Autor Tema: preporuka za laptop  (Pročitano 10957 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Shomi

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1738
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +70/-73
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vozim shta stignem ;)
Odg: preporuka za laptop
« Odgovor #20 poslato: Decembar 26, 2012, 03:12:19 posle podne »

Šomi kako misliš "da proba" laptop? :) Da neće da gleda filmove u radnji ili igra igrice? :)
Postoji i kupovina preko neta i u Srbiji, tako da šta ima u BG ima i u Svilajncu. Ako mu se pokvari ... jbg i to je za ljude. Opet mislim da mu je povoljnije tako.
Što se tiče kvaliteta... svaki laptop ima svoj part number. Ako zguglate p/n nekog modela 90% je da će izaći samo sajtovi na ruskom, rumunskom i ostalim istočnoevropskim zemljama.

Da izvinesh da ga opipa :D Meni vala dosta toga kaze cinjenica kad ga fizicki zagledam, i steknem utisak o kvalitetu zavrshne obrade... Komponente su svuda iste, mislim u istoj cenovnoj klasi... manje vishe... Pogleda kako mu odgovara ekran i tako to... Naravno da nece da gleda filmove i pika igrice... Znas na shta sam mislio "demo" komp u radnjicama po srbiji ne postoji... Sve moze da se naruci kad izvadish kesh, a onda kad stigne nema nazad. na to sam mislio...
Samo da zamolim isfrustrirane osobe, nedovoljno razvijenog intelekta da shvate ironiju i sarkazam u mojim porukama, da mi sjashu sa karme i preskoce citanje mojih postova na forumu. Hvala!

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13051
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: preporuka za laptop
« Odgovor #21 poslato: Decembar 26, 2012, 04:34:33 posle podne »
Ima razlike u zavrsnoj obradi, takodje, po meni je bitna i numericka tastatura, bez nje ne mogu da se snadjem.
Ako mozes da ides do 300-350e onda bolje uzmi nov. Moja preporuka i za Samsung, posto ga jos niko nije spomenuo, devojka je uzela pre godinu dana, bas se odlicno pokazao. Koristi ga za net, muziku, filmove i sl. sto i tebi treba, necujan je skroz, moja toshiba je recimo 3 puta glasnija, pogotovu sto toshiba pali ventilator na krace intervale ali jace, i to i noviji modeli. S obzirom da kao i svaka zena ona cesto drzi laptop na cebetu, nikad se nije ugrejao, a nema alu kuciste, procesor je i3. Ima i numericku tastaturu, a 15.6" je ;)

Van mreže Milos GTD

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 919
  • Age: 36
  • Lokacija: Popovic
  • Karma: +23/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Mk2
Odg: preporuka za laptop
« Odgovor #22 poslato: Decembar 27, 2012, 11:59:32 posle podne »

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13051
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: preporuka za laptop
« Odgovor #23 poslato: Decembar 28, 2012, 12:24:26 pre podne »
8.9 inca za 150e bicedobro
Za te pare ima nov netbook biggrin A i rekao je da nece ispod 15" ekran.

Van mreže Gagi

  • Ice Cool
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2795
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +146/-29
  • Pol: Muškarac
Odg: preporuka za laptop
« Odgovor #24 poslato: Decembar 28, 2012, 01:46:13 pre podne »
ja sam do sad promenio dva Asusa i prezadovoljan sam... Trenutno imam Asus X55VD koji je do pre par dana bio "best buy" u poredjenju cena-komponente,mislim da se još uvek ništa nije promenilo... Predhodni lap-top je bio za nijansu lošiji Asus K52F, koji trenutno koristi moja majka i radi savršeno posle dve godine!!! Što se tiče sjebavanja baterije,o tome retko ko vodi računa i vadi je napolje kada se napuni... Iz iskustva mislim da se tehničke stvari nikad ne kupuju polovne,jer mogu da crknu uvek i svakoga časa ,pa čak i kada su nove,možda ti polovni imaju garanciju,ali odkud znaš da ga lik nije otvarao sam??? Ako jeste,možeš da obrišeš dupe sa garancijom...

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6693
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, B7
Odg: preporuka za laptop
« Odgovor #25 poslato: Decembar 28, 2012, 01:50:52 pre podne »
Gagi, pregledas ga kad kupujes kao sto bi ga pregledali i u servisu. Ako nema fizickih ostecenja mozes da ga otvaras svaki dan, niko ne moze to da provali i jos teze da dokaze.
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže Ivke

  • IvKe ZaJeBaNt
  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1263
  • Age: 38
  • Lokacija: Svilajnac
  • Karma: +26/-14
  • Pol: Muškarac
  • VW - Das Auto
  • Auto: VW Golf MK3 + MB Vaneo
Odg: preporuka za laptop
« Odgovor #26 poslato: Decembar 28, 2012, 11:41:50 pre podne »
vec sam pazario jedan polovan, treba da mi stigne 31-og tako da ova tema moze LOCK