Autor Tema: Tipska navigacija VW Passat B6  (Pročitano 3446 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Bishop

  • VW Početnik
  • Poruke: 8
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Volkswagen Passat B5.5
Tipska navigacija VW Passat B6
« poslato: Avgust 02, 2022, 07:57:45 posle podne »
Pozdrav svima, od skoro sam vlasnik passata B6 koji je došao sa ugradjenom tipskom android navigacijom PX30 (RK3326). Još uvek nisam sve isprobao i ne mogu da dam neki konačni sud, ali deluje skroz OK, display je veliki i rezolucija je dobra. Dobar je odziv na tač i čini se da sve radi OK.

Ali imam 1 problem. Kada ubacim u rikverc ne pokazuje mi siluetu auta sa parking radarima/senzorima, već se samo zacrni ekran i čuje se zvuk od parking senzora.

Pretpostavljam da je negde u podešavanjima podešeno da uključi rikverc kameru, ali pošto kamere nema navigacija nema video i zato je ekran crn.

Ali ja to nigde ne mogu da nadjem, našao sam podešavanje gde kad tu opciju isključim ne dešava se ništa na navigaciji kad ubacim u rikverc, ali čim uključim tu opciju on kao da odmah traži video sa kamere.

Da li neko ima neki predlog, šta mi je činiti?
Hvala

Van mreže Vwasil

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 941
  • Lokacija: CG
  • Karma: +21/-3
  • Auto: Volkswagen
Odg: Tipska navigacija VW Passat B6
« Odgovor #1 poslato: Avgust 03, 2022, 12:34:38 pre podne »
Kod mene na multimediji ima u opcijama "Car settings" da se podesi da li da se prikazuje rikverc kamera, parking senzori, da li da se ugasi muzika kad se ubaci u rikverc... Ima i opcija "My car" gdje se odabira da li će imati linije kad se mota volan, da se podesi kakvo će biti preslikavanje. Pogledaj malo po opcijama. Mada ti ništa ne znači, ja imam fabričke parking senzore i multimedija ih ne prikazuje vizuelno. Te opcije tek kreću od Passata B7 i Golfa 6, prikaz podataka sa digitalne klime i parking senzora.

Van mreže Bishop

  • VW Početnik
  • Poruke: 8
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Volkswagen Passat B5.5
Odg: Tipska navigacija VW Passat B6
« Odgovor #2 poslato: Avgust 16, 2022, 01:09:47 posle podne »
Pozdrav, izvinjavam se što kasnim sa odgovorom i hvala na savetima. Da, opcije sam pronašao, ali bez obzira na šta da podesim uvek prikazuje video input, odnosno bude crn ekran i samo se čuje zvuk.

Nadao sam se da postoji neka opcija da može da se uključi vizuelni prikaz.

Biće da ću poručiti kamericu i instalirati i to je to.