Autor Tema: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam  (Pročitano 208992 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1000 poslato: Novembar 15, 2019, 10:45:37 posle podne »
Snajke su po rasporedu pisanja sutra na redu.

One me čekale u hotelu u centru grada a našli se po mom silasku sa planine  :58 ...

Dokaz, crno na belo  :79 ... vide se butkice sa druge strane ...

...
Ja kad idem u kafić onda idem da bi se tamo sa devojčicama igrao masne fote a ne da bi sa drugarima popunjavao tiket za kladionicu  :26 ...
...
Citat
mislim da je bio putokaz do vrha ... ili si ga prevideo ili ga je neko smotao ... falilo za limariju  lollol
lollol lollol lollol ... falio za limariju  lollol lollol lollol ...
free pic upload site
« Poslednja izmena: Novembar 15, 2019, 10:52:41 posle podne od strane travelman »
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1001 poslato: Novembar 17, 2019, 10:19:15 pre podne »
Eh rodjaci moji, kad bi vi samo znali kakve brige more mene ... što bi rekao jedan moj brat teška vremena prijatelju moj   ;) ...

Patim za onim bugarskim švedjankama, ostalo vam je sve jasno  coilleo2tj ....

Ima jedna pesma, kaže ovako ... tražim ljubav novu da zaboravim ljubav staru  :66 ....

Zato juče nisam smeo da nastavim putopis iz bugarske, bilo bi to kao da sam sebi bacam so na ranu.

Nego, jel znate kako sam juče sam sebe tešio  :54 ....

Mislim, drkela me je tešila  driving .... Tako ćete i vi jednog dana kad budete drajvali Y(H)UGO BOSS.a  lollol ....

Rodjaci, odkad vozim drkelu ledje me više ne bole  :65 ... Nema kvarova nema druženja sa majstorima a gomilica samo raste  :53 ....
photo hosting sites
...
Kamioni avioni ajfoni a punišići cmizdre kako je gorivo skupo. Rodjaci, pogledajte sliku ispod ... il si lav il si jelen  thumbdown ...

...
Neki misle da su bata a u stvari su seka  boodala ... Džabe im što pokupuju sva moguća osiguranja kad se umesto ženskih nogu diže hauba   lollol ...

...
Ja zaboravio štek pa u bugarsku pošao sa kintom dovoljnom za gorivo i nekih 50ak evrova preko. Kakvi bre kvarovi i šlepovi  :20 ... ja vozim DMB a ne TDI ....
Kakva osiguranja šlepke i ostalo. To izmislili da uzimaju penezi od sirotinje. Ja vozim yuga  :79 ... za mene to ne važi ...

Kako se kaže, ne hebe lep nego potentan  lollol ...

...
Ajd da rečem nešto pametno nabrzaka pa odo da se igram sa krkelom a večeras nastavak bugarske avanture.

Opletem ja tu neke krivine  driving ...

...
Mali čas iz istorije. Ne treba se stideti svoje istorije, budi ono što jesi.

...
Iz topole brzopotezna paljba do kragujevca. Jbg rodjaci, kvari se jugo ovo ono pa samo oridjidji, ništa nabavka preko alije  big_boss ...

...  wub wub wub ...

...
Malo se sirotinja bahatila. Jbg, ima se može se jer YUGO vozi se .
...  :84 :84 :84 ... za njega je sića da predje soma kilometarpičića   driving driving driving ...

...
upload share images
...

...
Punog stomaka kreće se u šetnjicu ...

ŠUMARICE ... svaki dalji komentar je suvišan ...
image hosting
...
PUCAJTE, ja i dalje držim čas  :63 :63 :63 ... nek im je laka crna zemlja .

...
Polako krećem nazad ka drkeli, mrak na vidiku. Kad ono  majstor1 majstor1 majstor1 ...  lollol lollol lollol ...
Pa zar te PVC kante da vozim i potrošim štek sa početka priče na priučene montere i falš delove  :53 ...

