Autor Tema: nesto oko dizne  (Pročitano 1057 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže delpo

  • VW Početnik
  • Poruke: 197
  • Lokacija: https://t.me/pump_upp
  • Karma: +4/-13
  • Pol: Muškarac
  • mehanicari zive od TDI-ja
    • @pump_upp - best crypto pumps on telegram !
  • Auto: golf 5
nesto oko dizne
« poslato: Avgust 17, 2017, 10:38:53 pre podne »
Auto golf 2 1,6 obican dizel,primetio sam da curi nafta kod trece dizne (odprilike gde ulaze -izlaze creva za dovod i odvod nafte) i cini mi se da se malo vise trese dok je hladan ,i oseti se miris nafte u autu u voznji, nemam iskustva sa tim diznama da nije zapusila pa tre ba da je skinem i procistim (kako se skida i da li je zeznuto skidanje i kako procistiti) ili mozda nije do dizne i kako da utvrdim da je sa diznamau redu ,da li ima stelovanje dizni i kako se to radi.Izvinjavam se sabih mnogo pitanja na gomilu , ali jbg.svako iskustvo i pomoc clanova dobrodosla :76

Van mreže markotdi

  • VW Početnik
  • Poruke: 95
  • Lokacija: popovic
  • Karma: +5/-1
  • Pol: Muškarac
Odg: nesto oko dizne
« Odgovor #1 poslato: Avgust 17, 2017, 12:29:18 posle podne »
Probaj prvo creva promeni pa onda dAlje vidi


Sent from my iPhone using Tapatalk

Van mreže tasa

  • Full Member
  • ***
  • Poruke: 449
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +6/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat b6 2.0tdi
Odg: nesto oko dizne
« Odgovor #2 poslato: Avgust 18, 2017, 11:09:17 pre podne »
Auto golf 2 1,6 obican dizel,primetio sam da curi nafta kod trece dizne (odprilike gde ulaze -izlaze creva za dovod i odvod nafte) i cini mi se da se malo vise trese dok je hladan ,i oseti se miris nafte u autu u voznji, nemam iskustva sa tim diznama da nije zapusila pa tre ba da je skinem i procistim (kako se skida i da li je zeznuto skidanje i kako procistiti) ili mozda nije do dizne i kako da utvrdim da je sa diznamau redu ,da li ima stelovanje dizni i kako se to radi.Izvinjavam se sabih mnogo pitanja na gomilu , ali jbg.svako iskustvo i pomoc clanova dobrodosla :76

U Cacku nema majstora?
Ponesi par crvenih do nekog servisa i sredice ti ljudi, i neces glavu da lupas. O5 se sve svede da moras otici kod majstora ......
Dzaba ti 100 konja, kada je magarac za volanom :-)))