Autor Tema: A4 B5 miris antifriza u kabini  (Pročitano 8187 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Makoo

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 710
  • Lokacija: Kraljevo
  • Karma: +7/-10
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf III 1.4
A4 B5 miris antifriza u kabini
« poslato: Novembar 03, 2020, 11:22:38 pre podne »
Pozdrav, oseca mi se miris antifriza iz grejanja kada stojim u mestu, u voznji se ne oseca uopste. Sve ispod 10km/h se oseća.  Troši antifriza, vrlo malo, al nikako ne mogu da nadjem gde. Menjao sam neku glavnu racvu, mislio sam da je ona al se od tada samo smanjilo.

Nigde u kolima ne vidim da je mokro, zavlacio sam ruku kod malog hladnjaka al ni tu nije. Neko mi kaze da je to mali hldnjak nema sta drugo. Ne bih rasturao to sve, auto greje odlicno, stakla vrlo brzo odmagli.

Sta moze da bude?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Golf III 1.4 / Audi A4 1.8T S-Line Restyling

Van mreže dule tdi

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 950
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +17/-16
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4 ALH, Passat b6 2.0
Odg: A4 B5 miris antifriza u kabini
« Odgovor #1 poslato: Novembar 03, 2020, 07:33:24 posle podne »
Nemoj da se zeznes ko ja. Isto je i meni tako još su maglila stakla. I skidao sam tablu i nije bilo do malog hladnjaka. Proveri sve drugo pre nego što ti neko kaže menjam mali hladnjak. Možda je do velikog hladnjaka, neke racve, creva, dihtunga glave... Ja i dalje nisam pronašao gde gubi dolijem po nekada i cutim

Van mreže Makoo

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 710
  • Lokacija: Kraljevo
  • Karma: +7/-10
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf III 1.4
Odg: A4 B5 miris antifriza u kabini
« Odgovor #2 poslato: Novembar 04, 2020, 08:46:39 posle podne »
Baš zbog toga ne bih sve to rasturao. Još to se oseća samo kada je auto u mestu, u vožnji se ne oseća uopšte. Za godinu dana je potrošio pola litra. Greje top, brzo se zagreje i drži temperaturu na 90 čak i na 40stepeni napolju.

Ja sumljam na neko crevo, nikad nisu menjana nije to mlad auto. Gužva kod majstora pa kad rasčisti teram auto. Gledam svaki put kad dodjem kući, ali ne nalazim gde curi...


Sent from my iPhone using Tapatalk
Golf III 1.4 / Audi A4 1.8T S-Line Restyling