Autor Tema: Preporučeni servisi  (Pročitano 191266 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #260 poslato: Maj 18, 2019, 10:36:47 posle podne »
Nema na Cemu tu smo da pomognemo sta mozemo  ;)

oko TNG nemam pojma sta kako ... nista me ne cudi  bonk
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže misa-goga gti

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1275
  • Age: 45
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +47/-47
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Skoda Octavia
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #261 poslato: Maj 19, 2019, 08:50:42 posle podne »
imas pored Gedore sl garaza ... TNG servis pa pitaj Gedoru  ;)
jednom prilikom kad sam bio ostavio auto na servis kod nina,trebao sam servsirati i plin pa ga upitah kakav je ovaj servis jel su ok.
Rece mi :   "ni slucajno".......bezi od njih......  vazda neka vriska po servisu,cesto im dolaze ljudi na reklamaciju....
kod oemovaca se na privatnim skupovima u vinci svi clanovi ljube u usta.
mislim da ti je sad sve jasno...

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #262 poslato: Maj 22, 2019, 08:08:54 posle podne »
Citat
jednom prilikom kad sam bio ostavio auto na servis kod nina,trebao sam servsirati i plin pa ga upitah kakav je ovaj servis jel su ok.
Rece mi :   "ni slucajno".......bezi od njih......  vazda neka vriska po servisu,cesto im dolaze ljudi na reklamaciju....

eto jedno iskustvo vise  ;) kome treba tng servis
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže voodoons

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 648
  • Age: 43
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +14/-12
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf mk5 estate 2.0TDI DSG
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #263 poslato: Maj 22, 2019, 11:21:55 posle podne »
Ja svoje komšije uvek pokušavam da odbranim, pa nek su i loši, nikad ne bih tako nešto rekao... pa sve i da znam da brljaju, na lepši način bih to rekao, nikako diskreditujuci komšiju... pa sve da smo posvadjani..


Sent from my iPhone using Tapatalk

Van mreže dule tdi

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 948
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +17/-16
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4 ALH, Passat b6 2.0
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #264 poslato: Jun 05, 2019, 10:54:30 pre podne »
Da li postoji na forumu tema losa iskustva sa servisima? Ako ne morala bi da  se otvori. Znam da na forumu ima majstora i dobrih majstora i neka se ne ljute za ovo sto cu napisati, ali za majstore u nasoj zemlji treba da naprave poseban zakon. Ne znam da li mi je ijedan majstor uradio nesto kako smo se dogovorili i zasta sam platio. NIkad se ne cenkam oko cene.
Evo poslednje iskustvo, oterao sam po preporuci kod limara koji ima poprilicno dobar servis i raDI dobra kola. Trebao je da ispravi ivicu korva da ga ofarba da zameni vrata i da ih ofarba i kupio sam polovno odlicno krilo da isto ofarba. Rekao sam mu kada skine krovne nosace da ih ne vraca da bih ja zadihtovao lepo da ne prokisnjava posle, rekao je ne brini uradicu ja to. Rekao sam da krilo ofarba i iznutra jer je problematicno kod golfa 4 on je rekao da hoce i da ce jos voskom zstititi.
Otisao sam po kola posle cele dve nedelje, za to vreme nisam ga smarao da pozuri. Nije cak ni bio tamo nego mi njegova supruga predala kola.
Zaista lepo je ofarbao. Medjutim krilo je u malo svetlijoj nijansi, kako mu je to uspelo ne znam, pitao sam ga preko telefona kaze to je odpoliranja i izjednacice se posle par dana. OK> pitam je zastitio krilo sa unutrasnje strane kaze pod obavezno. E sad, kisa padala svaki dan auto svaki dan prokisnjavao, ja kazem ajde jbg sam cu skinuti i zadihtovati. Skinem vidim nije nista namazao samo vratio sa onim raspadnutim dihtunzima. I tada odlucim da sve pregledam. Krilo ne da nije ofarbao nije ni pipnuo sa unutrasnje strane niti voskirao. Vidim da je skidao i tocak i skinem ratkapnu i imam sta da vidim. A GENIJE nije nasao sigurnosni nastavak za sraf i odvrtao ga je ko zna cime i svog ga sjebao. JHos kada ga je posle usrafio samo ga je ofrlje stegao. I tu mi pukne film i pozovem ga i krenem sve redom, on kao pa nismo nasli sigurnosni...ja mu kazem pa koj moj sam ti ostavio broj nego da pozoves ako nesto treba, pitam ga opet je zastiti krilo kaze jeste. Ja kazem pa jebem mu sve stojim pored kola skinuo sam podkrilo nisi pinuo nemoj da me pravis vise budalom. Ciradu sa zadnjeg sedista je gospodin izneo i ostavio sebi. Kaze on napravi spisak sta sve ne valjda sve cu prepraviti. E kako da necu...
Rekao sam mu da mi nabavi set originalnih vw sigurnosnih srafova, da mi nadje ciradu i da mi plati farbanje krila kod drugog majstora. Pa dosta vise zajebavanja. Dosao sam fino i kulturno i rekao pedantan sam uradi lepo pa ces mi farbati i drugu stranu i ne vrediii mora da isfusari i pojebe pet stvari inace nece biti majstor.

