Autor Tema: Avala !!!  (Pročitano 14329 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

MaryJane

  • Gost
Avala !!!
« Odgovor #80 poslato: Maj 02, 2006, 03:57:35 posle podne »
i tako vam ja dragi moji sinoc legnem da spavam....
i sine meni tako jedna ideja

da se mi lepo ne bi cimali, isli davali pare, kupovali, pa ne znamo ko ce i koliko ljudi doci... lepo se nadjemo tad i tad tu i tu.... ko dodje dobrodoso, ko ne dodje nije doso... i onda lepo svi daju kes i odu na avalu... a 1 auto (ne znam ko god hoce) svrati fino ili do majka ili do maxija koji je cak usput do avale i pokupuje sve to sto treba  i stigne ove ostale koji su taman za to vreme zauzeli mesto a?

Van mreže Don Stefanello

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 421
  • Age: 36
  • Lokacija: KONJARNIK REPUBLIKA
  • Karma: +0/-1
    • http://www.jebem-te-u-bulju.ko.ja
Avala !!!
« Odgovor #81 poslato: Maj 02, 2006, 04:31:55 posle podne »
Pa lepa ideja ali ko ce se vratiti? Ja neznam lepo put do avale tako da bi se ja pogubio...
FUCK WITH THE BEST DIE LIKE REST!!! by Don Stefanello

Samo ja znam kakva se zver krije u bubi... Cik pridji ako smes... Kad zarezi turbina...

Van mreže silverrider

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 926
  • Age: 44
  • Lokacija: Belgrade
  • Karma: +1/-1
  • Pol: Muškarac
    • http://www.vw-club.rs
Avala !!!
« Odgovor #82 poslato: Maj 02, 2006, 04:39:50 posle podne »
Pa ko je najblizi mesari, taj ce onda da pazari  

Ja sam ipak za varijantu da se u cetvrtak lepo prijave ljudi koji bi isli i koliko vode ljudi sa sobom. Oni koji nisu iz BG-a dace pare na Avali, naravno pod uslovom da garantuju za svoj dolazak. U petak ili subotu ode se u kupovinu,  a u nedelju svi zajedno na Avalu. Nije bas pametno ostavljati sve za poslednji dan.
NE BRZE OD ZIVOTA!!!

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20528
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Avala !!!
« Odgovor #83 poslato: Maj 02, 2006, 05:10:01 posle podne »
slazem se sa mary.. nikad se ne zna ko ce kad ispaliti ili ko ce pozeleti da dodje.. uostalom shta ako bude lose vreme.. shta sa tim mesom sokovima itd... bolje ovako lepo nadjemo se u 8 svi negde.. damo kesh.. jedni odu kupe sve.. ostali pale na avalu i gotovo... ubedljivo najbolje  za ove van bgd kupicemo mi i gotovo ! pa posle nek refundiraju

MaryJane

  • Gost
Avala !!!
« Odgovor #84 poslato: Maj 02, 2006, 06:20:05 posle podne »
pa i ne ostavlja se nesto previse za taj 1 dan... samo kupovina mesa i pica... nista spektakularno... ja mogu da ostanem sa nekim nije frka... ko bude hteo  Devile?!

a onda nema potrebe ni da kupujemo za ove van bga najverovatnije, jer ce doci tad pa mogu da daju kes... a i ne moramo da se nalazimo tako rano... dovoljno je 10 ja mislim

Van mreže milosh-bg

  • VW Početnik
  • Poruke: 82
  • Age: 43
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4 1.6
Avala !!!
« Odgovor #85 poslato: Maj 02, 2006, 06:33:59 posle podne »
upravu je mary, najbolje je da se nadjemo pred sam odlazak, pokupe se pare za meso i pice pa u shoping. nikad se ne zna kome moze nesto da iskrsne ili da neko pozeli da povede nekog u poslednjem trenutku, mozda uput do trosarine naleti i neka stoperka koja bi da se ucipi i da krene sa nama   nikad se ne zna...

Van mreže Don Stefanello

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 421
  • Age: 36
  • Lokacija: KONJARNIK REPUBLIKA
  • Karma: +0/-1
    • http://www.jebem-te-u-bulju.ko.ja
Avala !!!
« Odgovor #86 poslato: Maj 03, 2006, 12:45:08 pre podne »
E mojne da se nalazimo u 8, pa de cu tad da ustanem, u subotu uvece je u drami CKM zurka(ko hoce da svrati nek mi se obrati za karte  ) sta treba pravo sa nje da krenem na avalu    oko desetke je sasvim ok za sve, zar ne?
FUCK WITH THE BEST DIE LIKE REST!!! by Don Stefanello

Samo ja znam kakva se zver krije u bubi... Cik pridji ako smes... Kad zarezi turbina...

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20528
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Avala !!!
« Odgovor #87 poslato: Maj 03, 2006, 12:50:16 pre podne »
MOOOZEEE !! ! ! ! !

