Autor Tema: TAMO VAMO i svuda po malo. Saveti i predlozi u vezi putovanja.  (Pročitano 29500 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže raca1

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1770
  • Age: 48
  • Lokacija: JAPAN
  • Karma: +96/-12
  • Pol: Žena
  • Auto: YAMAHA
Odg: TAMO VAMO i svuda po malo. Saveti i predlozi u vezi putovanja.
« Odgovor #20 poslato: Decembar 18, 2019, 05:34:00 posle podne »
Mi smo prošle godine išli kopar - portorož - pula , prespavali , kupali , prespavali, rijeka , pa gore ka postojni, usput svratili u vojni muzej, manji obožava tenkove, pa od postojne ka ljubljani.
Iskreno sa 2 mala deteta se ne trudim da istražujem previše po sporednim putevima, obojica ne podnose najbolje put.

https://www.google.com/maps/place/Military+History+Park/@45.668132,14.188485,15z/data=!4m2!3m1!1s0x0:0x9fb18752b00d1a3d?sa=X&ved=2ahUKEwjhq5bkzJvmAhVp-yoKHcGZCAAQ_BIwC3oECA0QCA

Jel to hoćeš da čika Travi zapali muzej?

Smorio se ko Saša Matić u bioskopu.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: TAMO VAMO i svuda po malo. Saveti i predlozi u vezi putovanja.
« Odgovor #21 poslato: Decembar 18, 2019, 06:43:54 posle podne »
Ja uopšte ne razumem zašto se sprdate samnom kad ne znate kakva me je muka spopala pa moram da vozim YUGO  lollol lollol lollol ...

Majstore, ovo na slici je Y45 i to odma provališ po tankoj izduvnoj cevki auspuha a ja driftujem sa 55icom  driving driving driving ...  To je onaj ojačani model sa visokoturažnom mašinom pa ti sad vidi, ovo borbeno vozilo nije moglo da patosira jednu 45icu a da je slučajno imalo bliski susret sa mojom drkelom ja ti garantujem da bi izlomilo gusenice.

To gore je bilo pod 1a pod 2 ti garantujem da bi taj pregaženi motor sad odma upalio na prvoj trećini ključa i radio bi mirno ko bubica a ne bi proizvodio zvuke ko one plastične krunilice kukuruza  boodala ...

Na menjaču bi možda popustio šraf na šalt hebli pa bi mogao da ubaciš samo u 3, ili 4. brzinu  dok bi se DSG našao u rebusu pa ne bi znao ni šta je napred a šta nazad  lollol ...

Neka neka rodjaci samo tovarite čika travija sex sex sex ... ali samo da znate da mene istina ne vredja niti se ja stidim svoje sirotinje ....

...

...
 ...  :84 ... A kakav će to tek putopis da bude  :53 :53 :53 ...

Snimi kako ga YUGO ebe, nema šanse da se popenje na njega. Čvrst materijal ko stena a ne ko one plasične osovinice uljne pumpe što prolupaju pre nego YUGO motor  coilleo2tj ...

« Poslednja izmena: Decembar 18, 2019, 07:02:59 posle podne od strane travelman »
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Fica

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3454
  • Age: 37
  • Lokacija: Vozdovac
  • Karma: +82/-16
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf mk2 atmo dresina
Odg: TAMO VAMO i svuda po malo. Saveti i predlozi u vezi putovanja.
« Odgovor #22 poslato: Decembar 18, 2019, 07:48:24 posle podne »
al 45 ica ima 13/53 menjac  ;)

Van mreže raca1

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1770
  • Age: 48
  • Lokacija: JAPAN
  • Karma: +96/-12
  • Pol: Žena
  • Auto: YAMAHA
Odg: TAMO VAMO i svuda po malo. Saveti i predlozi u vezi putovanja.
« Odgovor #23 poslato: Decembar 18, 2019, 08:20:03 posle podne »
Ma nije sprdnja nego je ovo prva fotografija tog vojnog muzeja na koju sam naleteo.
Inspirisal me tema, razmišljao sam o Bukureštu i Bratislavi ali izgleda da idem za vikend na kranjsku kobasicu i one dobre krofne.
Smorio se ko Saša Matić u bioskopu.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: TAMO VAMO i svuda po malo. Saveti i predlozi u vezi putovanja.
« Odgovor #24 poslato: Decembar 18, 2019, 09:45:26 posle podne »
Lako je tebi da ideš na kranjsku kobasicu i krofne kad šaltaš 13/53 menjač.
Da šaltaš DSG onda bi sve vikende do kraja godine + novogodišnje praznike proveo družeći se sa majstorima  majstor1 ...