Sad ako neko kaze sto nisi isao kod boljeg...ovaj ima kao neko ime i ogroman servis i ja ne mogu gledati u pasulj koji ce vise ili manje isfusariti. Ali svaki bas svaki pu mora da te zajebe pa to ti je.

Skoro am menjao zadnje amortizere i dundjer nije mogao malo a pomeri ili odsrafi podkrilo da bi zategao onaj sraf sto drzi amort nego gospodin uzeo secice i ofikario parce. Ko ga jebe sto ce tu sada da puni blatom, nema veze nije njegovo...
Imam na zalost hiljadu ovakvih losih iskustava, a isto tako i ljudi oko mene. Zato kazem otvorite  temu.
Sada necu navesti nazive servisa ali vrlo rado cu to uraditi ukoliko uprava vw foruma kaze da moze.
Svaki kod koga idem ima kucu na bar tri sprata po neki auto, deru na popravkama i opet useru, e pa da ga jeb....m

Izvinjavam se sto sam bio opsiran, ako nekog vredja obrisite i toliko.

Van mreže mikula

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1360
  • Lokacija: b. palanka
  • Karma: +35/-12
  • Pol: Muškarac
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #265 poslato: Jun 05, 2019, 11:34:23 posle podne »
Nazalost surova realnost, zato se sve vise ljudi odlucuje da sam sebi nesto uradi na kolima. Slicno sam prosao i ja sa jednim limarom, isto i mehanicari rade, cast izuzecima al dok dodjes do tih izuzetaka tj dobrih majstora od poverenja odose i zivci i pare

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока


Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #266 poslato: Jun 05, 2019, 11:38:34 posle podne »
Citat
dule tdi
Sada necu navesti nazive servisa ali vrlo rado cu to uraditi ukoliko uprava vw foruma kaze da moze.

po meni slobodno NA vedi , jer svima je bitno da urade poprave ili odrzavaju auto sto bolje kvalitetnije

i kritika je dobro dosla .ali ne vredjanje  :46
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže Zuja