Van mreže ibiza230

  • VW Početnik
  • Poruke: 181
  • Age: 45
  • Lokacija: Beograd/Kikinda
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Avala !!!
« Odgovor #88 poslato: Maj 03, 2006, 04:10:31 posle podne »
E posto sam ja juce dosao iz Ki, nisam bio u toku...ih, dok sam iscitao sve ove postove...
elem, da sumiram, znaci u nedelju zajtra u 10AM se krece na avalu...Jel to to, ono konacno?
Ja se prijavljujem sa drugom jednim dolazim. Zene ne, jer ne volim da slusam pridike - sto toliko pijes, uspori malo, utisaj muziku, gle kako si prljav ko svinja itd...standardne zenske kamp opaske.
E sad, posto nisu svi iz BeGe, da ne bi komplikovali, ajde sad tu ko je naj naj BOSS, neka kaze konkretno vreme i mesto gde se svi nalaze i krecu na avalu. Sto se mene tice, moze pumpa na aftokomandi, tu ima mesta za sviju nas da se skupimo, u 10h, znaci svako ponese po neko mesiste, ko sta oce voli, ne treba mu itd. Pice se moze uzeti usput. Jedino je pitanje ko ce poneti rostilj, cumur, ili sta vec da gori(jer koliko sam primetio niko to do sada nije ni spomenuo). I potrebno je da se ponese slaninicaz da se namaze rostilj koja ona velika viljska da se obrne mesiste, mozda malko soli i to je to.A plasticne case se mogu kupiti u svakom marketu takodje usput. A ne znam ni koji ce vam te kasike, nozovi i viljuske, pa bre ljudi idemo u prirodu, jemo kao nasi preci - SA PRSTI - NAJSLADJE. I naravno luka, bez lukavosti zem ti rostilj-my attitude.
Izvinjavam se sto je ovo malo duzi txt, ipak ja nisam bio `prisutan` na ovom casu poznavanja prirode i drustva avale 10ak dana, pa da nadoknadim.
Toliko od mene...evo idem, necu vise nista da piskaram.

We like to party

MaryJane

  • Gost
Avala !!!
« Odgovor #89 poslato: Maj 03, 2006, 11:51:22 posle podne »
izgleda da bas nisi procitao detaljno...

ne donosi se meso nego kesh

dogovorilo se nas par otprilike ko ce sta poneti od ostalih stvari sa "spiska"... tako da za ostalo ne brini... samo uzivaj

Van mreže Don Stefanello

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 421
  • Age: 36
  • Lokacija: KONJARNIK REPUBLIKA
  • Karma: +0/-1
    • http://www.jebem-te-u-bulju.ko.ja
Avala !!!
« Odgovor #90 poslato: Maj 04, 2006, 12:57:07 pre podne »
Ljudi jel ostaje u 10 kod trosarine??? E da kad smo vec kod toga sta je ko dobio da uradi... zasto ja nisam dobio nista, okrenuo sam glavu na 5 min da mi filip kaze za onu devojku na marineru i vas 4 se sve dogovorilo, ocu ja da preuzmem nesto, cisto da i ja budem od koristi    

pozdraVW
FUCK WITH THE BEST DIE LIKE REST!!! by Don Stefanello

Samo ja znam kakva se zver krije u bubi... Cik pridji ako smes... Kad zarezi turbina...

MaryJane

  • Gost
Avala !!!
« Odgovor #91 poslato: Maj 04, 2006, 08:42:50 pre podne »
e stvarno nije na meni da sad pricam sta je cije zaduzenje i ko ce sta da nosi... ja sam rekla sta mogu...
znaci frizidere, lopte, neko cebe (to bi trebalo jos neko da ponese trebace vise) i kes

ostalo je jos mnogo stavki ali ne mogu ja bas sve  mozda mogu neki lonac ako bas ne budete nabavili ali gledajte da nabavite... mislim da svako tako treba da kaze sta moze....

e sad Devil je u guzvi oko kola i ne verujem da ce stici da to izorganizuje ali se slaze sa svim.... ja isto necu biti na forumu ne znam koliko zbog slave... takodje sta god da se dogovorite meni odgovara, ja cu se uklopiti... samo mi javite (javice mi Devil) sta je moje da ponesem

i treba staviti novu temu sa obavestenjem kad i gde se nalazimo !!!!

Kiss za sve i pozzzzz

Van mreže ibiza230

  • VW Početnik
  • Poruke: 181
  • Age: 45
  • Lokacija: Beograd/Kikinda
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Avala !!!
« Odgovor #92 poslato: Maj 04, 2006, 10:57:36 pre podne »
Pa Maro ja sam dao predlog da ne bi trazili i mesiste di da kupujemo usput, da ne gubimo vreme, da svako ponese, ali nema veze, ako je sve dogovoreno, ja se sve slazem. Onda nek neko samo jos metne nju topik sa info gde i u kolko sati se krece i pao dogovor. Maro, ti si prva dama ovog sajta, kad ti dragi Devil nije tu, onda moras ti sve nas, skolarce, da obavestavas i navodis na pravi put, xixixi
Ps. Jel se zna konacan spisak ko ide?

We like to party

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20528
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Avala !!!
« Odgovor #93 poslato: Maj 04, 2006, 09:14:17 posle podne »
Nastavljamo na NEW topicu