Autor Tema: Problem sa volanom VW Fox  (Pročitano 1814 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Vaki Naki

  • VW Početnik
  • Poruke: 4
  • Lokacija: BiH
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW FOX
Problem sa volanom VW Fox
« poslato: Oktobar 23, 2017, 09:21:32 posle podne »
Pozz ljudovi , prvi mi je post na forumu pa red je da se predstavim ( izvinjavam se adminima znam da nije mjesto za predstavljanje ) , ja sam Vaki i iz BiH sam , ponosni sam vlasnik Fof-a  , e sad ima prob sa mojom lisicom , lepo me je  sluzio  ali danas mi je jednostavno volan otkazao poslusnost i ne zeli da se vrati u prvobino stanje , prob je u tome da je jednostavno ne moguce upravljat volanom , upalila mi se lampica ono nesto znak volana i stvarno je tesko okretat ga u bilo kom smeru e sad mene zanimaju neke smernice sto bi moglo biti uzrok tom problemu i da baterija mi je slaba ali mislim da ona ne utjece na rad samog volana i sistema za upravljanje . :83
« Poslednja izmena: Oktobar 23, 2017, 09:33:58 posle podne od strane Joca »

Van mreže Vaki Naki

  • VW Početnik
  • Poruke: 4
  • Lokacija: BiH
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW FOX
Odg: Problem sa volanom VW Fox
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 24, 2017, 05:48:26 posle podne »
Danas sam otisao u servis i majstor u kompu ocitao gresku 01317 , resetovao to sa dijagnostikom i voila volan funkcionise stim da me je upozorio na akumulator slab i da to lako moguce utjece na senzor volana , letve volana  ili sto vec , i da upozorio me da nikad bas nikad ne motam volan do kraja kao i to nije doro za taj isti senzor .

Van mreže Lepi

  • Moderator
  • Master Member
  • ***
  • Poruke: 4778
  • Lokacija: Canada
  • Karma: +192/-83
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Rabbit 2.5
Odg: Problem sa volanom VW Fox
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 24, 2017, 05:53:43 posle podne »
Koje je godište Fox? Vrlo je moguće da jeste tako ako ima elektro mehaničku letvu tj servo.

Van mreže Vaki Naki

  • VW Početnik
  • Poruke: 4
  • Lokacija: BiH
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW FOX
Odg: Problem sa volanom VW Fox
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 25, 2017, 08:01:15 pre podne »
Fox je 2008 godina 11 mjesec , nego primijetio sam da sad nemam osvjetljenje na instrument tabli , svi mjerni instrumenti rade samo nema onog pozadinskog osvjetljenja  :78