Autor Tema: Golf II 1.3i,92god.  (Pročitano 41921 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže spale m

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 505
  • Age: 50
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Karma: +20/-6
  • Pol: Muškarac
  • Vw Vw Vw Vw Vw Vw Vw
  • Auto: Vw passat b5.5 tdi
Odg: Golf II 1.3i,92god.
« Odgovor #120 poslato: Maj 15, 2016, 11:14:06 pre podne »
Mislim da bi bolje bile 195/45r15. Ove su gume malo 'debele'. Auto je odličan i sve drugo nema zamerke.

Послато са ALCATEL ONE TOUCH 7041X уз помоћ Тапатока


Van mreže sarumon

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 343
  • Age: 50
  • Lokacija: Bgd
  • Karma: +29/-10
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf II
Odg: Golf II 1.3i,92god.
« Odgovor #121 poslato: Maj 15, 2016, 11:14:36 posle podne »
Sto se tice branika on je nov ali mala privreda je takva jbg...i ja se nerviram ali dok se ne nadje bolji to je to....
A ova guma je toliko dobra da je ne bi skinuo taman da je balon ali stvarno....inace je samo los ugao slikanja :(ne izgledaju bas tako velike,mada bi ja pre stavio neke R16 i to bi bilo to ali to sve povlaci za sobom dodatne troskove....mozda jednom prilikom...
Mislim da za sada nece biti vise ulaganja osim nekog mackanja na nekim delovima,treba pred zimu....sledece godine ozbijlniji radovi....dobar je temelj...
 beer

Van mreže Marko011 Mk4

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 3898
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +113/-15
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf Mk4
Odg: Golf II 1.3i,92god.
« Odgovor #122 poslato: Jul 11, 2017, 02:39:11 posle podne »
Golf je ostisao kod novog vlasnika
Nova masina je kupljena









Za vise informacija vlasnika kontaktirajte.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Nothing is impossible !!!!!

Van mreže sarumon

  • Old.Jr Member
  • **
  • Poruke: 343
  • Age: 50
  • Lokacija: Bgd
  • Karma: +29/-10
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf II
Odg: Golf II 1.3i,92god.
« Odgovor #123 poslato: Jul 11, 2017, 07:13:07 posle podne »
Da kao sto rece Mare otisla masina u pouzdane ruke tj kod nekog ko ima zivaca da od babe pravi devojku....salim se malo ali ipak su godine ucinile svoje i jednosavno nemam vise zivaca da stalno ulazem..bilo lepo dok je trajalo....
Kupljen Mitsubishi Outlender,2008,140ks,2000kub.4x4 u ful opremi kao sto se malo vidi na slikama....Ispala dobra kombinacija i to je to.
Hvala moderatorima i ljudima koji brinu i nedaju da se neke stvari zaborave!!!
Mozda nekad opet nesto bude pa eto me opet ali za sada ima mladih ljudi koji vole ovakve stvari i lepo je sto ih ima!!!
Pozdrav svima!!! beer

Van mreže Libero90

  • VW Početnik
  • Poruke: 36
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf 2, VW Sharan
Odg: Golf II 1.3i,92god.
« Odgovor #124 poslato: Februar 07, 2018, 06:29:40 posle podne »
Pozdrav svima, pre svega čoveku koji je otvorio ovu temu  :26

Ako se slažete  pošto je u prethodnom postu osnivač teme napisao da je Golf završio kod novog vlasnika, ja bih iskoristio priliku da se
predstavim kao novi vlasnik tog Golfa i da nastavim dalje ovde sa svim novostima vezanim za pomenutog Golfa.
Potrudiću se da budem što detaljniji i da vodim računa isto kao i prethodni vlasnik, pošto auto u kakvom sam stanju zatekao ne zaslužuje ništa drugo.
Ja sam ga kupio sa 404000 km. Iako sam imao već Golfa 2 (91. 1.6D TAS, prvi vlasnik oko 330000 km). Ljubav na prvi pogled  yupi3ti  Teškog
srca sam odlučio da prodam mog starog Golfa koji je sa mnom od kad znam za sebe. Kupio sam ovog. Brzo je proradila "hemija" između nas i do sad sam
prešao nekih 10 hiljada km. Neke sitnice sredio koje su iz nekog razloga falile na njemu. Uradio mali servis, sve sijalice spolja ujednačio i sl.
Auto je uglavnom ušuškan u garaži. Vozim ga kad imam vremena nekim mojim rutama, retko kad ga koristim svakodnevno.
Stanje auta je retkost za taj model, kapa dole prošlom vlasniku. Da napomenem da niti sam bio u fazi kupovine auta a još manje golfa 2,
nego jednostavno auto je bio sređen po nekom mom ukusu i sa stilom koji meni odgovara.

Pošto je uglavnom sve ovde sažvakano o ovom Golfu, ja ću se truditi da pišem šta je u planu da se radi i šta će se raditi.
Sledeće što želim da uradim je da ofarbam par stvari na njemu:
-haubu (od obrvice izguljena i počela da korodira na ivici),
-rupu od antene na krilu da zatvorim i oko vozačeve brave da sredim lak. Pošto je izguljen od nekog oštećenja.
Nešto od sledećeg će isto biti vraćanje maglenki u ovaj novi branik. Samo još da nađem koje i kakve mi odgovaraju.

Nažalost, kad sam kupovao, nisam bio pri novcu da pored auta kupim još one dvodelne OZ felne i to ne mogu da prežalim. Kad sam hteo već su bile prodate.    :(

evo par slika koje sam napravio od kad je kod mene....
 








Van mreže vwmanijak

  • VW Početnik
  • Poruke: 165
  • Lokacija: Prijepolje
  • Karma: +9/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 2
Odg: Golf II 1.3i,92god.
« Odgovor #125 poslato: Februar 08, 2018, 09:18:46 posle podne »
Nek je sa srecom kupovina i da se navozas. Zavrsio je u sigurnim rukama  :26

Van mreže Libero90

  • VW Početnik
  • Poruke: 36
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf 2, VW Sharan
Odg: Golf II 1.3i,92god.
« Odgovor #126 poslato: Februar 08, 2018, 10:21:54 posle podne »
Hvala puno  :26

Van mreže Libero90

  • VW Početnik
  • Poruke: 36
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +2/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf 2, VW Sharan
Odg: Golf II 1.3i,92god.
« Odgovor #127 poslato: Septembar 27, 2018, 01:34:40 posle podne »
Ukratko, gde je bivši vlasnik stao sa ovim golfom, ja sam tu nastavio dalje.
Juče kupljen GTI 8v Digifant motor sa sve agregatima i instalacijom i menjačom u jako dobrom stanju.
Sledi prvo akanje oko papirologije i atestiranja istog, ali sam odlučio da hoću sve po PES-u da uradim.

Situacija je sledeća:
-moj motor ide naplje sa sve menjačem ubacije se ovaj GTI ali pre toga ide detaljno sređivanje tog motora.
Ko je voljan da mi pomogne u tom zahvatu bio bih mu zahvalan pošto nisam automehaničar. Možete ovde da me kontaktirate
pa da se nađemo negde uz kafu i da se dogovorimo o svemu. Ovaj projekat bih želeo do proleća tj nove sezone da završim.