Autor Tema: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam  (Pročitano 209001 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #740 poslato: Maj 27, 2018, 09:53:17 pre podne »
Oko 12 je upeklo sunce za sve pare, ja izgoreo skroz. Ćela mi se usijala pa zrači ko mikrotalasna , travelmanka pobegla u drugu sobu da spava  lollol ...

I ovo malo slika je napravljeno po hladovini a posle mi nije bilo do fotkanja. Bili smo ko na ražnju ali i to ima svojih čari i zadovoljstva.

U svakom slučaju smo bili primećeni a to je već pola posla u takvim situacijama. A za fotoreporterku i spoljnu saradnicu grocka info portala sve pohvale.

Još da navatam Djuricu i zamolim ga da mi sredi jedan intervju sa njom. E onda će biti slika, i to onih profi ....  :79 ...
...

...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #741 poslato: Maj 27, 2018, 11:07:11 pre podne »
Citat
A za fotoreporterku i spoljnu saradnicu grocka info portala sve pohvale.

 lollol ....jer Plavusa ... osecam da je  :28 dok ti ocekujes Interv...  thumbup
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže Tomislav Goronja

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1073
  • Age: 24
  • Karma: +20/-5
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 1 Cabriolet, Passat B5.5
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #742 poslato: Maj 28, 2018, 09:31:18 posle podne »
Nisam ni znao da je formirana kolona do Beograda... Šteta.. Mada sam ja do Bubanj Potoka isao sa Mihajlom (Mix-VW) posle autoputem kroz Beograd sam lagano  :)

Neku malu deonicu sam pratio Gorana iz Batajnice i Cicera.. ali oni su jaki igrači za mene  :48 :46

I naravno još jedna pohvala za mašinu  :)

Nadam se sledećem skupu!.. Ide sada Šabac, Subotica.. Ko zna.. Trebali bi kao klub da se organizujemo i odemo na takav neki skup sa barem 15/20 auta  beer

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #743 poslato: Jun 03, 2018, 10:12:07 posle podne »
Protekla nedelja je prosla u velikoj medijskoj euforiji zahvaljujuci vw/a festu u grockoj. Krkelina gostovanja na lokalnim portalima su rezultirala mnogobrojnim pozivima radioreporterki bujnih grudi i zanosnih oblina koje su zelele i diskretan intervju samnom u 4 oka.

Procedura standardna, razmenimo brojeve telefona a onda sledi mikrofon u ruke i tetoviranje mog umetnickog imena ...
...


Naravno, prihvatao sam takve pozive sa zadovoljstvom jer je opste poznato da pripadam generaciji tj. staroj gardi koja je imala mooda kada treba prici devojci  :dunk ...

Ovi danasnji misle da je dovoljno imati mobilni telefon i slikati djoku a onda to okaciti na FB  lollol ...
...
Jedva docekah vikend, planirao sam malo da se odmorim od javnosti kad dzabe, nista od toga  :48 ...
Taman se spremam da zaskocim travelmanku ( ko partizani nemce na spavanju, prim.autora) kad zvoni telefon. Krkelin menadzer zove, kaze imam prekookeanski poziv  coilleo2tj  ...

U jbt, ko je sad. Znam da je krkela interplanetarno poznata ali da je i medjugalakticki to vec nisam znao  bicedobro ...

Prihvatam vezu i vicem u slusalicu ...

... alo bre, ko je to ... a sa druge strane dobijam odgovor

... onaj sto te ebo a nisi mu platio  lollol  lollol lollol ...

Ja se upiso od smeha, moj brat Roki Balboa zove da me pozdravi i kaze kako je gledao direktan prenos festa iz grocke na CNN ...
Ugovorimo susret negde na pola puta da se malo ispricamo a onda mu ga ja dam po gassssu  driving ...
Dalek put do tamo pa pustam Savetu, moju omiljenu cajku da mi krati vreme ...

...
Put do tamo jeste dug ali krkela malo trosi, nekih 4,73 lit plincuge ali na 50 km.
Stajem na pumpu i bi mi nekako drago sto je skocila cena goriva jer nema guzve. Do juce se svi hvalili kako im limuzine malo trose a sad odjedared skupo gorivo. Pa kako bre ...
Ili nemate kinte ili vam te naftarice troše x2 od onoga cime se hvalite.

