Autor Tema: Golf MK2 GTI Mexico  (Pročitano 33316 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže zola99

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1144
  • Age: 25
  • Lokacija: Ivanjica
  • Karma: +39/-25
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf MK2 GTI Mexico
« Odgovor #120 poslato: Januar 17, 2018, 05:16:48 posle podne »
Ja na 2 mesta u auto delovima pitao cena 16hiljad ai 18hiljada
:+ djete drago tebi se jeftinije bilo drogirat ka vecina iz tvoje generacije

Van mreže nebojsaGtd

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 863
  • Lokacija: Bijeljina Republika Srpska
  • Karma: +20/-4
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf MK2 GTI Mexico
« Odgovor #121 poslato: Januar 17, 2018, 06:54:46 posle podne »
I sve to dok se promenilo i nastelovalo i majstori poplacali mogao abf leci pod haubu. Imao sam ga i nikad vise. Prika Staco je imao isti i njega je drkao a u bn nema majstora da bi oko toga cackao. Za mene je taj motor golo govno sad pre je bio dobar. Najbolje je lazo vidio kad protokomer rikne da ga ne mozes naci nego moras pakovati od 2,3. Da mi je sad ova pamet i ona dvojka moja odmah 1.8 napolje 1.9 afn unutra i gas.
« Poslednja izmena: Januar 17, 2018, 06:57:37 posle podne od strane nebojsaGtd »
Corrado vr6 3.2 FSI
Golf 2 gti TDI soon
Corrado 1.8T g60 soon

Van mreže NENAD98

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1190
  • Age: 26
  • Lokacija: Raska
  • Karma: +17/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf MK3 GTI
Odg: Golf MK2 GTI Mexico
« Odgovor #122 poslato: Januar 17, 2018, 09:07:28 posle podne »
Skinuo sam juce alnaser i bio je katastrofa dobro je on i palio ceo zanascen rotor, kolektor, cetkice katastrofa ocistio sve ali nisam sastavio razboleo sam se i sad sve odlozeno do daljnjeg danas je opran ubila ga kisa vratila mu sjaj lollol

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka

Nema leka ni apoteka ko GTI kad se cuje iz daleka

Van mreže Dzinn16v

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1338
  • Age: 34
  • Lokacija: Livno BiH/Samobor Cro
  • Karma: +48/-11
  • Pol: Muškarac
  • Volkswagen motorsport
  • Auto: Golf mk2 16V
Odg: Golf MK2 GTI Mexico
« Odgovor #123 poslato: Januar 18, 2018, 08:06:33 pre podne »
I sve to dok se promenilo i nastelovalo i majstori poplacali mogao abf leci pod haubu. Imao sam ga i nikad vise. Prika Staco je imao isti i njega je drkao a u bn nema majstora da bi oko toga cackao. Za mene je taj motor golo govno sad pre je bio dobar. Najbolje je lazo vidio kad protokomer rikne da ga ne mozes naci nego moras pakovati od 2,3. Da mi je sad ova pamet i ona dvojka moja odmah 1.8 napolje 1.9 afn unutra i gas.

Zbog takvog razmisljanja nam sada i jesu svi Corrado dizeli jer cim je crko G punjac odmah je se swapao čekićavac lollol
I taj ABF je star 25g...ako krene zajebavati a ti budes budžio sa polivnim i skucanim dijelovima neces se usreciti ni s njim a niti s ijednim drugim motorom...Svaki motor trazi ulaganje i odrzavanje,razlika je samo na sto si se namjerio u startu...
Volkswagen motorsport

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4811
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-120
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: Golf MK2 GTI Mexico
« Odgovor #124 poslato: Januar 18, 2018, 05:22:48 posle podne »
i za K glavu govore da je sranje, a ja znam minimum 10 auta koja rade kao sat i nit stekaju nit vlasnici cigane na odrzavanju.
ja sam sa digifant ubrizgavanjem presao vise od 500000 u tri auta i samo jednu pumpu goriva zamjenio
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup

Van mreže raca1

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1770
  • Age: 48
  • Lokacija: JAPAN
  • Karma: +96/-12
  • Pol: Žena
  • Auto: YAMAHA
Odg: Golf MK2 GTI Mexico
« Odgovor #125 poslato: Januar 18, 2018, 05:44:05 posle podne »
Sad kad popravi anlaser bice opet motor nepoderiv, neunistiv, sipaj i vozi... do prvog problema pa ce opet biti sranje od motora.
Smorio se ko Saša Matić u bioskopu.