...
Ja ovaj vikend teram drkelu kod čika doce da je samo baci na kanal i pogleda kakvo je stanje. Mislim, stanje je perfektno al valja se pred dalek put  ...

Zadnji vikend u godini mala ino vožnjica  driving beer :dunk ...

Prvo ću da mu ga dam po  :26 ...

...
A onda ću naredno jutro da sumiram sve ovogodišnje vožnje i uspomene  ;) ... Bilo je svega i svačega  coilleo2tj ...

...
A onda 30,12, čika travi ode na daleke pute jer

godinama čeznem godinama sanjam, NOVU da čekam kao hju hefner,
posle lude noći i prespavanog dana, doručak da mi spremi RIJANA,
svako nešto želi svako nešto voli a ja ove noći želim andjelinu džoli,
neko ima sve AKO neka IMA, meni samo treba pedesetpetica  clap



...

I tako rodjaci, da je čika travi želeo da vozi bmw onda bi ga i vozio  ;) ...
douglas fargo
...
Ali hebeš plastikanera, to danas može svako da ima ... ali da svako putuje sa drkelom  :69 :69 :69 ...

 :84 :84 :84 Raco, srećan put ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6827
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: TAMO VAMO i svuda po malo. Saveti i predlozi u vezi putovanja.
« Odgovor #25 poslato: Decembar 19, 2019, 08:05:02 posle podne »
Brate moj po ujaku 928 ... ko se zadnji smeje ...najsladje se smeje ...  :84

ubila me magla zadnje dve-tri noci sve na onu stranu Cemerno itd ... pa nemam dpf energije da pisem  biggrin

bice  :dunk
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: TAMO VAMO i svuda po malo. Saveti i predlozi u vezi putovanja.
« Odgovor #26 poslato: Decembar 19, 2019, 09:15:29 posle podne »
ČEMERNO ... da čemernije ne može biti  :17 ...

Sve te razumem, kad me neko pita gde sam se za sve ove godine najviše ukakio u gaće ja kažem čemerno.

GACKO, ponoć prošla koji minut ... februar mesec  cold ... ja u cabrio mk1  boodala ... oće spava neće spava ... ma neće spava, oće vozi  driving ...

Kako je krkela pojela onaj uspon iznad gacka i izašla gore na onu čistinu, tako sam ja znao da sam pojeo gomance. Ali nije bilo povratka  :69 ...

Zima sneg magla poledica  :73 .... Tamo je zahebano voziti i danju a kamoli noću.

Do foče sam putovao dugo ali baš dugo, koliko sam godina života izgubio te noći nikada neću saznati ali znam da sam kasnije u ogledalu video da polako sedim.

Te noći na deonici GACKO FOČA samo je krkela drajvala. Ja sam se uzdao u nju a ona se uzdala sama u sebe. Ja njoj nisam mogao da pomognem a ona je meni te noći bila SVE.

KRKELA, kakav je to auto rodjaci, iz svake avanture je izašao kao pobednik  wub ... nikada se više u svetu automobilizma neće pojaviti takav model koji bi kecu bio, bar do kolena.

...

...
upload pic site
...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže mikula

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1360
  • Lokacija: b. palanka
  • Karma: +35/-12
  • Pol: Muškarac
Odg: TAMO VAMO i svuda po malo. Saveti i predlozi u vezi putovanja.
« Odgovor #27 poslato: Decembar 19, 2019, 09:52:30 posle podne »
Da bas tako put je zeznut i uzak, predzadnja slika jezero Klinje, tu se uvek odmara al ga nikad nisam video u ovakvoj zimskoj idili

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока


Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6827
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: TAMO VAMO i svuda po malo. Saveti i predlozi u vezi putovanja.
« Odgovor #28 poslato: Decembar 19, 2019, 10:29:35 posle podne »
Citat
oće spava neće spava ... ma neće spava, oće vozi  driving ...

kod mene samo vozi ... za 4 dana dva puta isti put Dubrovnik pa Cerovac (Trebinje )

a kod Tunela Vratar3 ...  :31

nezna se dal si na nebu ili zemlji ... sad nema snega ali magla , vlazan put ... temperatura pokazuje " 0 "  bonk

ali sam Slikao nesto za Tebe isto kao 928  ;)


Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže boćanac GTD

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2809
  • Age: 30
  • Lokacija: Gornji Milanovac-Kragujevac
  • Karma: +93/-22
  • Pol: Muškarac
  • Mašinac
Odg: TAMO VAMO i svuda po malo. Saveti i predlozi u vezi putovanja.
« Odgovor #29 poslato: Decembar 19, 2019, 10:37:38 posle podne »
ČEMERNO ... da čemernije ne može biti  :17 ...

