Autor Tema: AUDI A4 B7 BI Xenon problem  (Pročitano 6530 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže nemanja_nish

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 301
  • Lokacija: Niš
  • Karma: +5/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Audi a4 b7
AUDI A4 B7 BI Xenon problem
« poslato: Mart 11, 2019, 03:47:41 posle podne »
Pozdrav drugari,

problem se sastoji od toga da na autu imam fabricke bixenone i duga svetla mi ne rade (oba), bio u servisu raketa radi i struja dolazi do projektora. Medjutim majstor kaze da ovaj deo sto je zaokruzen stradao


e sad mene zanima da li je neko vec imao ovakav problem ili da neko zna resenje (gde mogu kupiti nova sociva ili sta je vec otislo nisam siguran kako se zove)

unapred zahvalan
« Poslednja izmena: Mart 11, 2019, 03:51:11 posle podne od strane nemanja_nish »

Van mreže Galaxy

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 350
  • Lokacija: Niš
  • Karma: +8/-8
  • Pol: Muškarac
    • B6
  • Auto: Passat B6, highline, 2.0 TDI
Odg: AUDI A4 B7 BI Xenon problem
« Odgovor #1 poslato: Mart 11, 2019, 06:41:37 posle podne »
Motor klapne. Tebi su onda bixenon projektori, tj. I duga i kratka svetla u jednom projektoru tj socivu. U socivu za dugo svetlo ti je vrv dnevno. Pogledaj na KP da li se neki after market bixenon projetkor slican tvom, ako ne, ili drugo isti, ili promeni motoric.

Van mreže nemanja_nish

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 301
  • Lokacija: Niš
  • Karma: +5/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Audi a4 b7
Odg: AUDI A4 B7 BI Xenon problem
« Odgovor #2 poslato: Mart 11, 2019, 09:42:56 posle podne »
Ma da jedno svetlo je za kratko/dugo, a pored sociva se nalazi dnevno svetlo. Trazio ovih dana na sajtovima ali niko nema bas ono sta moze zameniti ova sociva i da to radi.....
"Motore sociva" niko ne prodaje zasebno sve to ide u kompletu
novi farovi kostaju 400eur i to je neka kopija a u ovlascenom servisu u Nisu 100000rsd novi za ovaj model    badmood