Skorašnje poruke

Stranice: [1] 2 3 ... 10
1
Predstavljanje članova / Stari clan
« Poslednja poruka od strane nikola passat b6 poslato danas u 12:52:02 pre podne »
Pozdrav svima, opet  mahac . Ja sam Nikola, registrovao sam se jos 2009.godine. Forum je svakako napredovao u svakom smislu u ovih 9 godina. Elem, vozio sam punta, passat b5.5, b6 kratko i evo opet se vratio na b5.5, ali 1.9 4motion (totalna nepoznanica) . Zivim u Beogradu, Vozdovac. Sve najbolje
2
Scirocco / Corrado / Odg: VW Corrado 1.8t
« Poslednja poruka od strane srdjancorrado poslato danas u 12:42:16 pre podne »
Pozdrav ljudi, evo i mene malo nakon nekog vremena  :45

Preko zime se skupljalo raznih sitnica  B)

Malo izmijenjen motorni prostor, cijevi nove ofarbane u bijelo, silikonska crijeva, blowoff, kleme nove, dupli ventilatori itd..

LED sijalice za duga svjetla

Rucna presvucena pravom kozom za volane

Ubacio sam novi dvd, bilo je posla da se uklopi fino ali je super sad

Napravio sam nove patosnice  :)

Auto je cipovan u ATM Chip Tuning i uradjen je Launch Control  biggrin biggrin

Dosao je na red i veliki servis i jos neke stvari prije par dana.
Radio sam zupcasti, spanere, lanac, hidropodizace, turbinu, sve dihtunge itd..

Redovno obilazim skupove u okruzenju, ima raznih nagrada i tako to a evo sad neke slike auta  biggrin biggrin

3
Golf 2 / Jetta / Rallye / Country / Odg: Golf MK2
« Poslednja poruka od strane raca1 poslato danas u 12:31:18 pre podne »
zna li neko jeli ista plastika na MK4 02J menjacu, da ne rasturam dzabe.

Znam ja, nije ista, veca je. Dzabe si se jebavao ceo dan. lollol

4
Za xenone se slazem na robiju bih slao ove sto voze rastelovane farove jos bez sociva. Oci vade sa njimal

Послато са SM-G850F уз помоћ Тапатока

5
Za ksenone treba skidati tablice na licu mesta, skoro da nema razlike izmdju kratkih i dugih... sinoc sam za malo udario u kamion pored puta zbog toga
6
Je l' vracen ko za izmenjen zavrsetak auspuha?
7
In Car Electronics (ICE) / Odg: ugradnja CB na golf 2
« Poslednja poruka od strane malimali poslato juče u 09:31:51 posle podne »
svaka tebi čast al kod mene nije tako ,uslikaću i okačiti ,a ti kad stigneš molim te vidi mi za motorčić u gepeku. :)
8
Ovo za brendiranje mogu da potvrdim. Nikakve brojeve telefona, nazive firme isl. ne dozvoljavaju.
Naravno mogu samo oni koji su po zakonu duzni da nose naziv firme.
9
Audio, Video, GPS / Odg: Mape za fabričku navigaciju
« Poslednja poruka od strane ssrki poslato juče u 08:20:31 posle podne »
Aco svaka ti čast

Sent from my NOKIA 8 using Tapatalk

10
Svratim u petak u prodavnicu auto boja da mi naprave malo baze za peta vrata. Kaže dečko što radi da kolegu ne može da vidi na poslu.... Kaže u zadnjih 15 dana ne staju od posla, crkavaju. Sve zboh tehničkih pregleda. Dolaze ljudi kupuju sve i svašta, vraćaju ih sa tehničkog. Dok sam ja plaćao staje neka mislim fiesta, čovek ulazi i traži da mu ovi naprave boju, vidim na fiesti na hauba pola laka nema, oljuštio se... Pitam čoveka, jel ga vratili, on izađe napolje gunđajući nešto.... Zatim čujem od jedne mušterije na poslu, čoveku na petici na samom tehničkom skidali farove i xenone da bi mogao da prođe. Usput bio brendiran otpozadi, to morali da prekriju nekom krpom da bi mogao da prođe zbog fotografisanja.
Stranice: [1] 2 3 ... 10