...
Ja odma viknem, do cepa dok ne procuri  bicedobro ...
Majstor toci a publika se okuplja ko na festu. Svaki kompliment je orginalan ali ovi posebno prijaju jer je od konkurencije OPELovaca.
Kazu da je i u nekoj germaniji sve teze i teze videti oridjidji mk1 ... onih okrecenih, izmolerisanih i patosiranih ima ali oridjidji  :69 :69 :69 ...
Bese tu jos nekih komentara ali nisu za publiku da ne bi pojedincima kvario srecu junacku ;) ...

...
Pece zvezda u 3pm ... sija sunce ali par puta poce pljusak, zavisi kako nas oblak uhvati.
Naravno, krkeli i meni to ne pravi nikakav problem.
Kakvo, bre, dizanje krova.
Dok pojedinci vole da se trkaju sami sa sobom po kojekakvim valjcima i mere ko ima najveci, krkela i ja se trkamo sa oblacima. I uvek izadjemo kao pobednici iako imamo najmanji ... mislim, obrtni moment ...

...
Mozda oni misle da imaju najveci ... u svakom slucaju razlika izmedju nas koji volimo da okvasimo noge i ovih sto nose lakovane cipelice je ogromna ...
image hosting
....
Sa bratom Rokijem se nalazim u dogovoreno vreme a onda bleja o nekim proslim vremenima.
Eh kakva su to vremena bila kada se stekala kinta od uzine a onda bezalo sa casa i kupovala karta za bioskop.
Prohujalo sa vihorom ... ali je krkela docekala da joj se jedna takva legenda pokloni i oda priznje ...

...

...
Ispismo gajbu piva prisecajuci se nekih proslih vremena mada Roki i krkela imaju dosta toga zajednickog.

Oboje su usli u legendu. Roki je veliki borac u ringu ...

...
A krkela je veliki borac na drumu ...

...
I tako ... sta da vam kazem na kraju sem da je tezak zivot nas slobodnih umetnika.

U prevodu ... jedan je oridjidji crveni SMOKI a sve ostalo su flipsevi ... bez obzira koliko se trudili da budu ukusni i slasni ...
...

...
...  mahac ...










 
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže misa-goga gti

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1275
  • Age: 45
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +47/-47
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Skoda Octavia
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #744 poslato: Jun 03, 2018, 10:58:34 posle podne »
 thumbup thumbup thumbup
kod oemovaca se na privatnim skupovima u vinci svi clanovi ljube u usta.
mislim da ti je sad sve jasno...

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #745 poslato: Jun 04, 2018, 10:41:30 pre podne »
 lollol jesi Kralj nema sta ...dodati ...

ali ja ipak imam ...davno bese ali ipak se vidi ... ostavljamo tragove gde god radimo udarnicki  thumbup



Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #746 poslato: Jun 04, 2018, 07:46:17 posle podne »
 ...  :84 ... Zoki, ne znam kako ti podnosis vrucinu ali ja bi u ovim vrelim danima umesto cipela i patika najradije navukao japanke   ;) ...
...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #747 poslato: Jun 04, 2018, 09:11:32 posle podne »
 formidable nisam Kicos ...

latino amerikanke sam overio ... a sto ne bi i japanke  clap

 :26
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4812
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-121
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #748 poslato: Jun 04, 2018, 09:18:35 posle podne »
 lollol lollol popraviste mi dan skroz
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup

Van mreže Desmo

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9764
  • Lokacija: Isfahan - Iran
  • Karma: +220/-51
  • Auto: Lada 2104
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #749 poslato: Jun 04, 2018, 09:29:34 posle podne »
Cuvajte se tih azijtkinja da ne bude posle, “lele bate izjebasmo coveka”

Van mreže boćanac GTD

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2809
  • Age: 30
  • Lokacija: Gornji Milanovac-Kragujevac
  • Karma: +93/-22
  • Pol: Muškarac
  • Mašinac
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #750 poslato: Jun 04, 2018, 10:54:27 posle podne »
Nije sve tako crno kao sto izgleda.

