Autor Tema: Da i ja nesto pitam....  (Pročitano 5325 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Aca Lukas

  • VW Početnik
  • Poruke: 12
  • Karma: +0/-0
Da i ja nesto pitam....
« poslato: Oktobar 11, 2008, 01:08:08 pre podne »
Imam neku ponudu za nekog golfa2 i moguce da cu ga pazariti, a zanima me ovo, on ima 2 fara napred, a ja volim kad ima 4, pa pitam, da li se mogu ubaciti jos ona 2 tj. jel se ubacuju samo jos ta 2 fara(manja) ili ide ceo komplet farova sa maskom zajedno, i da li je to komplikovana operacija i koliko bi me kostala? I da li to uopste valja raditi i da li se isplati? Unapred hvala na odgovorima!!!

Van mreže pimbe

  • Rig Pig
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4472
  • Age: 55
  • Lokacija: Gzira <-> Uzice
  • Karma: +127/-76
  • Pol: Muškarac
  • VW MALTA
  • Auto: Tiguan 2.0TDI A3 1.6TDI Cabrio
Odg: Da i ja nesto pitam....
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 11, 2008, 04:12:35 pre podne »
Najbolje cela maska sa novim malim farovima, glavni ostaju isti,. kod ja na mlati ona kosta oko 50 jevreja (sa farovima) i nekih 20 je obrvica . . . Mozes i da budzis i u postojecu, ali to je vec OPERACIJA . . .
Tiguan 2.0 TDI
  AUDI A3 1.6 TDI Cabrio

Van mreže Aca Lukas

  • VW Početnik
  • Poruke: 12
  • Karma: +0/-0
Odg: Da i ja nesto pitam....
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 11, 2008, 12:53:34 posle podne »
Pa i uzeo bi celu masku sa farovima, jer za "operacije" bas i nisam... Znaci to i nije neki problem i posao koliko sam razumeo! Ako je tako, onda je dobro!

Van mreže MC Dule

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 688
  • Age: 35
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +1/-1
  • Pol: Muškarac
Odg: Da i ja nesto pitam....
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 11, 2008, 01:06:34 posle podne »
kupis masku sa 4 fara i kupis 2 fara mala i povezes. mozes i sam da povezes ako znas po malo oko struje da se bakces, a ako ne znas jbg kod elektricara. ne bi trebalo puno da te izadje. oko 30-40 evra sve ukupno maska farovi i ugradnja

Van mreže Aca Lukas

  • VW Početnik
  • Poruke: 12
  • Karma: +0/-0
Odg: Da i ja nesto pitam....
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 11, 2008, 01:12:30 posle podne »
ok, skontao sam, sad samo ako pazarim auto, pa cu da se bacim na potragu! Bicete blagovremano obavesteni sta sam uradio i kad mi budu trebali farovi i maska! Hvala na pomoci svima!!!!

Van mreže MC Dule

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 688
  • Age: 35
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +1/-1
  • Pol: Muškarac
Odg: Da i ja nesto pitam....
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 11, 2008, 01:14:55 posle podne »
maska je oko 1700 din na bubanj potoku, neki daju sa farovima neki ne. ako pazaris i ako dolazis na bubanj potok mogu da ti dam br od jednog coveka koji je medju najjfetinijima tamo. ja kod njega uzimam sve sto mi treba

Van mreže Aca Lukas

  • VW Početnik
  • Poruke: 12
  • Karma: +0/-0
Odg: Da i ja nesto pitam....
« Odgovor #6 poslato: Oktobar 11, 2008, 01:53:14 posle podne »
ok, aj pusti tel. ili ovde ili na pm, a ja cu ako uopste pazarim golfica zvati sigurno!

Van mreže Aca Lukas

  • VW Početnik
  • Poruke: 12
  • Karma: +0/-0
Odg: Da i ja nesto pitam....
« Odgovor #7 poslato: Oktobar 13, 2008, 01:00:40 pre podne »
Ne mogu da postavim oglas, pa da zloupotrebim ovde, mom ortaku crkla turbina na audiju 100 C3 2.0 turbo diesel 89 god. i treba mu nova, i gde da je nadje i koliko to cudo moze da kosta?

Van mreže MC Dule

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 688
  • Age: 35
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +1/-1
  • Pol: Muškarac
Odg: Da i ja nesto pitam....
« Odgovor #8 poslato: Oktobar 13, 2008, 08:00:05 pre podne »
a sto je ne remontuje? ne znam koliko kosta al mozda je jeftiniji rremont.

Van mreže Aca Lukas

  • VW Početnik
  • Poruke: 12
  • Karma: +0/-0
Odg: Da i ja nesto pitam....
« Odgovor #9 poslato: Oktobar 13, 2008, 08:03:53 pre podne »
Ne znam nista o audiju, a ni on. Raspitacemo se i za to, al mozda je i jeftinije naci drugu, ko zna?! Ima stvari koje se ne isplate remontovati. No videcemo, ja to pitam onako, pa ako saznam, saznam, ako ne, nek se on drnda...

Van mreže MC Dule

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 688
  • Age: 35
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +1/-1
  • Pol: Muškarac
Odg: Da i ja nesto pitam....
« Odgovor #10 poslato: Oktobar 13, 2008, 08:32:50 pre podne »
pa gledaj ako remontujes remontovaces original a ako kupujes ko zna koju ces da kupis, jer odavno nema originala, ima nazovi original. ne znam evo drug je na nekom renou kangoo il sta vec tako neki auto platio turbinu 500 jura

Van mreže Aca Lukas

  • VW Početnik
  • Poruke: 12
  • Karma: +0/-0
Odg: Da i ja nesto pitam....
« Odgovor #11 poslato: Oktobar 13, 2008, 01:45:15 posle podne »
Mnogo je kume, mnogo.....