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 640
  • Age: 28
  • Lokacija: Kragujevac
  • Karma: +8/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: A4 B7 2.0tfsi
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #267 poslato: Jun 06, 2019, 06:26:28 pre podne »
Da li postoji na forumu tema losa iskustva sa servisima? Ako ne morala bi da  se otvori. Znam da na forumu ima majstora i dobrih majstora i neka se ne ljute za ovo sto cu napisati, ali za majstore u nasoj zemlji treba da naprave poseban zakon. Ne znam da li mi je ijedan majstor uradio nesto kako smo se dogovorili i zasta sam platio. NIkad se ne cenkam oko cene.
Evo poslednje iskustvo, oterao sam po preporuci kod limara koji ima poprilicno dobar servis i raDI dobra kola. Trebao je da ispravi ivicu korva da ga ofarba da zameni vrata i da ih ofarba i kupio sam polovno odlicno krilo da isto ofarba. Rekao sam mu kada skine krovne nosace da ih ne vraca da bih ja zadihtovao lepo da ne prokisnjava posle, rekao je ne brini uradicu ja to. Rekao sam da krilo ofarba i iznutra jer je problematicno kod golfa 4 on je rekao da hoce i da ce jos voskom zstititi.
Otisao sam po kola posle cele dve nedelje, za to vreme nisam ga smarao da pozuri. Nije cak ni bio tamo nego mi njegova supruga predala kola.
Zaista lepo je ofarbao. Medjutim krilo je u malo svetlijoj nijansi, kako mu je to uspelo ne znam, pitao sam ga preko telefona kaze to je odpoliranja i izjednacice se posle par dana. OK> pitam je zastitio krilo sa unutrasnje strane kaze pod obavezno. E sad, kisa padala svaki dan auto svaki dan prokisnjavao, ja kazem ajde jbg sam cu skinuti i zadihtovati. Skinem vidim nije nista namazao samo vratio sa onim raspadnutim dihtunzima. I tada odlucim da sve pregledam. Krilo ne da nije ofarbao nije ni pipnuo sa unutrasnje strane niti voskirao. Vidim da je skidao i tocak i skinem ratkapnu i imam sta da vidim. A GENIJE nije nasao sigurnosni nastavak za sraf i odvrtao ga je ko zna cime i svog ga sjebao. JHos kada ga je posle usrafio samo ga je ofrlje stegao. I tu mi pukne film i pozovem ga i krenem sve redom, on kao pa nismo nasli sigurnosni...ja mu kazem pa koj moj sam ti ostavio broj nego da pozoves ako nesto treba, pitam ga opet je zastiti krilo kaze jeste. Ja kazem pa jebem mu sve stojim pored kola skinuo sam podkrilo nisi pinuo nemoj da me pravis vise budalom. Ciradu sa zadnjeg sedista je gospodin izneo i ostavio sebi. Kaze on napravi spisak sta sve ne valjda sve cu prepraviti. E kako da necu...
Rekao sam mu da mi nabavi set originalnih vw sigurnosnih srafova, da mi nadje ciradu i da mi plati farbanje krila kod drugog majstora. Pa dosta vise zajebavanja. Dosao sam fino i kulturno i rekao pedantan sam uradi lepo pa ces mi farbati i drugu stranu i ne vrediii mora da isfusari i pojebe pet stvari inace nece biti majstor.

Sad ako neko kaze sto nisi isao kod boljeg...ovaj ima kao neko ime i ogroman servis i ja ne mogu gledati u pasulj koji ce vise ili manje isfusariti. Ali svaki bas svaki pu mora da te zajebe pa to ti je.

Skoro am menjao zadnje amortizere i dundjer nije mogao malo a pomeri ili odsrafi podkrilo da bi zategao onaj sraf sto drzi amort nego gospodin uzeo secice i ofikario parce. Ko ga jebe sto ce tu sada da puni blatom, nema veze nije njegovo...
Imam na zalost hiljadu ovakvih losih iskustava, a isto tako i ljudi oko mene. Zato kazem otvorite  temu.
Sada necu navesti nazive servisa ali vrlo rado cu to uraditi ukoliko uprava vw foruma kaze da moze.
Svaki kod koga idem ima kucu na bar tri sprata po neki auto, deru na popravkama i opet useru, e pa da ga jeb....m

