Autor Tema: Tiguan R-line 220KS  (Pročitano 28603 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20528
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: Tiguan R-line 220KS
« Odgovor #20 poslato: Februar 08, 2019, 05:10:46 posle podne »
pa dobro to je to.. 47.500 hiljada sa 30% popusta izadje isto tako 33.250e  trebao si samo da uzmes jos virtual cockpit, greota da nema uz ovakav motor i opremu..

Van mreže LJ1981

  • VW Početnik
  • Poruke: 9
  • Lokacija: Australia, Melbourne
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Tiguan 162R-Line, Megane 265RS
Odg: Tiguan R-line 220KS
« Odgovor #21 poslato: Februar 08, 2019, 08:29:31 posle podne »
Dobro sa popustom ispada odprilike isto mada sam uvek mislio da su u Nemačkoj njihovi auti najjeftiniji, a virtual cockpit nikako nemogu da svarim, verovatno sam staromodan ali kad vozim auto sa njim kao da igram video igricu, ne znam ali nikako mi ne leži

Van mreže Nikola Calasan

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3917
  • Lokacija: Novi Banovci
  • Karma: +94/-33
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Bmw e91 320d
Odg: Tiguan R-line 220KS
« Odgovor #22 poslato: Februar 10, 2019, 01:23:43 pre podne »
Ni ja ne volim te virtualne stvari, prave od auta svemirski brod. Ja bih kazaljke dugmice i tockice zauvek ostavio, a ne ove ekrane sto stavljaju

Van mreže sis11

  • VW Početnik
  • Poruke: 10
  • Karma: +1/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf IV
Odg: Tiguan R-line 220KS
« Odgovor #23 poslato: Mart 01, 2019, 12:58:09 posle podne »
Kakva su generalno iskustva sto se tice voznje i sto se tice navigacije?
Znam da su neki pricali da navigacija umela po nekad da izbaguje
kud ides, kud vozis taxi beograd

Van mreže LJ1981

  • VW Početnik
  • Poruke: 9
  • Lokacija: Australia, Melbourne
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Tiguan 162R-Line, Megane 265RS
Odg: Tiguan R-line 220KS
« Odgovor #24 poslato: Mart 02, 2019, 03:13:08 pre podne »
Sto se tiče vožnje auto je fantastičan, zasad je to uglavnom gradska vožnja i malo autoputa, isprobavao sam razne opcije, recimo autoputem je u comfort voznji bas kao ladja, mada je i u normal opciji sasvim ok, dok ovako po gradu meni najviše odgovara sport i normal opcija,  posto je startniji i tvrdji  a i menjač malo drugačije šalta, sad se bas zezam sa individualnom opcijom gdje sam kombinuješ, pokušavam nešto da sklopim, kao po svom ukusu hehe. Ove druge zezancije sve rade ok, klima, navigacija utd, nema nikakvih problema. Jedna stvar sto me ponekad iznervira je radio to jest motion control ili kako se već zove, on kad manes rukom da prebaci stanicu ili pesmu, problem je zato sto je vamo u AU volan sa druge strane pa migavci dolaze sa strane gde je multi medija ekran tako da nekad kad daješ migavac on registruje pokret ruke pa prebaci stanicu ili pesmu, sve u svemu zasada sam prezadovoljan

Van mreže sis11

  • VW Početnik
  • Poruke: 10
  • Karma: +1/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf IV
Odg: Tiguan R-line 220KS
« Odgovor #25 poslato: Mart 02, 2019, 01:08:31 posle podne »
Sto se tiče vožnje auto je fantastičan, zasad je to uglavnom gradska vožnja i malo autoputa, isprobavao sam razne opcije, recimo autoputem je u comfort voznji bas kao ladja, mada je i u normal opciji sasvim ok, dok ovako po gradu meni najviše odgovara sport i normal opcija,  posto je startniji i tvrdji  a i menjač malo drugačije šalta, sad se bas zezam sa individualnom opcijom gdje sam kombinuješ, pokušavam nešto da sklopim, kao po svom ukusu hehe. Ove druge zezancije sve rade ok, klima, navigacija utd, nema nikakvih problema. Jedna stvar sto me ponekad iznervira je radio to jest motion control ili kako se već zove, on kad manes rukom da prebaci stanicu ili pesmu, problem je zato sto je vamo u AU volan sa druge strane pa migavci dolaze sa strane gde je multi medija ekran tako da nekad kad daješ migavac on registruje pokret ruke pa prebaci stanicu ili pesmu, sve u svemu zasada sam prezadovoljan

heh, pa nije valjda da ne moze da se iskljuci taj motion control :)
kako prodjes/mahnes uradi ti nesto random
kud ides, kud vozis taxi beograd

Van mreže LJ1981

  • VW Početnik
  • Poruke: 9
  • Lokacija: Australia, Melbourne
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Tiguan 162R-Line, Megane 265RS
Odg: Tiguan R-line 220KS
« Odgovor #26 poslato: Mart 02, 2019, 01:35:18 posle podne »
Iskreno nisam ni gledao dal može da se isključi ali nebi ga iskljucivao posto ga dosta koristim hehe