Autor Tema: Ne radi ventilator hladnjaka klime Golf 5  (Pročitano 2502 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Milos_98

  • VW Početnik
  • Poruke: 47
  • Age: 25
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +0/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 5 1.6 FSI
Ne radi ventilator hladnjaka klime Golf 5
« poslato: Avgust 11, 2019, 02:00:53 posle podne »
Pozdrav svima!Kao sto pise u naslovu ne radi mi ventilator hladnjaka klime.Cela prica je u tome da je auto bio slupan zimus i elektronicar je imao pune ruke posla,kad je zavrsio klimu nisam imao potrebe da koristim pa nisam ni uocio ovaj problem.Kad upalim klimu upali ventilator vode na najacu brzinu a ventilator klime je ugasen i ne pali se nikako,verovatno je on pogresno prevezao.Idem krajem avgusta na more,a majstor koji je radio na njemu je isto na odmoru i vraca se tek kad ja odem.Necu da idem kod drugih majstora i da placam jer je njegova reklamacija.

Da li neko na forumu ima neki predlog kako bi ja to mogao sam da proverim,resim,klima hladi ali opet necu da rizikujem da ne bi nastao veci kvar.

Hvala u napred!
Kakve su ti misli,takav ti je zivot!

Van mreže dag81

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 866
  • Age: 42
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +20/-8
  • Pol: Muškarac
Odg: Ne radi ventilator hladnjaka klime Golf 5
« Odgovor #1 poslato: Avgust 11, 2019, 11:36:17 posle podne »
Proveri da li dobija struju, a verovatno dobija cim radi glavni. Ako dobija(imas dzek za mali i zica je dostupna pa je bocni glinericom) potrosile se cetkice. Mozes probati da ga kucnes par puta, ako proradi radice jos neko krace vreme. Ako ne, nov je oko 46e. Ili neka ti neko promeni cetkice, mada je zapertlovan ali da se rasturiti. U principu bolje nov.

Послато са SM-A520F помоћу Тапатока