Sve te razumem, kad me neko pita gde sam se za sve ove godine najviše ukakio u gaće ja kažem čemerno.

GACKO, ponoć prošla koji minut ... februar mesec  cold ... ja u cabrio mk1  boodala ... oće spava neće spava ... ma neće spava, oće vozi  driving ...

Kako je krkela pojela onaj uspon iznad gacka i izašla gore na onu čistinu, tako sam ja znao da sam pojeo gomance. Ali nije bilo povratka  :69 ...

Zima sneg magla poledica  :73 .... Tamo je zahebano voziti i danju a kamoli noću.

Do foče sam putovao dugo ali baš dugo, koliko sam godina života izgubio te noći nikada neću saznati ali znam da sam kasnije u ogledalu video da polako sedim.

Te noći na deonici GACKO FOČA samo je krkela drajvala. Ja sam se uzdao u nju a ona se uzdala sama u sebe. Ja njoj nisam mogao da pomognem a ona je meni te noći bila SVE.

KRKELA, kakav je to auto rodjaci, iz svake avanture je izašao kao pobednik  wub ... nikada se više u svetu automobilizma neće pojaviti takav model koji bi kecu bio, bar do kolena.

...

...
upload pic site
...

Sto kazes, deonica malo kompleksna i leti po mraku, a kamoli zimi, prolazim jednom sedmicno do Mostara u ovom periodu. Mada moze i na Ustipracu ili Ustikolinu, ali preko Gacka i Nevesinja najlepsi predeli.

Poslato sa JSN-L21 uz pomoć Tapatoka


Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6827
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: TAMO VAMO i svuda po malo. Saveti i predlozi u vezi putovanja.
« Odgovor #30 poslato: Decembar 19, 2019, 10:55:41 posle podne »
Citat
boćanac GTD
Sto kazes, deonica malo kompleksna i leti po mraku, a kamoli zimi, prolazim jednom sedmicno do Mostara u ovom periodu. Mada moze i na Ustipracu ili Ustikolinu, ali preko Gacka i Nevesinja najlepsi predeli.

jer si isao nekad od Kalinovika ka Nevesinju preko Neretve ... ima onaj uzak drveni most pa gore kroz brda i sumu Mesto Obrnja ... nedaj boze tamo da ti otkaze neki

deo na kolima  pop1
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: TAMO VAMO i svuda po malo. Saveti i predlozi u vezi putovanja.
« Odgovor #31 poslato: Decembar 20, 2019, 07:46:13 posle podne »
Citat
ali sam Slikao nesto za Tebe isto kao 928  ;)

 :71 :71 :71

U jbt, dje uslika 404 ... Jel menjač na volanu ... Jel sad u dubrovniku pored mora ili ranije ...

Al mi se čini da je limuzina model pa ručno prepravljen. Fabrikana cabrio se i vizuelno razlikovao od standardnog modela. Matori su oni pa ih se slabo sećam, možda video par komada ali se zato sećam kako je jedan lik pričao da je vozio takvog službenog i često direktora vozio za france. Kaže, nije osetio put do tamo a to je bilo još pre 50+ godina ... A mi danas pričamo o nekoj udobnosti  boodala ...

Ja izvadi jednu iz arhive, 2005 godina. Izlet na osmici a tada je kusturica bio upravo završio snimanje filma gde je ovaj lepotan igrao.


...
I kad već spominjem 404, 504, 604 .... jel znate, rodjaci, zašto je svaki pug imao nulu .O. u sredini. Aj da vidim koće prvi da izgugla ...

...
Mikula, ovako je izgledalo jezero.  Ove slike su nastale 2 dana pre mog noćnog povratka. Hebeno je što se preko dana sneg topi na suncu a onda noću poledi + vetar nanese sneg sa okoline.

...

...

