to ostavite po strani... ili ako bas ne mozete... sacekajte 10.jun pa mi na Wagenfestu recite sta imate..

Van mreže MikkiN

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 420
  • Age: 28
  • Lokacija: Kraljevo
  • Karma: +9/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Petrolheads ⛽️
Odg: predlog!
« Odgovor #69 poslato: April 23, 2017, 01:39:50 pre podne »
Kao sto glavni baja admin kaze, vremena su se promenila i danas vise niko nista ne radi iz ljubavi vec iz interesa, narocito ove nove degeneracije ;)

Ako zelimo forum da zivne potrebna je veca 'medijska' zastupljenost, kako na fb-u tako i na ostalim drustvenim mrezama...

Da se kao prvo unapredi sve, preko sajta do foruma. (Novi dizajn, sve...)

Da se organizuju povremene nagradne igre, za sitne nagrade, tipa, onih privezaka, nalepnica, besplatnog clanstva na 1mesec i slicno...

Na zalost ili ne, danas je to tako.

Pozdrav.  beer
Golf 2 Moda - 1.8b GT 1990 (2017 - 2024)
Golf 5 United - 1.4b MPI 2008 (2021 -  )
Soon - Golf 6 Team - 1.4b TSI 2010
...

Van mreže MateiNho

  • Не чини другима што не желиш себи.
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3011
  • Lokacija: Belgrado
  • Karma: +66/-66
  • Pol: Muškarac
  • Auto: HEMAM
Odg: predlog!
« Odgovor #70 poslato: April 25, 2017, 09:39:32 posle podne »
MikkiN ima pravo, treba pokusati "oziveti" forum na razne nacine, a ovo sto je on predlozio uopste nije lose.

Pitanje je samo, da li "Uprava kluba" i Glavni admin, imaju namere i volje za tako nesto.

Na kraju krajeva, sve sto ima svoj pocetak ima i kraj. A ovaj forum je imao poprilicno dobar "krug", negde od cca. '08 - '15.

I da, lol

Ja primetio da nema vise napusivanja i silovanja zenskog dela familije, drago mi je ako je administracija resila da stane tome na put. Forum bez kulture ophodjenja i postovanja licnosti moze da se pretvori samo u leglo nekulture i primitivizma....

Sent from my MHA-L29 using Tapatalk


tamnaa stakla, sve za tebe beejbe

Van mreže MikkiN

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 420
  • Age: 28
  • Lokacija: Kraljevo
  • Karma: +9/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Petrolheads ⛽️
Odg: predlog!
« Odgovor #71 poslato: April 25, 2017, 10:45:52 posle podne »
Rano je da pricamo o kraju. Ja sam tek dosao ove godine na forum. Ne nameravam skoro da odem :)

Ako vec zelimo da ustedimo novca, onda prosto moramo probuditi nesto 'familijarno' u ljudima. Ljudi moraju shvatiti ovaj forum kao sastavni deo svog zivota, svoje porodice. Barem ja tako shvatam.

Ja nikoga sa foruma ne znam licno, ali opet su mi kao rod rodjeni. Tako vas sve dozivljavam.
Zatrazim savet, pomoc, kritiku, i dobijem... :) Kao od prijatelja, rodjaka...
Golf 2 Moda - 1.8b GT 1990 (2017 - 2024)
Golf 5 United - 1.4b MPI 2008 (2021 -  )
Soon - Golf 6 Team - 1.4b TSI 2010
...

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6693
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, B7
Odg: predlog!
« Odgovor #72 poslato: Jun 03, 2017, 02:43:10 posle podne »
Došao sam drugim povodom da predložim nešto i vidim Igore tvoj komentar koji je prebačen iz neke druge teme. Mislim da je previše optimistično kada se nadaš da će ljudi nešto da nauče jer velika većina ljude ne želi da uči i radi na sebi. Ja sam tim komentarima koje ti pominješ hteo da ostavim trag da neko drugi ne otvara nove teme ili lupa gluposti ako ne treba. Uglavnom samo takve komentare ostavljao uz komentar koji je vezan za temu kao malu digresiju na sve to.
Ako se vi, kao uprava kluba, nadate da će narod jedne godine u nekom stoleću da se nauči internet kulturi onda ste u popriličnoj zabludi ili nemate drugi način da zavedete red. Sve se svodi na novac. Ukoliko angažujete ljude koji će da administriraju za novac, onda će se kvalitet povećavati. Ukoliko se forum administrira na dobrovoljnoj osnovi to je kratkog daha jer se održava na entuzijazmu angažovanih. To nikad nije dugoročno donelo rezultate. Ukoliko forum nije profitabilan, onda se održava kao list na vetru. Ja onako iz iskustva, ali sam siguran da tu ima glava koje imaju više informacija i planova sa kojima mi obični korisnici foruma nismo upućeni.

Elem, svratio sam da predložim da se otvori neka tema vezana za Vortersi skupove. Često članovi idu na skupove, a nema adekvatna tema gde bi to mogli da podele. Ovo je ipak najznačajniji EU GTI treffen ako se ne varam.
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!