Van mreže NENAD98

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1190
  • Age: 26
  • Lokacija: Raska
  • Karma: +17/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf MK3 GTI
Odg: Golf MK2 GTI Mexico
« Odgovor #126 poslato: Januar 18, 2018, 06:09:55 posle podne »
sastavio alnaser namotirao i upalio na pola kljuca na tri svecice(zaboravio da vratim kabal na jednu lollol)

@PaulGT Komsija ima dvojku sa k glavom ceo zivot vozi na plin to radi ko sat a motor je ceo masta

@raca1 Razocarao sam se u benzinski motor dizel je zakon ;) benzin je za masine na 2 tocka biggrin
« Poslednja izmena: Januar 18, 2018, 06:24:16 posle podne od strane NENAD98 »
Nema leka ni apoteka ko GTI kad se cuje iz daleka

Van mreže nebojsaGtd

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 863
  • Lokacija: Bijeljina Republika Srpska
  • Karma: +20/-4
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf MK2 GTI Mexico
« Odgovor #127 poslato: Januar 18, 2018, 06:31:46 posle podne »
I sve to dok se promenilo i nastelovalo i majstori poplacali mogao abf leci pod haubu. Imao sam ga i nikad vise. Prika Staco je imao isti i njega je drkao a u bn nema majstora da bi oko toga cackao. Za mene je taj motor golo govno sad pre je bio dobar. Najbolje je lazo vidio kad protokomer rikne da ga ne mozes naci nego moras pakovati od 2,3. Da mi je sad ova pamet i ona dvojka moja odmah 1.8 napolje 1.9 afn unutra i gas.

Zbog takvog razmisljanja nam sada i jesu svi Corrado dizeli jer cim je crko G punjac odmah je se swapao čekićavac lollol
I taj ABF je star 25g...ako krene zajebavati a ti budes budžio sa polivnim i skucanim dijelovima neces se usreciti ni s njim a niti s ijednim drugim motorom...Svaki motor trazi ulaganje i odrzavanje,razlika je samo na sto si se namjerio u startu...
Radje cu uloziti u motor koji ima neku perpspektivu i neke perfomanse nego u 1.8 pf/pb. Koliko sam para ulozio u vr i svaki dio je nov stavljan koji nije valjao i jos mi je par stinica ostalo ako mene prozivas za corrada dizela i dijelove. Corrado je kupljen nazalost kao dizel sad je vr i vraca mu se stari sjaj a ovaj motor u gti je ubijen vec s obicnim plinom tako da se ja sigurno ne bih zajebavao s njim i preterano ulagao nego vozao ddok ide i posle nesto drugo ganjao bar kod njih u srb ima abf i vr na izvoz a vidim i da ima caka za atesta
« Poslednja izmena: Januar 18, 2018, 07:07:15 posle podne od strane nebojsaGtd »
Corrado vr6 3.2 FSI
Golf 2 gti TDI soon
Corrado 1.8T g60 soon

Van mreže NENAD98

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1190
  • Age: 26
  • Lokacija: Raska
  • Karma: +17/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf MK3 GTI
Odg: Golf MK2 GTI Mexico
« Odgovor #128 poslato: Januar 18, 2018, 06:41:49 posle podne »
ti si izgleda omasio post koji si citirao ja tebe nisam nigde pomenuo ti si izgleda hteo dzinov post ali nmz tako sa i planirao da vozim neko vreme dok ne sakupim za ono sta sam zacrtao
Nema leka ni apoteka ko GTI kad se cuje iz daleka