...
A NE rodjaci, neka hvala. Dok je karburatora i klackalica ventila nema srećnijeg od čika travija  clap clap clap ...
Drkela for ever, do groba rodjaci  lollol lollol lollol

...
Mrak polako pada, stiže čika travi do svoje limuzine a onda pali ksendže i paljba nazad  driving ...

...
A u povratku rodjaci moji  :71 :71 :71 ...
Puko akvarijum, mada šta da vam  pričam kad pojedince više zanima cena polir paste nego kako se kreće cena mlade deverike .

Samo za brata Zokija pošto je on ovde jedan od retkih koji voli sve što vole mladi. A i moram da vam se pohvalim kakav mi je selfi suvozačica poslala za uspomenu  :58 ...

...
Čitamo se večeras u nastavku bugarske avanture.

Sad odo da mazim i pazim krkelu  wub wub wub ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1002 poslato: Novembar 17, 2019, 07:13:54 posle podne »
Danas po rasporedu beše tehnički dan na motornim vozilima. Nema tu šta da se radi, samo luftiranje, provetravanje i slično ...

Isterala se jutros krkela na svetlost dana, malo da vidi sunce i da se malo  driving ...

Malo krug po lokalu, pozeraj uz kaficu i tako to  ;) ...

Nije nam zanimljivo da se vozamo, nemamo dostojnog protivnika.

Čekamo tu tetrapak osmicu pa da vidimo kakvim kvalitetima raspolaže. Mada, nema tu šta da se priča. Legenda može da bude samo jedna ...
ebay picture hosting
...
Beše lepo i sunčano ali vetrina ubi kod mene. Mada nije mi smetalo da veći deo dana provedem na vetrometini gustirajući limunadu na slamčicu i prisećajući se svih naših avantura..
photo url
...
No, da se mi vratimo tamo gde smo stali pa da nastavim  :30 ....
...
Ulazim u tvrdjavu a onda budem iznenadjen njenom prostranošću. Polako krećem ka stenama.
online image hosting
...
picture uploader
...
Polako se penjem uz stene a onda bacam pogled iza sebe.

...

...
Prizor je veličanstven, slika ima bezbroj ali one nisu realan prikaz situacije na terenu. Uživo je još lepše  wub ...

...
Penjem se ka vrhu, staza je strma i nije preporučljivo tvrdjavu obilaziti sa malom decom.

...

...
Tvrdjava je nastala u vreme rimskog carstva. Prvobitno je bila njihova osmatračnica ali kako su nastale ove stepenice u kamenu meni nije jasno.
Sve pod konac i u milimetar tačno.
top free photo hosting sites
...
Ajd što su bili stručni nego su bili i pametni. Njima nije bila strana ni vodovodna T račva  lollol ...

...

...

...
Pogled na brda koja je drkela pregazila bez ikakvih problema  driving driving driving ...

...
Dalje, tokom istorije, ove stene visoke i do 70 metara su menjale svoju namenu.

Najezdom osmanskog carstva ka evropi, bugari su ovde napravili svoju odbrambenu tvrdjavu.
 post image on forums
...
Zadnji put kada je imala svoju vopjnu namenu je bilo u srpsko-bugarskom ratu.

..
Nekih 2 sata sam proveo na stenama, prizor je stvarno fenomenalan i opuštajući. Imao sam sreće da budem sam jer je predhodna veća turistička grupa završila posetu kada sam ja stigao.

Polako se spuštam nazad do grad, gaćice i sve drugo na meni je bilo mokro od znoja. Ali je bilo vredno pogleda sa vrha.

Imalo je šta da se vidi i u podnožju onih velikih stena gde je napravljen park.

Nauka kaže da su ove stene formirane pre više od 200 miliona godina a da su jednom čak i bile deo morskog dna  :+ ...
upload pictures online
...
Vreme je za pauzu, krećem ka gradskom hotelu ...

...
upload from web
...
Sedam a onda je bilo  beer ...

... kapućino 60 dinara  :65 ...

