Autor Tema: Problem sa menjacem ili plivajucim zamajcem? Pomoc molim...  (Pročitano 684 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Skendzer

  • VW Početnik
  • Poruke: 2
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vw Touran 1.9
Problem sa menjacem ili plivajucim zamajcem? Pomoc molim...
« poslato: Februar 18, 2022, 08:21:08 posle podne »
Pozdrav dobri ljudi...  Auto je Vw Touran 2005-o 1.9 DSG... Pri polasku u rikverc ili napred, ceo auto pocne da se cima u prednjem trapu, kao da povuce pa zastane-povuce pa zastane, a onda kada krene u voznji je sve u redu, ne cima se nista, samo u mestu kad stoji i kada treba da krene napred ili nazad, cak je u nazad i malo vise nego li kad se krece napred, ali svakako se cima ceo, kao da povuce i onda naglo ispadne u ler a zatim opet povuce a u brzini je, a primetio sam da kada je hladan onda nema toliko ili nema uopste, kada se zagreje malo u voznji pa nakon toga...  Recite mi, da li je neko imao slicno iskustvo? Neki su mi rekli da je plivajuci a neki su mi rekli da je do menjaca... Svakako cu ga odvesti na dijagnostiku ali ako neko ima neku predpostavku sta bi moglo da bude, znacilo bi mi... Hvala...
« Poslednja izmena: Februar 21, 2022, 07:51:21 posle podne od strane Zgubidan »

Van mreže BorivojP

  • VW Početnik
  • Poruke: 23
  • Lokacija: Bačko Petrovo Selo
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 7 1,6 R line
Odg: Problem sa menjacem ili plivajucim zamajcem? Pomoc molim...
« Odgovor #1 poslato: Mart 08, 2022, 11:17:02 posle podne »
Idi kod Slavka u Jakovo na proveru. Iskreno trzanje sa zamajcem ne znam koliko je moguce. Imao sam slican problem, bilo je do trapa tj kriva polulsovina. Da li ti zatrese prednjica pri ubrzavanju?