Autor Tema: Golf 5, 1.9TDI, 77kW  (Pročitano 16162 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže zeljkot

  • VW Početnik
  • Poruke: 15
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 5
Golf 5, 1.9TDI, 77kW
« poslato: Septembar 19, 2020, 11:23:43 pre podne »
Zdravo svima,
evo ulovio sam malo vremena da predstavim novog kućnog ljubimca - Golf 5, 1.9TDI, 77kW, 2007. godište

Kupio sam ga pre manje od mesec dana i odmah uradio veliki i mali servis (to radim uvek kada kupim auto). Od zaštite - igla i izmešten OBD konektor, cenim da je to dovoljno
Sledeće na redu je sređivanje radio aparata - jako slabo hvata stanice, krči mnogo, kao da nije uključen pojačivač. Naravno, tu je ugradnja zvučnika u zadnja vrata (prosto ne mogu da verujem da ih nije bilo - imao sam Citroen C3 pre Golfa i tamo su zvučnici bili svuda)
Nakon toga planiram neku multimediju - zapala mi je za oko 9" Android (kinez, naravno) i kamere za hod unazad (ipak će auto najviše voziti moj sin koji je tek položio vozački  driving )

Felne se meni lično baš i ne dopadaju ali o tom potom.

Takođe jurim poklopac Euro kuke.

Evo malo slika. Biće još kako ga sređujem.









« Poslednja izmena: Septembar 19, 2020, 11:27:13 pre podne od strane zeljkot »

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6849
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 5, 1.9TDI, 77kW
« Odgovor #1 poslato: Septembar 19, 2020, 07:41:41 posle podne »
Nek je sa Srecom  :26

dobri planovi za sredjivane  :25 ...samo napred ...
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže zeljkot

  • VW Početnik
  • Poruke: 15
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 5
Odg: Golf 5, 1.9TDI, 77kW
« Odgovor #2 poslato: Decembar 06, 2020, 08:34:47 posle podne »
Zbog posla, puteva a posle i zbog Covida nisam uspeo da postavim ovde izmene na novom kućnom ljubimcu  B)
Elem: prvo osnovno: veliki i mali servis, pločice napred, pozadi i diskovi i pločice;
Dalje:promenjen je volan - stavljen MF, ubačeni originalni zvučnici u zadnja vrata, multimedija 9", kamera za hod unazad, nove zimske gume

Razlog zašto radio nije radio je taj što nije bila dobro spojena antena. Sada je sve OK, a i ova multimedija ima podršku za komande sa volana, dok kamera za hod unazad "kao" prati kako pomeram volan (nije to baš to ali radi posao  biggrin biggrin biggrin)

Evo i slike nove unutrašnjosti