... coca cola staklena flašica 95 dinara  :65 ....

... klopa par evrova, nisam mogao da verujem kako je jeftino  :65 ...

...

...
A posle klope rodjaci moji   :79 :79 :79 ...

Ajd ovako ... jel se sećate ovih švedjanki koje sam upoznao na vikend vožnji do mora  :54 ...

...
A jel ste snimili ove butkice sa druge strane  :55 ...

...
A jel se sećate da je Zoki na početku putopisa rekao da se upravo vratio iz dalmacije  :54 :55 ...

E pa rodjaci moji moram javno da vam pohvalim brata Zokija koji je svojim šaranobusom te iste švedjanke koje su čarter letom doletele do dalmacije, prevezao do belogradičkih stena.

I evo ga rodjaci, švecki sto koji je čika travi konzumirao za ručak wub wub wub ...

...
A uz ručak se pila samo najskuplja vina  beer ... Rodjaci moji, ima se može se yugo vozi se  :65 ...

...
A onda pravac sprat iznad, u apartament sex ...

Zoki reče da se u njegovom sektoru peva izadji mala izadji mala bar na čas  lollol ...

A u čika travijevom sektoru za udate verene i sveže razvedene je hit zaroni mala zaroni mala bar na čas   :dunk ...

...
Čika travijevo zadovoljstvo je kada su švedjanke zadovoljne ... zato sam i njima omogućio pogled na stene  :53 ...

...
Što se tiče drkeline bezbednosti, nisam brinuo o njoj. Švedjanke su bile zadužene da paze i motre na nju kroz prozor wub ...

...
Sve što je lepo kratko traje, vreme je da krenem ka svome selu.

Belogradčik drkela i ja ostavljamo iza sebe, mislim da ćemo još koji put doći i provozati se ovim krivinama.

U svakom slučaju preporuka za ovo mesto, znajte da su ove stene u samom vrhu bugarske turističke ponude. Ima šta da se vidi ...

Do sutra ili prekosutra  mahac ....

...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže misa-goga gti

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1275
  • Age: 45
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +47/-47
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Skoda Octavia
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1003 poslato: Novembar 17, 2019, 08:06:54 posle podne »
Slike i opis, do detalja ,savrseno perfektno,kao i uvek  thumbup. Sve lepote uzivanja a i cenovnik je tu...  wub wub wub....SVAKA CAST !!!  :25
kod oemovaca se na privatnim skupovima u vinci svi clanovi ljube u usta.
mislim da ti je sad sve jasno...

Van mreže mikula

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1360
  • Lokacija: b. palanka
  • Karma: +35/-12
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1004 poslato: Novembar 17, 2019, 08:37:41 posle podne »
Obrni okreni al nista bez svedjanki...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока


Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1005 poslato: Novembar 17, 2019, 09:12:22 posle podne »
Brate 928 ... znas kako se kaze ... Mala ti si kao Vino ... moze i Dalmatinsko ... uffffff... moracu ponovo do Dalmacije ...okolina Sibenika ...

jer ove cemo brzo da potrosimo  :57
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1006 poslato: Novembar 18, 2019, 10:39:34 posle podne »
Jedna narodna izreka kaže sve je dobro kad se dobro svrši  :25

Ja , rodjaci, mogu samo da vam potvrdim validnost te izreke a sa švedjankama i ne može da bude drugačije.

Izlazim iz hotela sa blaženim osmehom na licu s namerom da krenem dalje  :57 ...

...
Jedan detalj mi odmah privukao pažnju mada verujem da mu je to i namena. Sitnice život znače ... a i glavu čuvaju  big_boss ...

...
Dolazim do drkele, verno me je proteklih par sati čekala na parkingu. Beše taxi stanica u blizini, odlazim do nje a onda majstore priupitam za savet.
Kažem im gde idem ali da se ne bih vraćao glavnim putem. Radije bi nekim sporednim uskim krivudavim  clap clap clap ...

Kažu IMA, blago meni rodjaci  :79 ...