...
Boćanac, jel se monte kristo zove picerija u foči  :55 ...
Još pre par godina si mi je preporučio ali odavno nisam prolazio tuda. Nisam je zaboravio i prvi put kad budem prolazio tuda svraćam u nju. Ako je još živa ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6827
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: TAMO VAMO i svuda po malo. Saveti i predlozi u vezi putovanja.
« Odgovor #32 poslato: Decembar 20, 2019, 10:01:05 posle podne »
404 Brzinu uslikan u Trebinju ... sad dal je rucni rad ...  :rolleyes:

ova je sa Sarganske 8  :84 a gde li je plavac sad ...  :(

Travi a mogao bi neki skup u Foci da se organizuje  :26




a ovo sa NULA-ma ... ni google nemoz resi sem Limara  biggrin

- Sta kaze Cuko (pas ) kad vidi okicenu Jelku

-Konacno i moj WC da dobije rasvetu

 lollol

Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže boćanac GTD

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2809
  • Age: 30
  • Lokacija: Gornji Milanovac-Kragujevac
  • Karma: +93/-22
  • Pol: Muškarac
  • Mašinac
Odg: TAMO VAMO i svuda po malo. Saveti i predlozi u vezi putovanja.
« Odgovor #33 poslato: Decembar 21, 2019, 12:35:07 pre podne »
Monte cristo i pizza obavezno. Evo slika i od mene i svedskog vozila.
Zoco, u tom trezoru sam bas bio poslednji put, muzika live, pevacica top.

Poslato sa JSN-L21 uz pomoć Tapatoka


Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: TAMO VAMO i svuda po malo. Saveti i predlozi u vezi putovanja.
« Odgovor #34 poslato: Decembar 21, 2019, 09:48:22 pre podne »
Ko nema u vugla nek pita čika gugla  coilleo2tj ...

Oridjidji cabrio, ostalo mi u sećanju da se razlikovao od limuzine ... ono gore je ipak ručni rad ali odličan primerak.

...
E sad, ima nešto što ni čika gugl ne znade  al tu sam ja  bicedobro ...

Opšte poznata stvar je da su se kola nekada startovala na kurblu, a kako se kurbla stavlja/gura u rupu informišite se na nekom sajtu 18+ ...

Pug se tad dosetio i zaštitio svoj fazon, otvor za kurblu je maskirao O nulom i otud taj fazon da O bude u svakoj njihovoj oznaci modela.

Kako su današnje PVC alamunje duplo gore i nekvalitetnije od njihovih predaka, danas je potrebno dve kurble za njihovo startovanje pa su počeli  sa novim oznakama xOOx  boodala ...

Zoki, ovo je moja iz trebinja. Gračanica, gore na brdu iznad  wub ...
:73
...

...

...
Što se tiče skupa u foči, MOŽEEE.
Ja još pre par godina htedo da predložim da se jednom godišnje umesto skupa organizuje jedna kružna vikend vožnja.

Onako iz vugla npr ... BG-VA-debelo brdo-tara-osmica-višegrad-foča monte kristo i noćno druženje sa lokalnim MILFarama kod kojih bi trebalo da imamo popust na količinu sex a onda sutra nazad na ibarsku i povratak driving driving driving ...

Ko može odvoza ceo krug, nekih 600 km, a neki se priključe grupi gde im je zgodno i voze koliko su u prilici.

Tempo vožnje laganica, cilj je zezanje i druženje. Ovde se stane na kaficu, tamo na sladoled, na sledećoj krivini čoporativna poseta baba seri i eto ... bitna je samo dobra volja a provod je zagarantovan.

Ovu temu sam pri otvaranju zamislio kao INFO pult, svako bi mogao da napiše nešto zanimljivo o svom kraju i šta je vredno tu posetiti. Neko izletište, jezero, specifičan kafić ili restoran a usput i reći kojom džadom se dovesti do njega.

Ja svugde bi al nisam bio na vlasinskom jezeru jer mi to uvek bilo van rute kad prolazim tim krajem  boodala ... Na leto jedan vikend planiram to da odvozam, knjaževac svrljig pirot.