Van mreže mladen03

  • Golf babaroga
  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 343
  • Age: 37
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Da i ja nesto pitam....
« Odgovor #12 poslato: Novembar 27, 2008, 10:57:45 posle podne »
kupis masku sa 4 fara i kupis 2 fara mala i povezes. mozes i sam da povezes ako znas po malo oko struje da se bakces, a ako ne znas jbg kod elektricara. ne bi trebalo puno da te izadje. oko 30-40 evra sve ukupno maska farovi i ugradnja
Ja bih moju postojecu sa dva fara da zamenim za onu sa 4, pa pitam da li je moguce, kada zamenim, da kada upalim dugacka svetla svetle i mali farovi i veliki (oba para da budu dugacka)? Ne znam da li sam bio jasan... Dakle kad skljocnem dugacko da se upale dugacka u malim farovima i dugacka u velikim farovima? I da li je moguce zbog struje?
I Tito je zeleo golfa

Van mreže Turbo

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2653
  • Age: 38
  • Lokacija: Beograd/Rogatica
  • Karma: +22/-13
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat B6
Odg: Da i ja nesto pitam....
« Odgovor #13 poslato: Novembar 27, 2008, 11:22:43 posle podne »
Moguce je, povezes male farove na velike preko releja i ima da ubijaju.

Van mreže Aca Lukas

  • VW Početnik
  • Poruke: 12
  • Karma: +0/-0
Odg: Da i ja nesto pitam....
« Odgovor #14 poslato: Novembar 28, 2008, 01:58:52 posle podne »
kupis masku sa 4 fara i kupis 2 fara mala i povezes. mozes i sam da povezes ako znas po malo oko struje da se bakces, a ako ne znas jbg kod elektricara. ne bi trebalo puno da te izadje. oko 30-40 evra sve ukupno maska farovi i ugradnja
Ja bih moju postojecu sa dva fara da zamenim za onu sa 4, pa pitam da li je moguce, kada zamenim, da kada upalim dugacka svetla svetle i mali farovi i veliki (oba para da budu dugacka)? Ne znam da li sam bio jasan... Dakle kad skljocnem dugacko da se upale dugacka u malim farovima i dugacka u velikim farovima? I da li je moguce zbog struje?
Jel to hoces da ti izgleda nesto slicno kao BMW?!

Van mreže mladen03

  • Golf babaroga
  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 343
  • Age: 37
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Da i ja nesto pitam....
« Odgovor #15 poslato: Novembar 28, 2008, 07:24:50 posle podne »
Ma nije mi to namera vec da imam vise svetlosti jer uglavnom vozim nocu (oko 300km u toku nedelje po mraku) a eto cisto iz tog razloga. A koliko znam BMW- su dugacka ona krajnja sa strane, kao i fabricki kod golfa sa 4 fara... Ne bih ja mesao golf i bmw... Podeljena su misljenja, razlicite grupe ljudi su njihovi kupci, a i pre svega ne bih o tome na VW fan club sajtu :)
I Tito je zeleo golfa

Van mreže Turbo

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2653
  • Age: 38
  • Lokacija: Beograd/Rogatica
  • Karma: +22/-13
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat B6
Odg: Da i ja nesto pitam....
« Odgovor #16 poslato: Novembar 28, 2008, 09:39:12 posle podne »
Fabricki kod Golfa sa 4 fara kad upalis duga svijetle sva 4  ;)

Van mreže Aca Lukas

  • VW Početnik
  • Poruke: 12
  • Karma: +0/-0
Odg: Da i ja nesto pitam....
« Odgovor #17 poslato: Novembar 29, 2008, 01:46:39 pre podne »
Ma nije mi to namera vec da imam vise svetlosti jer uglavnom vozim nocu (oko 300km u toku nedelje po mraku) a eto cisto iz tog razloga. A koliko znam BMW- su dugacka ona krajnja sa strane, kao i fabricki kod golfa sa 4 fara... Ne bih ja mesao golf i bmw... Podeljena su misljenja, razlicite grupe ljudi su njihovi kupci, a i pre svega ne bih o tome na VW fan club sajtu :)
Spoljni farovi su kod BMW-a obicna svetla, a ona unutra, bliza sredini, su duga.

Van mreže mladen03

  • Golf babaroga
  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 343
  • Age: 37
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Da i ja nesto pitam....
« Odgovor #18 poslato: Januar 03, 2009, 10:07:32 posle podne »
Ma nije mi to namera vec da imam vise svetlosti jer uglavnom vozim nocu (oko 300km u toku nedelje po mraku) a eto cisto iz tog razloga. A koliko znam BMW- su dugacka ona krajnja sa strane, kao i fabricki kod golfa sa 4 fara... Ne bih ja mesao golf i bmw... Podeljena su misljenja, razlicite grupe ljudi su njihovi kupci, a i pre svega ne bih o tome na VW fan club sajtu :)
Spoljni farovi su kod BMW-a obicna svetla, a ona unutra, bliza sredini, su duga.

Upravu si, skidam kapu  bonk
I Tito je zeleo golfa