Napuštamo drkela i ja belogradčik i nekim uzanim putićem se udaljavamo.  Onda ugledasmo limuzinu spremnu za restauraciju  wub ...

...
Razume čika travi njihovu ljubav prema tajmerima jer imamo iste poglede na svet.

Evo je moja nova limuzina i moj novi projekat. Pa sad da vidimo čije najveći na forumu i ko sme da stane na crtu da merimo.

Namena  :54 ... samo za organizaciju i proslavu devojačkih večeri rodjaci moji  :72 ...

...
Uživancija kreće vrlo brzo, nema tu šta da se priča i detaljiše rodjaci moji  driving driving driving ...

...

...

...
A kako se zabavljaju qrče i bahate pravi momci  :55 ...

Pa ovako rodjaci moji, ispravljaju krive drine negde daleko i gde ih niko ne vidi  driving driving driving ... Ne bi čika travi jedno muško krivinarenje menjao za 3 odlaska autobanom u grekos  :69 :69 :69 ...


...

...

...
Taj ceo dan se vozilo u FORSAŽ modu , većina plastikanera zna samo za SAFE MODE  lollol pa nek izgugla malo njegovo značenje.

Čitam po forumu kako ovi sa mk7 plaču zbog povišene temperature, te voze polako pa na pola gasa uz brdo  boodala ... Jbt 21, vek a njima se motor i posle tehnološke revolucije pregreva  boodala

Na abartu skala zakuca na pola i tu baci sidro. Može da ode 1mm preko leti kad stojimo u koloni ili eventualno da padne koji mm ispod polovine kad se sjurimo niz brdo.
...  :84 :84 :84 ... Samo to nije običan abart, to je čika travijev abart  :58 ...
free picture hosting
...
JUrimo dalje, celih 30 na sat ... a onda videsmo nju u ladovini. Okle ona, bugarskom su dominirale ladurine ...

...
Cvile trajalke DOT 0107 po onom asfaltu samo tako  driving ...  A onda se odjedared začulo neko lupkanje ispod instrument table kao kad pada kiša.
pics upload sites
...
Odmah sam znao da je VLAŠKA MAGIJA u pitanju  :17 ...

ZA 50 METARA SKRENITE LEVO A ONDA OŠTRO DESNO ... Uvuče me navigacija u neki uzak sokak  angry2 angry2 angry2 ...

...
Pale se lampice za uzbunu ... al one u mojoj lobanji  :73 ... vidim da nešto nije kako treba a već smo odmakli od glavne džade.
Osmotrim situaciju a onda izvršim manevar za povlačenje  lollol ... ali sve to bez ijednog stajanja u mestu, non stop u pokretu ...

...
Dal me neki avax locirao il kinezi oće da mi ukradu drkelu za pročavanje napredne tehnologije, ko zna  big_boss ... možda su navigaciju zaglupeli i vanzemaljci  bicedobro ...

Vozi se umereno ali na visokim obrtajima, po ulici sede neki mračni tipovi ali sve je pod kontrolom. Nije bilo potrebe za  :13 ...

...
Udaljim se malo a onda se vuče ručna. Da presvučem pelene  lollol lollol lollol ...
...  :84 :84 :84 ... uživancija je gledati u brda koja sme pregazili abart i ja  driving driving driving ...
upload pics in a link
....
Suton je na vidiku, već planiram gde i u koje prolazno vreme treba da budem. Sutra je novi radni dan pa nema kašnjenja na posao ...

Jurim i krivinarim dalje, onako muški  driving ...

...
Kad odjedared opet VLAŠKA MAGIJA  :17 :17 :17 ... Bem ti svemirce vanzemaljce i alisu u zemlji čuda   angry2 angry2 angry2 ...

Navigacija samo melje a ispred mene kraj puta i stene na sve strane  lollol lollol lollol ...

Ja se ukenjao rodjaci, izvadim ajfon i reko ajd da zaplačem i potražim pomoć na forumu pa ako neko može da baci karte i pogleda u pasulj gde je put i kako da se vratim kući  lollol lollol lollol ...

