Autor Tema: Naplata kaska  (Pročitano 4405 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže SANTINO

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 208
  • Lokacija: Banja Luka
  • Karma: +3/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vw Passat b5.5
Naplata kaska
« poslato: Septembar 17, 2020, 01:41:54 posle podne »
Ima li neko da me posavjetuje sta da radim. Skoro sam bio sa autom u trznom centru i spustao se sa drugog sprata i bio je prevelik nagib i posto mi je naprijed duboki branik ali takav je fabricki bukvalno sam zapeo branikom dole od asfalt i poderao ispod branik. Zanima me imam li ikakvu osnovu da to sredim preko osiguranja jer imam ful kasko ili mi oni to ne bi priznali. Da napomenem da zivim u Sloveniji nisam u Srbiji. Ako ima neko strucan da me posavjetuje. Hvala



Van mreže Miro MNE

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2313
  • Lokacija: Podgorica, Crna Gora
  • Karma: +56/-31
  • Pol: Muškarac
  • Auto: ŠKODA FAVORIT 135L
Odg: Naplata kaska
« Odgovor #1 poslato: Septembar 18, 2020, 10:32:10 pre podne »
Znam da ti moja informacija neće previše pomoći ali donji dio branika da se ofarba neće bude preko 30e (u Srbiji, CG, ...), a po meni nije vrijedno toliko papirologije, koja će ti vjerovatno biti potrebna. Plus nije kasko svuđe na isti način organizovan. Trebao bi da provjeriš kod tvog osiguranja u SLO, teško da neko može da ti da savjet osim ko ne zna kako funkcioniše kasko u SLO. Npr. kasko u CG funkcioniše na osnovu policijskog zapisnika. Ako ga nemaš moš se *ebat kolko oćeš džaba ti, a naknadan izlazak policije na uviđaj je 50e, izdavanje zapisnika 10e, čekanje na isti, ... tu smo već na cifri farbanja cijelog branika o svom trošku.

Van mreže Guarana

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3428
  • Age: 39
  • Lokacija: Ljubljana
  • Karma: +90/-37
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Lada
Odg: Naplata kaska
« Odgovor #2 poslato: Septembar 18, 2020, 07:15:30 posle podne »
kasko ti pokriva sve ako imaš pun, uključujući i kad ti zajebeš.
https://prijava-skode.si/ , sve ti poštimaju bez frke, jedino ne znam dal imaju u CE servis ili bi morao za LJ
policijski zapisnik ti treba ako osiguranju naplaćuješ, ovde ide kasko, tako da ti ne treba ništa koliko znam, bar meni nije trebalo.. otišao kod čoveka, ispunio 2 papira na brzaka, ostavio auto i pokupi gotov drugi dan.
lollol

Van mreže SANTINO

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 208
  • Lokacija: Banja Luka
  • Karma: +3/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vw Passat b5.5
Odg: Naplata kaska
« Odgovor #3 poslato: Septembar 19, 2020, 08:04:51 pre podne »
Hvala na odgovoru :D