Autor Tema: Kako skinuti "Europe, Pink Floyd ..." nalepnice  (Pročitano 2692 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Goran79

  • Gost
Kako skinuti "Europe, Pink Floyd ..." nalepnice
« poslato: Avgust 31, 2010, 01:50:36 posle podne »
Dali neko zna kako mogu da uklonim one "Europe, Pink Floyd ..." nalepnicu sa auta, a da pri tome ne koristim fen jer nemam garazu, tj. nacin da prikljucim nesto u struju?

Van mreže martini_u_kuci

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4799
  • Age: 38
  • Lokacija: Stari Košutnjak, BGD
  • Karma: +46/-29
  • Auto: 2003 Golf mk4 TDI GTI
Odg: Kako skinuti "Europe, Pink Floyd ..." nalepnice
« Odgovor #1 poslato: Avgust 31, 2010, 02:25:38 posle podne »
akrilnim razredjivacem...i onda malo ispoliras to mesto...

Goran79

  • Gost
Odg: Kako skinuti "Europe, Pink Floyd ..." nalepnice
« Odgovor #2 poslato: Septembar 13, 2010, 10:03:51 pre podne »
Skinuo sam nalepnice!

Procedura:

Noktima sam zapoceo skidanjem nalepnice (pazljivo da nebi ostetio farbu auta), uz dosta muke nalepnica se skinula, a zatim sam uzeo petrol i krpu i tim sam presao preko povrsine gde je bila nalepnica da bi uklonio ostatak lepka. I to je to!

Van mreže 2000.B5

  • VW Početnik
  • Poruke: 115
  • Lokacija: Inđija
  • Karma: +3/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: B5
Odg: Kako skinuti "Europe, Pink Floyd ..." nalepnice
« Odgovor #3 poslato: Mart 25, 2016, 01:30:40 posle podne »
Izvinjavam se što vraćam temu, ali da ne pišem novu, ima li neko slično isksutvo, pošto treba da odlepim neke nalepnice sa 5ih vrata, i menjao bih slova TDI jer su izbledela već, pa da stavim nova. Zanima me kako to najsigurnije da uradim, probao sam noktom da zagrebem te nalepnice i suve su i krte. Takođe ima li neko iskustvo sa menjanjem zaštitne folije ispod 5ih vrata, što stoji na pragu gepeka kod karavana, stara je pa je ispucala, i gde bih mogao novu naći?
I am not in danger Skyler, I am the danger! A guy opens his door, and gets shot, and you think that of me? No, I am the on who knocks!

Van mreže josip24

  • VW Početnik
  • Poruke: 3
  • Karma: +0/-0
Odg: Kako skinuti "Europe, Pink Floyd ..." nalepnice
« Odgovor #4 poslato: Mart 25, 2016, 04:43:50 posle podne »
Treba zagrijat, recimo sa fenom za kosu naj bolje.

Poslano sa mog SM-T210 koristeći Tapatalk


Van mreže 2000.B5

  • VW Početnik
  • Poruke: 115
  • Lokacija: Inđija
  • Karma: +3/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: B5
Odg: Kako skinuti "Europe, Pink Floyd ..." nalepnice
« Odgovor #5 poslato: Mart 26, 2016, 06:33:52 posle podne »
Obavljen posao! TDI oznaku, tačnije samo DI sam prvo odvojio pažljivo nožem, preostali lepak sam skinuo uz vruću vodu, nokte i krpu, trljao sam krpom i noktima, i ide to solidno, nalepio sam nove oznake i teraj. A imao sam i nalepnicu od 4 reči svako slovo posebno nalepljeno valjda, to sam prvo polivao isto vrelom vodom, i onda stavio nož bez recki pod krpu, i zategao krpu oko sečiva, i tako pod oštrim uglom nežno strugao dok slova nisu omekšala, pa se skidalo deo po deo. Lepak od tih slova sam polivao vrelom vodom, trljao mokrom krpom, a onda suvom krpom prebrisao pa i njom trljao, i super je ispalo. Okačiću slike možda ovih dana u mojoj temi.
I am not in danger Skyler, I am the danger! A guy opens his door, and gets shot, and you think that of me? No, I am the on who knocks!