Autor Tema: Benzinske pumpe za izbegavanje, ili za preporuku...  (Pročitano 56782 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Алал вера!

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 455
  • Age: 31
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +17/-6
  • Pol: Muškarac
  • Поштуј друге да би други поштовали тебе.
  • Auto: Golf 2 GTI 1.8 8v '88
Odg: Benzinske pumpe za izbegavanje, ili za preporuku...
« Odgovor #180 poslato: Maj 27, 2015, 09:43:23 pre podne »
Po vasim komentarima i jos nekih ljudi koje znam MOL pumpa ispadne neka zlatna sredina...
Knez petrol sam video da istace gorivo na gazpromu,eko i nekim manje poznatim pumpama pa sam zato i pisao u temi...

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6698
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Benzinske pumpe za izbegavanje, ili za preporuku...
« Odgovor #181 poslato: Maj 27, 2015, 01:40:37 posle podne »
Ja pamtim kao slon i posle onog članka šta su izvadili čoveku iz rezervoara koji je sipao na MOLa nikad nisam svratio iako moja firma ima neki ugovor sa njima.
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13073
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: Benzinske pumpe za izbegavanje, ili za preporuku...
« Odgovor #182 poslato: Maj 27, 2015, 06:01:53 posle podne »
Na Knezu sam jednom sipao i nikad vise. Kad je i dvojka dizel koja moze da guta i dijamantov zejtin sa njihovim gorivom stucala u leru i dimila, sta da kazem...

Sipam na NIS-u najcesce, ponekad na EKO-u. Navodno je ranije EKO imao svoje gorivo iz Grcke, ali nisam siguran da li je to jos uvek.

Van mreže Алал вера!

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 455
  • Age: 31
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +17/-6
  • Pol: Muškarac
  • Поштуј друге да би други поштовали тебе.
  • Auto: Golf 2 GTI 1.8 8v '88
Odg: Benzinske pumpe za izbegavanje, ili za preporuku...
« Odgovor #183 poslato: Maj 27, 2015, 06:25:24 posle podne »
Ma Bog ce ga sveti znati sta se i kako radi. A tek odakle je gorivo to ni Bog ne zna. Dosta ljudi kaze svi kupuju gorivo od NIS-a a ovamo prodaju price kako uvoze iz Grcke,Madjarske i sta ti ja znam.
Sto ljudi, sto ćudi! Sto žena, dvesta sisa!

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6852
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Benzinske pumpe za izbegavanje, ili za preporuku...
« Odgovor #184 poslato: Maj 27, 2015, 08:20:52 posle podne »
Citat
Fred Peric
Tako je Zoćo, tebi je EP pred nosom, praktično a u lokalu imaš još dve EP stanice, sa karticom- 5 din. jeftinije po l.Evo već neku godinu sipam na EP i nemam zamerki, a na potrošnju sve utiče, ne samo gorivo( i stanje guma, stil vožnje...) ako o potrošnji pričamo, izmedju ostalog.

Komso ne samo zato sto je 5. din jeftinije sa Karticom , nego stvarno je Ok Gorivo ...nikad za ovih 6. god koliko sipam kod njih nisam imao nikakav problem ...  :46 plus na krivini kod Galenike stalno popust za pranje kola na cetke sa susenjem ...  thumbup

pored te pumpe nova otvorena kod Dis-a , pa na Ledinama ... itd ...  :46

Frede & Wele +1  :26
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže Fitipaldi

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2301
  • Lokacija: Basra, Irak
  • Karma: +36/-33
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Pasat B6 2.0 TDI CR
Odg: Benzinske pumpe za izbegavanje, ili za preporuku...
« Odgovor #185 poslato: Maj 27, 2015, 09:26:07 posle podne »
Ja na neku agro karticu na NIS-u imam popust 5 din/l za evro dizel i 7din/l za ultra dizel.


Sent from my Iphone 6
 
This time next year, we'll be millionaires!

Van mreže Artur

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 274
  • Lokacija: Kursumlija
  • Karma: +7/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Audi A4 Avant
Odg: Benzinske pumpe za izbegavanje, ili za preporuku...
« Odgovor #186 poslato: Maj 27, 2015, 10:25:26 posle podne »
Pratim temu vec duze ali do sada prilikom putovanja nisam obracao paznju na pumpe na koje nailazim jer gorivo sipam kad podjem od kuce  i na krajnjoj destinaciji kada podjem nazad. Pumpi Knez petrola u zapadnoj srbiji ima na svakom cosku i prosto ne mogu da verujem da je njihovo gorivo toliko lose. Inace koristim gas i najcesce sipam na NIS-u i ponekad na EKO, nisam primetio neku razliku

Van mreže Repke96

  • VW Početnik
  • Poruke: 57
  • Age: 27
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Audi A4 (2002)
Odg: Benzinske pumpe za izbegavanje, ili za preporuku...
« Odgovor #187 poslato: Maj 28, 2015, 12:33:20 pre podne »
Ja sipam na Sponit-u   ahahha :D