Van mreže raca1

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1770
  • Age: 48
  • Lokacija: JAPAN
  • Karma: +96/-12
  • Pol: Žena
  • Auto: YAMAHA
Odg: Golf MK2 GTI Mexico
« Odgovor #129 poslato: Januar 18, 2018, 07:00:21 posle podne »
sastavio alnaser namotirao i upalio na pola kljuca na tri svecice(zaboravio da vratim kabal na jednu lollol)

@PaulGT Komsija ima dvojku sa k glavom ceo zivot vozi na plin to radi ko sat a motor je ceo masta

@raca1 Razocarao sam se u benzinski motor dizel je zakon ;) benzin je za masine na 2 tocka biggrin

Kazem ti ja neunistiv motor, sipaj i vozi  lollol, a ispravan dizel motor jeste bolji od pokvarenog benzinca svakako.
Smorio se ko Saša Matić u bioskopu.

Van mreže zola99

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1144
  • Age: 25
  • Lokacija: Ivanjica
  • Karma: +39/-25
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf MK2 GTI Mexico
« Odgovor #130 poslato: Januar 18, 2018, 07:10:08 posle podne »
Evo danas sam provozao auto nakon montaze klesta i sredjenog sve oko kocenja
Posle Calovog 1.6d motora u dvojci ovaj ide 70 puta bolje, naravno na cist benzin i ispravan motor!
Auto predobro ide! Mlad sam nisma vozio mnogo jace aute, niti volim da vozim tudji auto.
Jednom ili 2 puta sma vozio auto sa 130-150ks  tako da mi je prelaz sa 1.6 na ovo nebo i zemlja razlika
Isto Digifant, Boze zdravlja spakovace se nakada 16v na ovo ubrizgavanje i ovaj blok
 :26

Ti ako ti je bolji dizel kupi fiat Stila 1.9jtd uradi remap i vozi se za 1000din 100km  :dunk
:+ djete drago tebi se jeftinije bilo drogirat ka vecina iz tvoje generacije

Van mreže NENAD98

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1190
  • Age: 26
  • Lokacija: Raska
  • Karma: +17/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf MK3 GTI
Odg: Golf MK2 GTI Mexico
« Odgovor #131 poslato: Januar 18, 2018, 09:05:42 posle podne »
vozim komsijinog stila 1.9 jtd i mogu da ti kazem da bolje ide moj golf na plin nego on a ja i ovako prelazim 100km sa 1000 din ja sam za dizela samo zato sto na njemu nema struje kao na ovim benzincima ovo je puno struje i meni je razlika kad sam preso iz trojke u ovog 1.9d je mrtav na putu ko traktor :53
Nema leka ni apoteka ko GTI kad se cuje iz daleka

Van mreže Dzinn16v

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1338
  • Age: 34
  • Lokacija: Livno BiH/Samobor Cro
  • Karma: +48/-11
  • Pol: Muškarac
  • Volkswagen motorsport
  • Auto: Golf mk2 16V
Odg: Golf MK2 GTI Mexico
« Odgovor #132 poslato: Januar 19, 2018, 08:19:06 pre podne »
 Nebojsa, nikoga nisam prozivao samo kazem kakva je situacija a i ti znas da je tako...Nabrojat na prste se moze svaki corrado koji ima OEM motor...
Htio sam samo reci da steta jer ti ljudi koji su tako razmisljali su i ujebali sve dobre aute...Danas je nemoguce naci original auto sa original motorom radi tih likova koji su kad treba uloziti 100e ubenzinca odmah presli na dizel swap uz razmisljanje "zasto ulagati 100e kad cijeli dizel motor kosta 150"

Kad govoris o potencijalu to je sirok pojam...kazes PB nema potencijala, za mene VR nema potencijala...za te pare si mogao staviti 1.8t sa remapom i mahat svima sa VR-om biggrin... itd itd...tome nema kraja...

