Autor Tema: golf 2 1,6 benz 84 Karburator pierburg 2E  (Pročitano 1431 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Ivancho

  • VW Početnik
  • Poruke: 67
  • Lokacija: Smederevo
  • Karma: +1/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 2 1.6 51kw 1984god Benz
golf 2 1,6 benz 84 Karburator pierburg 2E
« poslato: Novembar 18, 2018, 07:30:04 posle podne »
3godina za redom problem koji se jaavlja samo ispod 5stepeni celzijusovih. karburator preliva u hladnim danima.niko od mehanicara,niko od maaajstora karburatora nerazume zasto se to desava,nikome nije jasno u cemu je problem uopste kad sve funkcionise dobro . auto radi superiska samo shushka  eto danas otisao 5km do grada  reko super iskulirao se vise nece zezati stanem i reko da se bolje uparkiram i kad stadoh poce blago trtocanje pa sve jace jace oce da se ugasi pa ga na gas odrzah malo i povrati se ne bas najbolje aaalll ,i ugasih ga,zavrsih obaveze upalih ga normalno sve radi shushka ,dosao kuci opet problemcic aaliiii jedva primetljivo trtocanje.Napominjem da kada je ladnije ne bira dal je pod saukom il na radnoj temperaturi ,sto je ladnije to vise i cesce zeza.promenjeni kablovi ,svecice,razvodnik nov elektronac bombina  filteri ,pran karburator ,nova guma ispod karburatora isao kod 2maJstora u grockoj.prosle zime oterah ga kod majstora u grocku gleda covek kaze neradi lepo ,otvori gledaa gleda sve doobro 5x otvaro karb gledo stelovo ma jok nece da poveze sitan rad,pogleda crevo za dovod goriva kaze ovo ti ispucalo imas drugo da zamenimo ja isvadim iz gepeka covek iscuupaaa staro crevo navuce novo crevo AUTO RADI EKSTRA.ceo daaan sam se vozio nije pravio probleme znaci ceo dan po bgd ma ni da se zakasljuca ,sutra ujutru problem opet isti,i tako prodje zima doslo lepo vreme on prede samo shushka i potrosnja mu ekstra tokom leta jedared 5,5l  i evooo dodje zima i pocinje oopet da zeezaaaaa,zamenio sam delic za hladan start ajd reko rikno pa brljavi,ma jook nije to zeza dalje.aakooo neekooooo imao iskuustvaaa sa ovakvom boljkom ,bio bih mu veoma zahvalan ako bi me prosvetlio koj mu pistolj i zasto se tako ponasa i preliva .hvala unapred pozdrav drugari majstor1