Izvinjavam se sto sam bio opsiran, ako nekog vredja obrisite i toliko.
Ja te potpuno razumem , ja sam imao takve probleme da sam svasta radio nije za javnost , da ne bude da serem ali sizio sam od njih , a naravno prica je jedna kad pozoves i dodjes , a kad zavrsi i kad treba da preuzmes e onda krece druga prica i palamudjenje.
Audi A4 2.0Tfsi / 2005 / S line
Ex Audi A3 1.9Tdi /  1998 / 90ks
Ex Audi A6 2.5Tdi / V6

Van mreže dule tdi

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 948
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +17/-16
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4 ALH, Passat b6 2.0
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #268 poslato: Jun 06, 2019, 01:28:26 posle podne »
Upravo to, pricam sa njim on slatkoreciv ma ima sve da bude ko puska, kazem mu ofarbaj obavezno krilo iznutra, on doda ma i voskiracu ga celog... Ne smem ni da zamislim kako je sklepano ispod neba gde je ispravljao krov.
Ja nisam nikad ni jednog majstora pljuvao kod drugog, imaju oni tu foru kao ko ti je ovo uradio, ja im obicno kazem nije bitno uradi ti bolje..I tako u krug.
Od sada cu sa vakim majstorom da napisem neku vrstu ugovora, da on ima jedan i ja jedan primerak. Po stavkama sta da uradi i kada dodjem da preuzmem kola idemo redom. Jer drugacije izgleda ne moze.
Pre godinu dve isto sam bio kod limara da mi flekuje te coskove na krilima i kazem mu iznutra lepo osmirglaj, zastiti da ne istruli krilo. Hocu kako necu pa to je obavezno. Preuzmem kola odsrafim podkrilo unutra pipnuto nije. Popizdim ali oet iskuliram da se ne bih nervirao ina zimu sve sto je uradio pozutelo.
Pomislio bih i da je do mene, mozda delujem ko ovca pa me sisaju, ali svakog koga znam ima bar deset slicnih prica

Van mreže Aleksandar991

  • VW Početnik
  • Poruke: 60
  • Lokacija: BG
  • Karma: +0/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: A3
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #269 poslato: Septembar 03, 2019, 11:12:26 pre podne »
I ja trazim majstora za VW AUDI, svi se prave pametni a niko nema pojma, kradu ti gorivo skidaju delove, izlome pola zabica srafova pogube, kao ostavi ti auto ostavim ti k, ostavi ti meni zenu.. majstor treba da bude covek pre svega, koji zna posao ovo sve forumasi i viber majstori.. ugradjivaci delova, proba ako nije ovo onda je ono drugo, isto i za tjunere ove ne znaju citati logove znaju samo da copy paste mapu i da ti uzmu 300eura

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #270 poslato: Septembar 03, 2019, 03:38:51 posle podne »
@Aleksandar991

ako malo prelistas temu o servisima nacices kontakt za majstore koji se ovde preporucuju a kod kojih mnogi odrzavaju vozila vw ili Audi  :46
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Na mreži Desmo

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9764
  • Lokacija: Isfahan - Iran
  • Karma: +220/-51
  • Auto: Lada 2104
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #271 poslato: Septembar 03, 2019, 04:46:20 posle podne »
I ja trazim majstora za VW AUDI, svi se prave pametni a niko nema pojma, kradu ti gorivo skidaju delove, izlome pola zabica srafova pogube, kao ostavi ti auto ostavim ti k, ostavi ti meni zenu.. majstor treba da bude covek pre svega, koji zna posao ovo sve forumasi i viber majstori.. ugradjivaci delova, proba ako nije ovo onda je ono drugo, isto i za tjunere ove ne znaju citati logove znaju samo da copy paste mapu i da ti uzmu 300eura

Alat u ruke i udri

Van mreže Ivan

  • One & Only
  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 13652
  • Age: 44
  • Lokacija: Лазарев град
  • Karma: +218/-40
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Volkswagen Cross Touran 1T2
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #272 poslato: Septembar 03, 2019, 05:42:36 posle podne »
Svi bi hteli da voze dobar auto a kad dodje vreme za servis oni idu kod nekog "internet" majstora jer hoce da ustede.
Posle im kriv djavo kad im ugrade fals delove ili ne odrade posao kako valja.
Onda su svi majstori ovakvi i onakvi i ne znaju posao.