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #751 poslato: Jun 05, 2018, 09:21:23 posle podne »
vidi ovako travi i ja ...100% teta sidu smo prelezali ... od kuku lele nema nista

nas ni Kurva (curva) na Latino Amerikano Krivina ...ne moz iznenadi  thumbup


Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže RUS

  • Moderator
  • Ultimate Member
  • ***
  • Poruke: 7970
  • Age: 55
  • Lokacija: Boleč-Ivanjica-Moskva
  • Karma: +171/-75
  • Pol: Muškarac
  • Boban-Rus
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI-DSG
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #752 poslato: Jun 05, 2018, 09:46:12 posle podne »
 lollol lollol lollol :26
Boban-Rus

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #753 poslato: Jun 06, 2018, 07:55:10 posle podne »
eto danas vozio nesto Suho mesnato po Vidikovcu i jedna prodavnica Aroma Market ... ja vamo tamo sa Sefovicom  ;)

kad ona me pozove na cast  biggrin

nisam znao sta cu da jedem il da gledam sta bi smazao  celebrate

Generacijo izvini ja ti unisti temu ...presli smo sa putopisa na markete  :75


« Poslednja izmena: Jun 06, 2018, 07:57:52 posle podne od strane lolazoca »
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #754 poslato: Jun 06, 2018, 08:24:47 posle podne »
Samo nastavi, ti kacis bolje slike nego ja sa putovanja. Iskreno, i mom oku vise prija ziva priroda  :71 ...

Vidi se da smo generacija i da imamo iste poglede na svet  thumbup ...

Problem je sto se vecina hvali kako ima dokolenka u gaćama i G punjač ispod haube  boodala ...

Njima je do kolena a nama je samo do pupka. A suvozačici je to mnogo bitnije kako bi joj tacka G pravovremeno dostigla radnu temperaturu.
...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #755 poslato: Jun 08, 2018, 07:32:42 posle podne »
 :26 mehano-tehnika je uvek bila bitna za odrzavanje radne temperature  :36
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #756 poslato: Jun 27, 2018, 10:14:08 posle podne »
Ne znam kako Vi ali Mi se spremamo za  driving :83 ... Moj brat Zoki će verovatno pomisliti da sam zaboravio ovog smajlija  :dunk ali  :48 ....

Avgust mesec  :79 ...

... 1, tura sa travelmankom. okvirno nekih 2500 km. nemamo para kao sav normalan svet za ol inkluziv već svako veće spavamo u drugom gradu i na drugoj klupi na obali mora. dakle, sa saputnicom 2500 km  driving  :83 ....

,,, 2, tura odma posle prve  lollol ... naravno, ja sam  :53. okvirno nekih 2000 km  driving  :83  :dunk  beer ...

Krkela spremno čeka komandu za pokret.
Ulje i filteri zamenjeni, tečnost za šoferku sipana + gume napuvane na 2 bara. Ostalo nema šta, sve ok.

Primetio sam da je popustio dihtung poklopca ventila ali nema majstorisanja do kraja sezone. Jeste banalna sitnica ali ne volim da pred put radim bilo kakve popravke na klolima.
Ajd da je nesto sto mora ali ovako  :69 ...

Nikad mi nisu bili jasni vozaci koji urade generalnu pa odma na more. ili zamene korpu i lamelu pa sutra paljba na more.
...

...
Radova na vozilu nema ali održavanje kondicije se podrazumeva.
Nema potrebe da vam palamoodim kako je soma km za vikend pačija škola za krkelu. To je opšte poznata stvar i o tome više ne pišem ...

Ali ovaj put smo se oprobali u nekoj novoj disciplini.
Kilometraža nikakva ali užitak  wub ...

Deliblatsku peščaru sam projahao i uzduž i popreko ali sa ladurinom. Povišen klirens +samarin trap dušu dao za off i neravnine po dinama. Uvek me je kopkalo kako bi krkela to odvozala.

Ne valja kada je pesak suv jer se točkovi lako ukopaju u rastresit pesak a opet nije mi merak da krkelu teram po kaljugama.

Ovaj put su se kockice složile i krenusmo u lagani off.
Prodjosmo kroz vrata i zakoračismo u šumu. Oboje se osećamo ko alisa u zemlji muda, pardon čuda  clap ...

free screenshot software
...
Prodiremo polako u nju, mislim u šumu a ne u nju  lollol, kad se začu neko brundanje. Crosserica  driving ... znaju momci gde da oštre krampone ...

