Autor Tema: Golf Plus 1.9 TDI 2006  (Pročitano 7559 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Boxi87

  • VW Početnik
  • Poruke: 2
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Plus 1.9 TDI
Golf Plus 1.9 TDI 2006
« poslato: Jul 13, 2018, 03:49:48 posle podne »
Zbog prosrenja porodice bio sam prinudjen da nedavno prodam mog megana 2 i da kupim nesto vece, tacnije nekog karavana. Nakon prodaje renoa ostao sem bez kola iako  imamo i pezoa 106 koji vozi supruga ali njoj je svakodnevno potreban tako da sam kupio  bus plus i uhvatio se sipke...
Par nedelja sam gledao oglase i obilazio placeve, smucilo mi se sve i odlucio sam da kupim od prijatelja golfa za neki prelazni period... Ali po svemu sudeci verovatno ce se zadrzati kod mene neko duze vreme.

E ovako, u pitanju  je Golf Plus 1.9 TDI 105ks iz 2006 godine. Auto je kupila njegova majka starog 2-3 godine u italiji (njegovi zive i rade u Bresi) i vozila ga tamo do pre 5-6 godina i onda je stigao kod njega u BG. Posto je i on poceo od  skora da zivi na relacji Srbija-Italija tamo je kupio Tiguana i  golf mu  je bio visak tj stajao je u BGu. Redovno je odrzavan, sto u ITA sto u SRB, presao je 265k km pravih, ovde je vecinu vremena bio garaziran.Auto je po meni apsolutno ispravan, ne dimi, pali na pola kljuca ali ima ogrebotina i nekih sitnica koje treba srediti...

Na 212k mu je uradjen veliki servis i zamenjen dihtung glave motora. Na koliko se njemu radi veliki servis?
Na 220k mu je zamenjen plivajuci i set kvacila. Kakva su vam iskustva sa plivajucim tj koliko bi trebalo da traje sa normalnom voznjom?
Zimus mu je zamenio pumpu goriva u rezervoaru, zaledila mu je bila nafta u voznji, dva grejaca i prednje diskove....
Turbina radi super,nikad nije otvarana, fabricka je i dalje. Mali servis mu je radjen pre 2k i on mi kaze da u ITA rade mali servis na 15k ali on ga je radio do sada na 10-11k km, kakvo je vase misljenje?

Slikacu ga danas pa cu okaciti fotke.


Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6827
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf Plus 1.9 TDI 2006
« Odgovor #1 poslato: Jul 13, 2018, 09:13:55 posle podne »
ok sve super ... cekamo i vizuelno  ;)
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.