Autor Tema: Izduv Polo 6N 1.9D  (Pročitano 1373 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Vinap

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 423
  • Age: 33
  • Lokacija: Ub
  • Karma: +22/-9
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW POLO 6N
Izduv Polo 6N 1.9D
« poslato: Januar 06, 2014, 12:02:22 pre podne »
 mahac Evo i mene nakon duzeg vremena.... E ovako: razmisljao sam o zameni zadnjeg lonca na Polu, planirao da stavim neki sportski, ima ih sada na sve strane, a zanima me sledece:
Da li cu ugradnjom tog lonca izgubiti na performansama automobila i da li je tako moguce naskoditi motoru, jer sam na jednom forumu (da ga ne imenujem ovom prilikom) procitao da ugradnjom sportskog zadnjeg lonca na dizelu moze doci do gubitka kompresije na motoru, koja se najcesce zavrsava fatalnim ishodom.... angry2
P.S. Ne zanima me da li cu dobiti na performansama, bitno mi je da dobijem nesto malo zvuka i izgled  mahac
Ako neko zna nekoga ko to dobro radi Bg i okolina neka javlja. Kod Pirketa sam pitao trazi 180E sa sve montazom...
« Poslednja izmena: Januar 06, 2014, 12:25:02 pre podne od strane Vinap »
jedva cekaju u porsche bg da im neko dodje s pasatom trojkom na plin. oni samo pasate dvojke i trojke i rade.
ajd vidi sa tim majstorom da se uclani na foum ovde. treba nam strucnih kadrova uvijek.

Van mreže Guarana

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3428
  • Age: 39
  • Lokacija: Ljubljana
  • Karma: +90/-37
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Lada
Odg: Izduv Polo 6N 1.9D
« Odgovor #1 poslato: Januar 06, 2014, 12:25:21 pre podne »
mani se corava posla ;)
lollol

Van mreže Skodamaniak

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3089
  • Lokacija: Podgorica-Crna Gora
  • Karma: +70/-32
Odg: Izduv Polo 6N 1.9D
« Odgovor #2 poslato: Januar 06, 2014, 12:17:05 posle podne »
vecinom kod TDI masina skinu zadnji lonac i cao... zvuk kako se kome svidja ... na dizela obicnog ne znam kako bi se culo