Autor Tema: Comming home GOLF 4?  (Pročitano 2776 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Lazar018

  • VW Početnik
  • Poruke: 36
  • Lokacija: Nis
  • Karma: +0/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf IV
Comming home GOLF 4?
« poslato: Decembar 20, 2015, 05:54:44 posle podne »
Posto sam nedavno ugradio angel eyes u autu, hocu i da uradim comming home funkciju i da se pale samo prstenovi. Vec nekoliko dana guglam i nikako neki normalni tutorial da nadjem. Da li postoji neki elektricar da mi malo razjasni stvari? Dakle hocu kada otkljucam auto da se upale prstenovi( valjda se povezuje nesto preko kabinskog svetla)
evo par slika i likova, pa ako se neko razume neka pojasni malo :)

evo linka sa foruma(ako je zabranjeno izvinjavam se, ali mi engleski veoma lose ide)

http://uk-mkivs.net/topic/10618-coming-home-auto-lights-on-mk4-how-to-guide/

i evo jos jednog tutoriala

http://www.briskoda.net/forums/topic/114422-how-to-retro-fit-coming-home-lights/



Van mreže Kacerac

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 318
  • Age: 29
  • Lokacija: Tamo neđe
  • Karma: +16/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4
Odg: Comming home GOLF 4?
« Odgovor #1 poslato: Januar 08, 2017, 07:01:21 posle podne »


Isti problem sam imao i ja, ugradio Angle Eyes farove, i hteo bas ovo sto i ti. Elektricar mi je povezao samo prstenove na svetla koja se pale u kabini, ali je ostavio jos jedan kabl koji je udzekan u fabricki dzek za farove, tako da mi se ti prstenovi pale kad otkljucam auto, i kad upalim svetla. Jeste da je provlacenje kabla i povezivanje malo pipavo, ali mi je uzeo 500din za rad. S' obzirom da je to radio pre 5 meseci i da jos radi meni dobro :D

Ne mogu da ti objasnim sve kako je radio jer ne znam, ali ono sto je on meni rekao da je odradio sam ti napisao, pa ako uspes da namestis javi, ako ne oteraj kod nekog elektricara i objasni mu sta ti treba :D
« Poslednja izmena: Januar 08, 2017, 09:07:14 posle podne od strane Joca »

hirurg

  • Gost
Odg: Comming home GOLF 4?
« Odgovor #2 poslato: Januar 08, 2017, 09:08:56 posle podne »
Uzmeš kablove i dovedes u kabinu sa prstenova, zatim uzmeš kabal koji ide sa napajanja rasvjete kabine i na njega staviš diodu a na drugu stranu spojis ringove. Dioda će zaštiti da kad upalis ringove ne sija Rasvjeta u kabini jer provodi samo u jednom smeru. Ništa prostije nećeš moći sat vremena posla.

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока


Van mreže Kacerac

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 318
  • Age: 29
  • Lokacija: Tamo neđe
  • Karma: +16/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4
Odg: Comming home GOLF 4?
« Odgovor #3 poslato: Jun 30, 2017, 06:41:28 posle podne »


Hvala ti, to je ono sto sam trazio. Radi kao sat :D
« Poslednja izmena: Jun 30, 2017, 10:51:47 posle podne od strane Joca »