Čitao sam da je crna trava-babušnica-bela palanka prelepa priroda i put za  driving ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4812
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-121
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: TAMO VAMO i svuda po malo. Saveti i predlozi u vezi putovanja.
« Odgovor #35 poslato: Decembar 21, 2019, 02:08:44 posle podne »
Kako ce ti felgasi na tu turu? Ili da se napravi neko grupno osiguranje za slepku lollol lollol
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: TAMO VAMO i svuda po malo. Saveti i predlozi u vezi putovanja.
« Odgovor #36 poslato: Decembar 21, 2019, 03:59:58 posle podne »
...  thumbup thumbup thumbup ...

Ma biće YUGO u ekipi, nema šta da brinu  lollol lollol lollol ...
...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže smok

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 271
  • Lokacija: Skoplje
  • Karma: +34/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VWGolf MK1
Odg: TAMO VAMO i svuda po malo. Saveti i predlozi u vezi putovanja.
« Odgovor #37 poslato: Decembar 21, 2019, 05:14:34 posle podne »
Ko ce vozi PVC nemojte da ga prihvatate da vozi sa vama bez putno osiguranje  :48

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6827
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: TAMO VAMO i svuda po malo. Saveti i predlozi u vezi putovanja.
« Odgovor #38 poslato: Decembar 21, 2019, 07:18:04 posle podne »
Krenuli smo na odredjenju relaciju ( da kupimo Ves Masinu i Laminat )  ... ali usput ulazimo u malo mesto ... okolina Bele Palanke ...stade auto ...mrtav  pop1... nadjemo

majstora ...on kaze dok sredim idite vi preko puta ... mi tamo usli ... i ... video sledi  celebrate



Foca Obavezno Bocanac ... i sve  :75 da organizujemo kao da je momacko vece posebno za Cika Travija i mene  :46

a Cika Travi za Gracanicu svaka cast i sve oko nje i na slikama ... to ti je bas ono ... tamo vamo i svuda po malo  :26

ja mogu da dodam da sam ja od malena bio avanturista ...



u pocetku sam se slepovao ...za brze   :66 ...

inace nas veliki prijatelj i Ljudina od coveka Paul mi posalje dans sta je dobio ...





To se zove  wub prema VW grupaciji ...

i sad ja na to reko aj da castim drugaricu  :75 ... reko kolega dobio privezak moram da te castim idemo na pice i klopu ...

kaze ona pice moze ali ja sam Vegeterijanac ... ups ja se zabunio pa reko aj da kazem nesto ..........



posle se zna sta je kako je ko zida a ko malter nosi  :84

posto u nastavku setnje ... dok se auto sredi ... vidimo mi ZOO vrt ... ajmo da vidimo sta ima, mazne me ona za Cereslo ...

setamo mi kad ja odjednom vidim nesto cudno na drvetu ...  :9



i tako da ne idemo dalje za sad jer smo okupirani majstorom Dju.....

Cica Mica ...gotova Prica ... sto kokice  :77 kake ..... ma Travi ti znas kako to ide dalje  :26

znaci vidimo se u Foci  :46
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: TAMO VAMO i svuda po malo. Saveti i predlozi u vezi putovanja.
« Odgovor #39 poslato: Decembar 21, 2019, 08:12:52 posle podne »
Naravno da znam kako ide dalje, stara garda takve situacije uvek poentira sa stilom sex
heart and key photography
...
Što se tiče foče to je već dogovorena stvar bar za tebe i mene. MI imamo sigurne jurilice pa je to mačiji kašalj za nas ali se bijim da se felgaši posle onakvih komentara nisu poplašili. Ipak je 600 km puno za njih, znaš da oni crkavaju već posle 300 km kad podju za grekos.

Onaj prvobitni predlog bih malo dopunio, za drkelu je 600 km ičkin dim. Znaš da sam je letos testirao 1000+ km za 2 dana, do kotora i nazad  driving ...

Iz foče krenemo za šćepan polje i plužine, priroda fenomenalna za vožnju.

A onda izbijemo na durmitor, tu je već frka za felgaše jel nema mob signal da bi se zvala šlepka a nema ni SOS telefona na koje su oni navikli na putu do grekosa.

Kad izbijemo na vrh, onda dignemo poliranu i voskiranu  haubu da ladimo onih 32 valve ...
closest gas station near me open now
...
A možemo negde na 1500 m/nv i da opletemo basket i popijemo kaficu.

Znaš onu narodnu, U ZDRAVOM TELU ZDRAV DUH pa se ćuna diže bez problema.

...

...
Odatle palimo na most i kafu kod djudrdje, ima i ZIP pa ko ima herca može i spust. 10e bila cena zadnji put
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...