Polako rodjaci, kad vozite siguran i tehnički ispravan auto može drekavac samo da ga pljuga.

Mada čika travi to kaže drugačije, ko me kleo na urac mi seo  :83 ....

...  :84 :84 :84 ... rodjaci, jel znate koji mi je auto na navigaciji zvezda vodilja  :53   ....
 Neće čika travi plastikanere ni na slici da vidi  big_boss ...
images of up ...

I šta je bilo dalje  :54 ...

Dalje je bilo ovo ...

Izadjem iz drkele da pišam i malo se stišam, pridjem uz neko šiblje kad ono izlete anakonda  lollol ...
upload a picture online
...
A onda uzmem onu navigaciju i bacim u 3 lepe PM ...

Nekako se vratim do glavne džade a onda zevam jel ima negde nekog.

Nema nigde nikog ... a onda ga bog sam poslao meni u susret. Obradovao sam se mom bratu sekundarcu više nego onim švedjankama u hotelu.

I još jednom se kao ispravno pokazalo ono naravoučenije ...

NAVIGACIJU imaj, KARTU čitaj a DORATA za put pitaj  big_boss ...

...
U nastavku puta džada beše rošava ali se nekako dovukoh do civilizacije ...

...

...
Hvatam pravac ka graničnom prelazu i ubrzo stižem do njega ...

...

...
I napokon  clap clap clap ... To nam je i bio cilj, da na našoj strani budemo pre mraka ...

...
Od granice hvatam pravac ka zaječaru a onda je pala vožnja pod fenjerima ... https://www.youtube.com/watch?v=ZkhmEZ5FMCU ...

U zaječaru prvo pravim krug po gradu u nameri da nadjem nekoga za urban drift ali užaba ... https://www.youtube.com/watch?v=1FuCvqsnPGg ...

Jedina uteha mi je klopa. Ako nema bureka, dobra je i pleska ...

...
Gde šta i kako dalje ... Znam, ali prvo da se tankujemo za sve pare  :65 ...
Tu, na pumpi, kapiram da je život nekome majka a nekome maćeha. Meni očigledno ovo drugo čim vozim juga  lollol ...
free img host
...
Deonica zaječar paraćin  wub wub wub ...

A tek spust niz čestobrodicu  wub wub wub ...  https://www.youtube.com/watch?v=l5xhoQLKmXk ....

U paraćinu se smorio, mrak ... jedino rešenje je autoban. A onda ... https://www.youtube.com/watch?v=Na4520lChDg&t=57s ...

I tako rodjaci, stigli pre ponoći a na satu 686 km za 24h ...

Tura za svaku preporuku, imate moj glas za nju.

A imate preporuku i za njih, možda vam se posreći kao meni ... https://www.dailymotion.com/video/x3atl5 ...

Do neke sledeće vožnje  mahac ... hvala za komentare, ljubi vas i voli čika travi  wub ....  :84  :84 :84  ovo se odnosi samo na drugarice forumašice  :53 :53 :53 ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Desmo

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9764
  • Lokacija: Isfahan - Iran
  • Karma: +220/-51
  • Auto: Lada 2104
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1007 poslato: Novembar 18, 2019, 10:49:12 posle podne »
Citat
Udaljim se malo a onda se vuče ručna. Da presvučem pelene  lollol lollol lollol ...


 :36

Van mreže Pekar

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2021
  • Age: 47
  • Lokacija: zajecar
  • Karma: +26/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 7 R
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1008 poslato: Novembar 19, 2019, 12:43:22 posle podne »
svaka cast za putopis po ko zna koji put skidam kapu :46
ali sto si planirao proci kroz ZA a ne poslati poruku da se vidimo batine
drive

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1009 poslato: Novembar 19, 2019, 10:31:04 posle podne »
Nije bio planski prolazak kroz ZA, veruj mi ... voznog mi parka. Kod mene to uvek bude iznenada ...

