Skorašnje poruke

Stranice: [1] 2 3 ... 10
1
Predstavljanje članova / Odg: Pozdrav svima
« Poslednja poruka od strane Solomaher poslato danas u 12:34:29 pre podne »
welcome2
2
« Poslednja poruka od strane Solomaher poslato danas u 12:34:26 pre podne »
welcome2
3
In Car Electronics (ICE) / Odg: Passat B3 89" Vracanje elektronike u fabricko stanje
« Poslednja poruka od strane Taddy poslato juče u 11:59:22 posle podne »
Nista onda ujutru idem lagano da kupim nova creva da snamestim bez ovog premoscivanja pa cemo onda da vidimo sta i kako. Inace da li je moguce zato sto je skinut ABS sad kad kocim jace vataju prednje kocnice i papucica propada ?

4
Audio, Video, GPS / Odg: Mape za fabričku navigaciju
« Poslednja poruka od strane AcoVW poslato juče u 11:51:33 posle podne »
Ne mogu mape za 310 da rade na 315 i obratno. Drugi je i proizvodjac mapa.
Srbija i okolne zemlje na 310 su ocajne, samo magistralni putevi izmedju gradova.
Dok je na 315 skroz korektno i upotrebljivo.
Rns310 nema svoju memoriju pa mape koristi direktno sa sd kartice, dok 315 moze i sa kartice, a mogu i da se kopiraju na memoriju uredjaja.
6
Razne Teme / Odg: Noviteti
« Poslednja poruka od strane admin poslato juče u 11:29:03 posle podne »

7
VW tehnički kutak / Odg: BLIC Pitanja
« Poslednja poruka od strane headingmachine poslato juče u 11:25:28 posle podne »
Ljudi, poceo je pasat da me zeza pri paljenju. Nebitna temperatura, i da li je prvo paljenje, ili deseto. Na dijagnostici nema gresaka koje mogu da ukazu zbog cega nece da upali. Dizne na prvom i drugom cilindru pokazuju vrednosti od oko -0.1mg/s do -1.5, a na trecem i cetvrtom su stalno u plusu i pokazuju uglavnom +0.1 - 1.5mg/s. S tim da sam primetio da cetvrta dizna samo ponekad ode na 2.63mg/s. Ako sam dobro shvatio, to je u granici normale, ali mozda bas ta cetvrta predje tih 2.8mg/s, do kojih bi trebalo da je ok. Kada se desi to tesko paljenje, onda prvih par sekundi ima dosta belog dima iza.
I zna nekad posle takvog paljenja da se trese na leru.
8
Audio, Video, GPS / Odg: Mape za fabričku navigaciju
« Poslednja poruka od strane revolucionar poslato juče u 11:08:44 posle podne »
Jel mogu da se ubace mape u RNS 310? Ja se raspitivao nesto kao ne moze odnosno i to sto moze to ne valja nista. E da je rns315 druga bi prica bila, sve bi moglo. Interesuje me da li mogu mape na kartici eastern europe v8 da rade na rns310. I da li ima Balkan detaljno ili samo magistralni putevi...
Hvalaa
9
In Car Electronics (ICE) / Odg: Passat B3 89" Vracanje elektronike u fabricko stanje
« Poslednja poruka od strane Desmo poslato juče u 10:59:37 posle podne »
Fabricke selne sa oprugom su dosta sire i manje ostecuju crevo, drze ga uvek istom silom koliko god se ono skupljalo i sirilo zbog promene temperature i zbog toga ne mogu da se deformisu
10
« Poslednja poruka od strane admin poslato juče u 10:45:04 posle podne »
Pozdravw!
Stranice: [1] 2 3 ... 10