Realno,ljudi pricaju te ova pumpa valja,te ova ne valja,ja probao mol,eko,nis,lukoil ama bas nikaku razliku osetio nisam(pre bih rekao da to ljudi sami sebi u glavi stvaraju neki osecaj).
I od tad sam poceo da sipam na Sponitu,em sto ne moram da idem da placam unutra,em sto su me ljudi vec zapamtili i cim stanem na pumpu ubacuju pistolj u rezervoar i tocenje mi nikad nije trajalo duze od 30sec (s obzirom da sipam cesto,ali manje kolicine) :)


Samo mi je bitno da mi se ne desi ko jednom na Avia,otisao da sipam benzin za motorku i kad krene da sece on pocne da se gusi,na kraju se ispostavilo da je blejala voda u benzinu :D
GERMAN STEEL !!!

Van mreže Goranbanjica

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 564
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +11/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ww Pasat tdi
Odg: Benzinske pumpe za izbegavanje, ili za preporuku...
« Odgovor #188 poslato: Maj 31, 2015, 08:21:00 pre podne »
Ja sipam na Sponit-u   ahahha :D

Realno,ljudi pricaju te ova pumpa valja,te ova ne valja,ja probao mol,eko,nis,lukoil ama bas nikaku razliku osetio nisam(pre bih rekao da to ljudi sami sebi u glavi stvaraju neki osecaj).
I od tad sam poceo da sipam na Sponitu,em sto ne moram da idem da placam unutra,em sto su me ljudi vec zapamtili i cim stanem na pumpu ubacuju pistolj u rezervoar i tocenje mi nikad nije trajalo duze od 30sec (s obzirom da sipam cesto,ali manje kolicine) :)


Samo mi je bitno da mi se ne desi ko jednom na Avia,otisao da sipam benzin za motorku i kad krene da sece on pocne da se gusi,na kraju se ispostavilo da je blejala voda u benzinu :D

Na balakanu nema nijedna pumpa kako treba,tako gde god odes pogresis.

Van mreže gedora

  • sve za srpstvo i motorsport
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9370
  • Karma: +534/-256
  • Pol: Muškarac
Odg: Benzinske pumpe za izbegavanje, ili za preporuku...
« Odgovor #189 poslato: Maj 31, 2015, 10:11:48 posle podne »
VAS 5-6 nezadovoljnih i neizzivljenih samo jedete govna.
benzin u srbiji je istog mozda i boljeg kvaliteta kao i po evropi na benzinskim pumpama, eurodizel gorivo isto tako.
imate li vi neki argument da nevalja ili ste to zakljucili po lesinama koje voziote, lesinama koje imaju po pola miliona predjenih?

Van mreže paja passat

  • VW Početnik
  • Poruke: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vw Golf
Odg: Benzinske pumpe za izbegavanje, ili za preporuku...
« Odgovor #190 poslato: Jun 10, 2015, 07:06:21 posle podne »
Gedora, uz duzno postovanje vaseg nadimka koji je primeren vasem recniku,verujem da smo svi ovde kako bi sebi napravili dobar izbor prilikom sipanja goriva...ko god je izasao iz Srbije a ima malo mozga mogao je da se uveri u smanjenu potrosnju svog automobila,a da li je rec o kvalitetu goriva ili kradji na pumpama ili oba po malo,to niko ne zna,,te smo ovde da ustanovimo gde nas najmanje kradu i sipaju manji krs od goriva. Gadim se na Evropu ali cinjenica je da imaju bolji kvalitet goriva nego kod nas, imao sam prilike bezbroj puta da tacno izmerim potrosnju i razlika je uvek barem 1l na 100km

Van mreže ćubica

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1525
  • Age: 49
  • Lokacija: Novi sad
  • Karma: +70/-16
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf V GTI,rallye
Odg: Benzinske pumpe za izbegavanje, ili za preporuku...
« Odgovor #191 poslato: Jun 10, 2015, 09:32:50 posle podne »
Mozda Nino nema recnik koji se dopada ljudima na foruma ali ga zato vrlo dobro svi razumemo  biggrin
Proputovao sam Evropu uzduz i popreko i nisam primetio da auto manje trosi sa gorivom iz Nemacke,Austrije,Italije,Grcke,Rusije... Jedina razlika je sto u nekim zemljama za litru bmb-a moras platiti blizu 2€.
Sto se tice naseg goriva,od kada vozim a to je preko 20 godina,uvek sipam na NIS-u i uvek na istim pumpama i nikada nisam imao problema.

Van mreže paja passat

  • VW Početnik
  • Poruke: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vw Golf
Odg: Benzinske pumpe za izbegavanje, ili za preporuku...
« Odgovor #192 poslato: Jun 10, 2015, 11:48:20 posle podne »
U Austriji je dizel pre pet meseci bio 1,23e van autoputa,a kod nas u to vreme 156din,u Holandiji pre par godina isto jeftinije nego kod nas,Luksemburg da ne uzimamo u obzir jer je neuporedivo jedtinije zbog poreza,izgleda Srbi da je manipulacija televizijom i propagandom itekako uspela i da mi verujemo u to cime nam pune glave,a jos poredimo cene sa zemljama gde su plate...

