Autor Tema: Blokirana gepeg brava na golf4  (Pročitano 1483 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Shomi

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1738
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +70/-73
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Vozim shta stignem ;)
Blokirana gepeg brava na golf4
« poslato: Mart 03, 2012, 11:43:57 posle podne »
ej ljudovi... Imam problem... Blokirala mi gepak brava na cetvorci... znaci ne otkljucava nikako... Kljuc nece da mrdne ni levo ni desno... Nisam otvarao gepek jedno mesec dana, a bilo ovo vlazno vreme izgleda da je zardjala, jebem li ga... dakle kljuc ulazi u cilindar, ali ni da mrdne ni makac... bila mi je zaledila zimus, po onim miusima... nakon toga je otvorio normalno, zatvorio i od tada nisam imao potrebu za gepekom... Kad onomad nece... Prskao sam wd40, i ni da mrdne... ne mogu da verujem da je toliko korodiralo... uzas....

Jel imate ideju shta da prskam, da je nekako otpustim... I josh jedno pitanje, ako ne uspe da popusti, jel postoji varijanta da se iz kabine nekako pristupi bravi, i da se otvore gepek vrata, kako bih prokletinju zamenio novom????
Samo da zamolim isfrustrirane osobe, nedovoljno razvijenog intelekta da shvate ironiju i sarkazam u mojim porukama, da mi sjashu sa karme i preskoce citanje mojih postova na forumu. Hvala!

Van mreže rajkooo

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 564
  • Age: 41
  • Lokacija: Nish-Bor
  • Karma: +17/-2
  • Pol: Muškarac
Odg: Blokirana gepeg brava na golf4
« Odgovor #1 poslato: Mart 04, 2012, 12:31:47 pre podne »
Razvalis plastiku iznutra i otvoris. Meni se desavalo da mi se otkaci ona zglobna plasticna poluga...
Mnogo sam Rajkooo

Van mreže pimbe

  • Rig Pig
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4472
  • Age: 55
  • Lokacija: Gzira <-> Uzice
  • Karma: +127/-76
  • Pol: Muškarac
  • VW MALTA
  • Auto: Tiguan 2.0TDI A3 1.6TDI Cabrio
Odg: Blokirana gepeg brava na golf4
« Odgovor #2 poslato: Mart 04, 2012, 09:27:53 pre podne »
+1 za otvoranje iznutra, potom skini bravicu i rasklopi. Mislim da ti je neka od plocica cilindra ostala zaglavljana. Natrpaj masti kad budes slapao i pazi na raspored plocica.
Tiguan 2.0 TDI
  AUDI A3 1.6 TDI Cabrio