...
Oni nahvališe krkelu, neću sad o tome jer nije to tema  ;), a ja njih priupita kakav je put tamo odakkle su došli.
Rekoše da je ok za krkelu pa tu dajem desni migavac. oni odoše levo uz brdo ...

...
Laganeze kroz šumicu i po pesku, muzikica svira a komarci zuje oko nas ...
online photo sharing
...

...
Protekli vikend je bio sunčan ali je par dana pre toga padala kiša pa nailazimo i na barice.
Ja ko malo dete, odma šljap šljap po njima. Ebo felne i gume, poliraćemo ponovo.

...
Krkela samo skakuće sa brežuljka na brežuljak jer nije patosirana.
A i što bih je patosirao. Imam rupu na košu pa bi vevericama samo omogućio da se lakše zavlače u motorni prostor ...
upload pic
...
U jednom trenu ne može da se živi od komančerosa.
Stajem i dižem haubu, vadim šipku merača i odvijam čep na poklopcu ventila.
Kakvo olakšanje, sva sreća da mi motor duva pa onaj smrad ulja očas posla rasteruje komančerose  bicedobro ...

...
Sve je to kratkog daha, hvata me nervoza od silnih uboda i odlučujem da izadjem na sunce.
Malo pre toga sam video izlaz iz šume ali treba se okrenuti. Kako to izvesti a ne ogrebati fabrikana boju na tako čupavom terenu.
Pa lepo, uigran smo mi dvojac.

...
Na čistini se odma lakše diše a i slike su jasnije mada sam napravio početničku grešku.
Poneo sam malo vode i nimalo piva  boodala ...

...
Žedj ubi a usta se suše dok skakućem po pesku i maštam o ladnoj pivkani ...

...

...

...
Prvo se začula muzika a onda ugleda nju ... oaza u pustinji ...
Sedam ispod zvučnika ... stanica je neka lokalna a u toku je emisija želje čestitke pozdravi ... brzo me opija atmosfera  beer ...
Posle 1, sve su dobre a posle 3, sve su najbolje ... mislim, konobarice ....
image upload no compression
...
Brate Zoki ova slidža je samo za tebe. Jedino ti razumeš našu muku šofersku  :26 ...

...
Dodje vreme i za povratak ... a posle kog po redu piva, to već ne bih znao reći  :31 ... Prodje još jedan savršen dan i još jedno uspešno prepisivanje bajkerskih ruta  driving ...
Pauza i malo svežeg vazduha da izbistrim mozak a onda gassss do kuće  driving ...

...
Ukupna predjena kilimetraža je ispod 200 ali je zato odvozana i doživljena neka nova avantura van asfalt. Nešto novo za mene i krkelu.

Generalno, više sam se umorio kucajući ovo palamoodjenje nego što sam se umorio tog dana sa krkelom.

A i ogladneo sam nešto sada, prijala bi mi pica. Sva sreća Zoki mi je skoro poslao flajer za fast food  wub ...
...

....
Prijatno mi bilo ... a i vama čitanje  congratulations ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #757 poslato: Jun 27, 2018, 10:37:10 posle podne »
gledam citam ... ma sve Fantasticno ... prizori ... prozori ... ladovina ... osvezenje ...  thumbup

ali uvek se naj Sladje cuva za kraj ...tako jedino mi je vazno ova dopstava na kucnu adresu ...  :dunk

 :26
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže mikula

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1360
  • Lokacija: b. palanka
  • Karma: +35/-12
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #758 poslato: Jun 28, 2018, 01:13:55 posle podne »
Nema veze ni sto dolazi u fiat stilu, vazno da je pica dobra...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока


Van mreže raca1

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1770
  • Age: 48
  • Lokacija: JAPAN
  • Karma: +96/-12
  • Pol: Žena
  • Auto: YAMAHA
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #759 poslato: Jun 28, 2018, 02:24:25 posle podne »
Nikad mi nisu bili jasni vozaci koji urade generalnu pa odma na more. ili zamene korpu i lamelu pa sutra paljba na more.

Taj sam, samo nema sutra paljba već odma iz kanala u kola i gas, još ako ima uz put da se malo zalegne da se nešto čačka milina. A tek kupovina delova po Solunu pa ugradnja po budžacima da ne navata carina...

Sad su neka druga vremena jbg. sad samo okrećeš volan i pritiskaš dugmiće.
Smorio se ko Saša Matić u bioskopu.