Nekad me i bude blam tokom pisanja putopisa kad prodjem kroz neki grad a nisam se javio nekim meni dragim ljudima  :26 ...

Naša zemlja je lepa a možda čak i prelepa ako se gleda pravim očima. Ima šta da se vidi i ima kuda da se vozi ali meni nedostaje onaj adrenalinski udar kada si negde daleko od kuće a onda se samo uzdaš u samog sebe i svog matorog četvorotočkaša nadajući se da će sve proteći bez ikakvih kvarova i drugih mehaničkih problema  majstor1 ...

Definitivno, sledeće godine bi voleo da odvozam jednu kružnu turu po našoj domovini i upoznam sve vas ljude dobre volje  :26 ...

Oni koji me poznaju isto tako i znaju da čika travi uvek ispuni ono što kaže i obeća  beer ...

« Poslednja izmena: Novembar 19, 2019, 10:32:56 posle podne od strane travelman »
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Rnjak

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1079
  • Age: 38
  • Lokacija: Uzice
  • Karma: +28/-4
  • Pol: Muškarac
  • Sta uradimo za zivota,odjekivace u vecnosti!
  • Auto: Passat b5.5
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1010 poslato: Novembar 20, 2019, 09:21:31 pre podne »
Moj poziv je otvoren,pa zovi kada budes prolazio thumbup Pozdrav legendo :84
Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

Van mreže mikula

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1360
  • Lokacija: b. palanka
  • Karma: +35/-12
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1011 poslato: Novembar 20, 2019, 02:13:08 posle podne »
Bome treba i m..a stisnuti i ici pustim nepoznatim terenom pa jos u Bugarskoj, da je Srbija u pitanju to je skroz druga prica a za ovo svaka cast tebi i sve pohvale za Drkelu sto je ispunila ocekivanja i opravdala poverenje

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока


Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1012 poslato: Novembar 20, 2019, 07:38:08 posle podne »
Mikula, veća mooda su potrebna da bi se kupio B6 i vozio po srbiji nego što su potrebna za vožnju drkele po bugarskoj  lollol ...
Od drkele te glava nikada neće zaboleti a od ovog drugog će te boleti i glava i analni otvor  lollol lollol lollol ...

A što se tiče drkele, ona je priča za sebe. Njena namena je da se vozi inostranim džadama jer ovde ovi naši nemaju razumevanja za moje poglede na svet  lollol ...


 U svakom slučaju da imam 20ak godina manje sigurmo je ne bi vozio već bi i ja bio u klasi sa felgašima. Kao što sam bio svojevremeno  big_boss ...

...  :84 :84 :84 ... Da se razumemo, i čika travi je nekada bio felgaš, polir majstor i ljubitelj multimedije sa komandama na MF volanu ...

...
A onda sam omatorio i počeo da gledam život nekim drugim očima. Jbg, sve u svoje vreme  bicedobro ...

...  :84 :84 :84 ... Rnjak, ti ako me zoveš da bi pio kafu sa tobom onda znaj da ti neću doći  :69 ... ali ako zoveš da bi me upoznao sa onim tvojim komšinicama što igraju užičko, onda se vidimo prvom prilikom   :71 ...

Ide zima sneg kijamet  badmood ... a i novogodišnji praznici  clap ... sva skitarenja su obustavljena  do proleća i lepog vremena  :) ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4812
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-121
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1013 poslato: Novembar 20, 2019, 07:50:08 posle podne »

Oni koji me poznaju isto tako i znaju da čika travi uvek ispuni ono što kaže i obeća  beer ...



Upravo tako

Mikula, veća mooda su potrebna da bi se kupio B6 i vozio po srbiji nego što su potrebna za vožnju drkele po bugarskoj  lollol ...
Od drkele te glava nikada neće zaboleti a od ovog drugog će te boleti i glava i analni otvor  lollol lollol lollol ...