Ali ne radi se o tome, htio sam samo reci da svaki motor ima svoje čari...pitanje je samo sta trazis.
Volkswagen motorsport

Van mreže Marko mk2

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 764
  • Age: 31
  • Lokacija: Stubal Kraljevo
  • Karma: +23/-11
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf mk2
Odg: Golf MK2 GTI Mexico
« Odgovor #133 poslato: Januar 19, 2018, 02:46:57 posle podne »
Vozim vektru a 2.0 benzin svaki dan, golfa pf i pb ( plin benzin) sva tri auta mi rade super, znaci da nije problem do auta vec kako se ophodis prema autu, sto se tice pb ili pf motora sa malo para i seriski delova moze izaci i na 130 konja tako da i nije neki pontecijal  :) sto se tice k glave ona je jos i prostija od ovih digifanta samo sto su ljudi pojebali sve sto je moglo i posle kao k glava je djubre

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4811
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-120
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: Golf MK2 GTI Mexico
« Odgovor #134 poslato: Januar 19, 2018, 05:55:33 posle podne »

Kad govoris o potencijalu to je sirok pojam...kazes PB nema potencijala, za mene VR nema potencijala...za te pare si mogao staviti 1.8t sa remapom i mahat svima sa VR-om biggrin... itd itd...tome nema kraja...



Upravo tako Antunovicu. kamila ostaje kamila
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup

Van mreže Nenad Petakovic

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2066
  • Age: 41
  • Lokacija: Neko tamo svrseno vreme.
  • Karma: +38/-25
  • Pol: Muškarac
  • Kad zasvira Ladina svirena,mnogi ostaju bez zena.
  • Auto: Old scula Cvaja 1.8
Odg: Golf MK2 GTI Mexico
« Odgovor #135 poslato: Januar 19, 2018, 06:17:51 posle podne »
1.8 pb.pf,rp.abs...su motori bez izdera,fora je ta sto nema majstora za ove tipove ubrizgavanja..K jet da i ne pominjem..Al stoji posle 1.8 ide 2.0 16v abf ili 1.8T.Kakvi crni jtd i to...pa cena turbine i plivajuceg samo ce vremesni pb-pf dovesti u dobro stanje cak i odlicno..Samo je fora sto ako nesto zastopa mora se navuci na slep i pravac BG ili Ue,jel u IC,PZ,RA nema onog koji ce upaliti i napraviti pokvaren digifant,a o stelovanju da i ne govorim.. :)
Dobar motor moja dvojka ima
Al sediste svako mu se klima!
Sedista mu rasklimale zene
Al on opet dobro slusa mene!
Dok je dvojke vozacu devojke!😀

Van mreže NENAD98

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1190
  • Age: 26
  • Lokacija: Raska
  • Karma: +17/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf MK3 GTI
Odg: Golf MK2 GTI Mexico
« Odgovor #136 poslato: Januar 19, 2018, 06:56:27 posle podne »
Nema leka ni apoteka ko GTI kad se cuje iz daleka

Van mreže zola99

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1144
  • Age: 25
  • Lokacija: Ivanjica
  • Karma: +39/-25
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf MK2 GTI Mexico
« Odgovor #137 poslato: Januar 19, 2018, 06:57:05 posle podne »
Ko to kaze da u IC nema majstor za Digifant?
Evo mog primera, dovoljno je par poziva u Priboj i Bajnu Bastu i sve se resi
Samo dok sam iskopao dobar racunar sve je posle bilo lako   :62
:+ djete drago tebi se jeftinije bilo drogirat ka vecina iz tvoje generacije

Van mreže NENAD98

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1190
  • Age: 26
  • Lokacija: Raska
  • Karma: +17/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf MK3 GTI
Odg: Golf MK2 GTI Mexico
« Odgovor #138 poslato: Januar 19, 2018, 07:01:26 posle podne »
kod nas brate nema sve su to strucnjaci koji blage veze nemaju rucno ravnaju glavu, skracuju klipove na strug itd da ne pricam dalje

Nema leka ni apoteka ko GTI kad se cuje iz daleka

Van mreže vwmanijak

  • VW Početnik
  • Poruke: 165
  • Lokacija: Prijepolje
  • Karma: +9/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 2
Odg: Golf MK2 GTI Mexico
« Odgovor #139 poslato: Januar 19, 2018, 07:04:35 posle podne »
Ja sam cuo da postoji neki covek u BB koji izvodi neke carolije sa motorima a sam tvrdi da nije mehanicar. Nisam ga nikad upoznao al  videh par njegovih carolija na putu.