Autor Tema: Clear glass far pasat b3  (Pročitano 1893 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže dieselt

  • VW Početnik
  • Poruke: 19
  • Lokacija: jagodina
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: pasat
Clear glass far pasat b3
« poslato: April 09, 2016, 03:39:19 pre podne »
Zanima me da li se mogu naci clear farovi za pasat b3,mislim na klasicne farove samo skroz providne,vidjao sam da za golf 2 recimo postoje.Da li postoji mogucnost da se izbrusi staklo fara  ili odradi drugo od nekog plexiglasa ili slicno da bi se dobio clear glass efekat?

igorpolic

  • Gost
Odg: Clear glass far pasat b3
« Odgovor #1 poslato: April 09, 2016, 06:02:04 pre podne »
http://www.vw-club.rs/forum/index.php?topic=27453.0

Evo ti tema sa odgovorom. Nema slika, ali probaj da kontaktiras coveka na pp, da ti posalje slike ili da te uputi kako i sta mozes da uradis. beer

Van mreže dieselt

  • VW Početnik
  • Poruke: 19
  • Lokacija: jagodina
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: pasat
Odg: Clear glass far pasat b3
« Odgovor #2 poslato: April 09, 2016, 09:32:37 pre podne »
Hvala druze  :)

Van mreže djokicsale

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2972
  • Age: 41
  • Lokacija: Vlasotince
  • Karma: +69/-25
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat 3 1.9TD
Odg: Clear glass far pasat b3
« Odgovor #3 poslato: April 09, 2016, 05:28:42 posle podne »
Ne možeš da nađeš nigde, jedino da se brusi. Ja sam probao svuda u Srbiji da od staklenih napravim i sjebo sam 3 stakla kod raznih nabeđenih, na kraju mi ih je uradio jedan lik u Sofiji za 35e..... brušenje fabričkih stakla u dijametru sočiva i poliranje od spolja.... javi mi se na pm da ti pustim link od njegovog fb da vidiš kako izgleda pošto sam ostavio stakla kad idem sledeći put ću da ih uzmem.
Probao sam i ja od pleksija kao kolega iz BiH ali vrlo brzo matiraju što od sunca,  što od kamenčića......
Ako planiraš da ih brusiš samo da bi imao providne a nemaš projektore u faru ostavu se ćorava posla, da mi ne guše snop projektora nikad ne bi ni razmišljao o tome.
nada umire poslednja.
ja sam tvog golfa prodao a pare popio i potrosio na kurve