Autor Tema: Golf 5 1.9 TDI veliki projekat  (Pročitano 6074 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže pekisha

  • VW Početnik
  • Poruke: 7
  • Age: 22
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • dvica dvica i samo dvica
  • Auto: Golf V 1.9 TDI 77kw
Golf 5 1.9 TDI veliki projekat
« poslato: Septembar 21, 2022, 04:31:57 posle podne »
Pozdrav svima, evo da predstavim i mog ljubimca. Kupljen 22 avgusta, ove godine, uvezen je iz nemacke, i komplet fabrika, znaci standard 1.9 TDI, prvi dan odmah tehnicki i registracija, i kupovina novih guma i felni. Prethodno je bio na nekim 16” izuzetno lose, stavljene nove gume 18” i felne kao na Skodi RS. Sutradan stavljena kozna GTI sedista sa grejacima i masazerima… ( dzabe mi grejaci kad jos nisam povezao digitalnu klimu ). Uradjena folija na staklima u Blackglassu, nazad 100% napred 30%. Kroz par dana uradjen mali i veliki servis, zamenjen plivajuci i novo kvacilo. Promenjen volan, stavljen od GTI, zatim odradjena na airbagu. Stavljena multimedia+rikverc kamera ( koja ne radi iz nekog razloga se gasi kroz 15 minuta rada ). Stavljeni plavi pojasevi, e sad dolazimo do vece promene.. Uradjen straightpipe+downpipe, stavljen ramair usis, stavljen prednji GTI a nazad R32 branik, stavljeni prednji GTI farovi, nazad neki aftermarket GTI… stavljeni dinamicki migavci, automatska svetla…  Uradjena mapa motora, malo je reci da auto pliva kako ide sada… Mozda sam nesto i zaboravio, ali evo stavljam slike pre i posle… update cu posle temu sa jos slika….

PRE:
 




POSLE:






« Poslednja izmena: Septembar 21, 2022, 04:36:08 posle podne od strane pekisha »

Van mreže Madison

  • Uprava Kluba
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 13051
  • Lokacija: beogradski dođoš
  • Karma: +198/-79
  • Pol: Muškarac
  • Auto: mk1 cabrio GTI 16v, Golf 5 GTI
Odg: Golf 5 1.9 TDI veliki projekat
« Odgovor #1 poslato: Septembar 21, 2022, 07:04:44 posle podne »
Fino izgleda, samo mi se cini da malo strce ovi izduvi? Mozda malo da se uvuku u branik.
Posto si isao na plave detalje, mozda da ofarbas lajsnu na masci u plavo. ;)

Van mreže pekisha

  • VW Početnik
  • Poruke: 7
  • Age: 22
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • dvica dvica i samo dvica
  • Auto: Golf V 1.9 TDI 77kw
Odg: Golf 5 1.9 TDI veliki projekat
« Odgovor #2 poslato: Septembar 21, 2022, 08:31:25 posle podne »
Fino izgleda, samo mi se cini da malo strce ovi izduvi? Mozda malo da se uvuku u branik.
Posto si isao na plave detalje, mozda da ofarbas lajsnu na masci u plavo. ;)
Pozz drug, hvala na komentaru, vidim i ja tako malo na slici izgleda, ali inace uzivo je drugacije, i stavljeno je maksimalno kako je moglo zbog praga… Da daa, u planu mi je da ofarbam too  biggrin biggrin

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20528
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: Golf 5 1.9 TDI veliki projekat
« Odgovor #3 poslato: Septembar 21, 2022, 09:30:29 posle podne »
Lepa petica, a sta ces na koncem na menjacu ?  biggrin

Van mreže Vwasil

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 941
  • Lokacija: CG
  • Karma: +21/-3
  • Auto: Volkswagen
Odg: Golf 5 1.9 TDI veliki projekat
« Odgovor #4 poslato: Septembar 21, 2022, 10:02:57 posle podne »
Baš lijep Golf, sviđa mi se kako ga radiš. Za multimediju mislim da se taj problem rješava uklanjanjem onog CAN dekodera. Jesi razmišljao da staviš R32 stop svjetla pozadi pošto već imaš takav branik, i još jedan detalj, kupi shark fin antenu i postavi umjesto te koju imaš biče puno ljepše.

Van mreže pekisha

  • VW Početnik
  • Poruke: 7
  • Age: 22
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • dvica dvica i samo dvica
  • Auto: Golf V 1.9 TDI 77kw
Odg: Golf 5 1.9 TDI veliki projekat
« Odgovor #5 poslato: Septembar 21, 2022, 11:45:18 posle podne »
Lepa petica, a sta ces na koncem na menjacu ?  biggrin

Hvala drug, ovo je stari menjac, dobio sam takav uz auto, vec je i ishaban/pocepan, pa sam narucio na AliExpressu novi menjac isti ovakav, ali sa plavim koncem  thumbup

Van mreže pekisha

  • VW Početnik
  • Poruke: 7
  • Age: 22
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • dvica dvica i samo dvica
  • Auto: Golf V 1.9 TDI 77kw
Odg: Golf 5 1.9 TDI veliki projekat
« Odgovor #6 poslato: Septembar 21, 2022, 11:47:25 posle podne »
Baš lijep Golf, sviđa mi se kako ga radiš. Za multimediju mislim da se taj problem rješava uklanjanjem onog CAN dekodera. Jesi razmišljao da staviš R32 stop svjetla pozadi pošto već imaš takav branik, i još jedan detalj, kupi shark fin antenu i postavi umjesto te koju imaš biče puno ljepše.
Probacu da uklonim taj dekoder, dugo sam se razmisljao sta da stavim pozadi od stop svetla, ali nekako su me ove kupile, pogotovo nocu, auto izgleda kao zverka… Citas mi misli, preksinoc bas gledao taj oglas i narucio  lollol
« Poslednja izmena: Septembar 22, 2022, 12:34:20 pre podne od strane pekisha »