Ja taman pomislim da me ti vise ne mozes iznenaditi, kad ono opet  :46
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup

Van mreže Desmo

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9764
  • Lokacija: Isfahan - Iran
  • Karma: +220/-51
  • Auto: Lada 2104
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1014 poslato: Novembar 20, 2019, 10:07:47 posle podne »
Jedino vece sranje od mucenog b6 je bmw-ov N47.

Van mreže Fica

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3454
  • Age: 37
  • Lokacija: Vozdovac
  • Karma: +82/-16
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf mk2 atmo dresina
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1015 poslato: Novembar 21, 2019, 08:51:06 pre podne »
Mikula, veća mooda su potrebna da bi se kupio B6 i vozio po srbiji nego što su potrebna za vožnju drkele po bugarskoj  lollol ...



Najjaci komentar  lollol lollol lollol
Travelman vidim ja da je i tebe babica ispustila na porodjaju hahah
« Poslednja izmena: Novembar 21, 2019, 08:53:10 pre podne od strane Fica »

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1016 poslato: Novembar 21, 2019, 05:55:57 posle podne »
"Svaka sličnost sa stvarnim događajima je slučajna"

 congratulations- Generacijo - ;)  :26
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1017 poslato: Novembar 21, 2019, 09:18:42 posle podne »
Ma ne, svaka sličnost je namerna. Evo link pa se uverite  big_boss ... https://www.youtube.com/watch?v=kSe_H9GbXxc  ....

Holivucke zvezde, YUGO pa mk1 cabrio  :53 .... sve ono što čika travi preferira  ;) ...

I tako brate Zoki, znaš ti onu parolu ... umri muški a ne s pelenama oko struka u staračkom domu  :dunk ...


...
Citat
Travelman vidim ja da je i tebe babica ispustila na porodjaju hahah

Fićo, tačnu dijagnozu si mi postavio  thumbup ...

Pričala mi je keva o toj noći kada se to dogodilo. Bio je vlažan pod a onda se babica okliznula i mene ispustila na pod. Ostale su posledice, i to trajne  :57 ...

I zato ja danas umesto ko sav normalan svet da jurim i kupim osovinicu uljne pumpe, ja jurim da kupim duboke čizme kako bi ih imao u gepeku na dohvat ruke kad vozim drkelu kojekakvim vukojebinama  lollol ...
picture host
...
...   :84 :84 :84 ... kad budeš dvotočkaša spremio za rumuniju i fagaraš planine, javi se za par korisnih saveta pa da felgaši zavide i tebi na švedjankama a ne samo meni  lollol lollol lollol ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Speedey

  • Transporter
  • VW Majstor
  • Hero Member
  • *****
  • Poruke: 1592
  • Lokacija: Derventa RS
  • Karma: +67/-12
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat 3C Bluemotion
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1018 poslato: Novembar 21, 2019, 10:23:47 posle podne »
Lako je tebi vozati drkelu Rumunijom kada nemas spene u filteru goriva  coilleo2tj
Jetta 1 1982 1.6 D☒
Golf 2 1986 1.6 D ☑
Polo 9N 2002 1.9 SDI☒
Polo 9N 2004 1.9 SDI ☒
Passat B6 2007 1.9 TDI ☑
Golf Plus 2008 1.9 TDI ☑

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1019 poslato: Novembar 21, 2019, 11:06:51 posle podne »
Ma kakva spena, duboko grlo sve to guta. Ja moje dizne čistim čačkalicom ili drvcetom od šibice  majstor1 ...

Drkela evo kod mene već druga godina i nisam imao problema sa trunjem a sipao sam i tamo i vamo.

Skoro uzeh na samari da se malo poigram karbom i spremim je za zimu.  Beše nešto malo taloga ali ništa strašno.

Evo par sličica da se neki podsete kako to izgleda. Ja nisam majstor ali mene je otac kao klinca naučio kako se rastura karb i čisti. To je bilo normalno da svaki vozač zna.

Danas i zamena sijalice u faru posta viša matematika.


...

...
image hosting
...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...