Van mreže boćanac GTD

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2809
  • Age: 30
  • Lokacija: Gornji Milanovac-Kragujevac
  • Karma: +93/-22
  • Pol: Muškarac
  • Mašinac
Odg: Benzinske pumpe za izbegavanje, ili za preporuku...
« Odgovor #193 poslato: Jun 11, 2015, 12:19:31 pre podne »
Ti mislis da mi verujemo u to sto nam kazu da gorivo mora da bude ovoliko skupo?

Van mreže Fred Peric

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5911
  • Age: 40
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +165/-127
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI 77/105 2007.g.
Odg: Benzinske pumpe za izbegavanje, ili za preporuku...
« Odgovor #194 poslato: Jun 12, 2015, 06:45:06 pre podne »
Slazem se sa @cubicom,sipao sam gorivo u vise zemalja centralne Evrope i u potrosnji nema nikakve razlike,kada je dizel u pitanju,sad za benzin ne znam,to ko vozi sportske automobile pa moze da komentarise sto se tice boljeg ubrzanja vece oktanske vrednosti i td...

Послато са LG-D320 уз помоћ Тапатока
Земунчанин

Van mreže Guarana

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3428
  • Age: 39
  • Lokacija: Ljubljana
  • Karma: +90/-37
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Lada
Odg: Benzinske pumpe za izbegavanje, ili za preporuku...
« Odgovor #195 poslato: Jun 12, 2015, 08:51:02 pre podne »
za dizel nisam primetio neku razliku
za benzin svojevremeno itekako.. na pun rezervoar predjem bar 100km vise, sa istom voznjom 95 kod nas vs 100 u dezeli ..
lollol

Van mreže ćubica

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1525
  • Age: 49
  • Lokacija: Novi sad
  • Karma: +70/-16
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf V GTI,rallye
Odg: Benzinske pumpe za izbegavanje, ili za preporuku...
« Odgovor #196 poslato: Jun 12, 2015, 05:38:04 posle podne »
Kada se kupovalo gorivo pored puta na kante,razlike je bilo.Sada je nema ili je minimalna.
Sto se tice cene,to je tema za sebe i o njoj bi mogli do 101 i nazad.
Guarana;
Trebao si u dezeli da sipas 95 da vidis ima li razlike  biggrin  Ovako,dve vrste goriva nisu za poredjenje.
Tesko da moze neko da me ubedi da ako sipam pun rezervoar u NS,potrosim ga usput,sipam u Madjarskoj,Austriji,Hrvatskoj,Sloveniji ili vec dokle stignem i auto mi automatski trosi litar manje sa njihovim gorivom.To sam radio hiljade puta i nema nikakve razlike.



Van mreže gedora

  • sve za srpstvo i motorsport
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9370
  • Karma: +534/-256
  • Pol: Muškarac
Odg: Benzinske pumpe za izbegavanje, ili za preporuku...
« Odgovor #197 poslato: Jun 12, 2015, 09:57:01 posle podne »
citat @paja pasat:

"Gedora, uz duzno postovanje vaseg nadimka koji je primeren vasem recniku,verujem da smo svi ovde kako bi sebi napravili dobar izbor prilikom sipanja goriva...ko god je izasao iz Srbije a ima malo mozga mogao je da se uveri u smanjenu potrosnju svog automobila,a da li je rec o kvalitetu goriva ili kradji na pumpama ili oba po malo,to niko ne zna,,te smo ovde da ustanovimo gde nas najmanje kradu i sipaju manji krs od goriva. Gadim se na Evropu ali cinjenica je da imaju bolji kvalitet goriva nego kod nas, imao sam prilike bezbroj puta da tacno izmerim potrosnju i razlika je uvek barem 1l na 100km"

vidi pajo pasatu po tvom nadimku i stilu pisanja i razmisljanja lako je zakljuciti da si ti jedan pacenik koji bi se jebo za 150 dinara koje ce ustediti na 100km predjenih. mene iz buducih komentara izostavi. potrudi se

Van mreže Guarana

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3428
  • Age: 39
  • Lokacija: Ljubljana
  • Karma: +90/-37
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Lada
Odg: Benzinske pumpe za izbegavanje, ili za preporuku...
« Odgovor #198 poslato: Jun 12, 2015, 10:32:46 posle podne »
trebao sam, al razlika je bila par centi.. nek se i on casti mali
lollol

Van mreže ćubica

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1525
  • Age: 49
  • Lokacija: Novi sad
  • Karma: +70/-16
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf V GTI,rallye
Odg: Benzinske pumpe za izbegavanje, ili za preporuku...
« Odgovor #199 poslato: Jun 13, 2015, 03:46:46 posle podne »
Neka neka.I treba ga malo pocastiti  biggrin