Van mreže Shomi11

  • VW Početnik
  • Poruke: 2
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: vw b7 2.0 tdi
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #273 poslato: Septembar 23, 2019, 06:54:12 posle podne »
Treba mi preporuka servisa gde raditi veliki servis na vw passatu 2.0 tdi CR. Na NBG-u sam, iscitao sam neke preporuke za Zemun i NBGD ali se pitam da li su svi ti majstori dovoljno strucni za motore novije generacije. Ne bih voleo da odvezem auto kod majstora i da ga ne setuje kako treba... ima li kakvih iskustava/preporuka?

Van mreže MMihajlovic89

  • VW Početnik
  • Poruke: 106
  • Age: 35
  • Lokacija: Niš
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Passat B6 2.0 BlueTDI
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #274 poslato: Oktobar 02, 2019, 01:41:39 posle podne »
Pozdrav svima, potreban mi je mehanicar iz Sapca, da proveri auto prilikom kupovine, za VW B6. Ako imate nekog za preporuku mozete i pp da mi posaljete sa kontakt podacima. Hvala

Van mreže Vankenobee

  • VW Početnik
  • Poruke: 23
  • Lokacija: Požarevac
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat B6 1.9TDI '05
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #275 poslato: Oktobar 07, 2019, 05:44:19 posle podne »
Preporuka za dobrog mehanicara za VW u Pozarevcu ili okolini???

Van mreže Zuja

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 640
  • Age: 28
  • Lokacija: Kragujevac
  • Karma: +8/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: A4 B7 2.0tfsi
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #276 poslato: Oktobar 07, 2019, 08:15:41 posle podne »
Beranje okolina PO, ako zelis broj javi se na pp

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

Audi A4 2.0Tfsi / 2005 / S line
Ex Audi A3 1.9Tdi /  1998 / 90ks
Ex Audi A6 2.5Tdi / V6

Van mreže goransd22

  • VW Početnik
  • Poruke: 44
  • Age: 48
  • Lokacija: Smederevo
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Volkswagen Golf 4
  • Auto: Volkswagen Golf 4
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #277 poslato: Oktobar 25, 2019, 09:43:07 pre podne »
Da li neko ima broj nekog majstora koji ima alat da mi zameni gumice ventila bez skidanja glave na Golf 4 1.6 16v ? Ja sam iz Smedereva , pa mi odgovara da bude u nekoj okolini, BG, PO SD itd ...

Van mreže mikula

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1360
  • Lokacija: b. palanka
  • Karma: +35/-12
  • Pol: Muškarac
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #278 poslato: Oktobar 26, 2019, 08:48:18 pre podne »
Mnogi danas imaju alat al znanje nemaju jbg ne mozes sve kupiti parama tako da dobro vidi kod koga ces

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока


Van mreže Speedey

  • Transporter
  • VW Majstor
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1592
  • Lokacija: Derventa RS
  • Karma: +67/-12
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat 3C Bluemotion
Odg: Preporučeni servisi
« Odgovor #279 poslato: Oktobar 26, 2019, 10:29:18 pre podne »
Da ne bude kao kolegi, kada su tako mjenjali gumice ventila a nisu doveli klip u TDC, pa kad su ga otkacili samo culi tik  :53 :48
Jetta 1 1982 1.6 D☒
Golf 2 1986 1.6 D ☑
Polo 9N 2002 1.9 SDI☒
Polo 9N 2004 1.9 SDI ☒
Passat B6 2007 1.9 TDI ☑
Golf Plus 2008 1.9 TDI ☑