Autor Tema: Golf 4 led svetla + angel eyes  (Pročitano 6429 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

bakicuu

  • Gost
Golf 4 led svetla + angel eyes
« poslato: Oktobar 14, 2020, 07:36:40 posle podne »
Pozdrav svima,
Kupio sam pre nedelju dana golfa 4 i hteo bih malo da ga sredim s polja.
Zanimaju me vasa iskustva sa stavljanjem led pozicija,kratkih i dugih i ako je neko radio angel eyes.
Da li ste imali problema na tehnickom sa tim, gde ste uzimali,koje su cene  i kakvo je vase opste misljenje?
Hvala unapred svima !

Van mreže Marcelo_Maranzini

  • VW Početnik
  • Poruke: 41
  • Age: 28
  • Lokacija: Valjevo
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Volkswagen Passat B5.5
Odg: Golf 4 led svetla + angel eyes
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 14, 2020, 09:27:11 posle podne »
Angel Eyes farovi koji su 200 eura
Original Ksenoni Philips, dugo i kratko sa balastima izadju oko 170-180 eura (tad nemas problema na tehnickom).

Sve u svemu bacanje para za taj auto, da si resio nesto 2010/2011 godiste da sredjujes pa i hajde, ti te pare nikad neces moci da izvuces kad budes prodavao kola, a veruj mi brzo ces i menjati, iz dana u dan pada cena automobilima.
Kod mene na Passatu je svaka sijalica, ona najobicnija i ne pada mi na pamet da ubacujem led i tkt, a veliki sam ljubitelj sredjivanja i odrzavanja kola, ali jednostavno se ne isplati u takav auto ulagati. Pozz..

Sve sto ti treba imas da narucis: BK TUNNING Beograd
« Poslednja izmena: Oktobar 14, 2020, 09:32:20 posle podne od strane Marcelo_Maranzini »

bakicuu

  • Gost
Odg: Golf 4 led svetla + angel eyes
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 15, 2020, 02:07:12 posle podne »
Ja sam nesto gledao na netu anđeoske oči za 30€ i led pozicije i dnevna oko 25€.
Vredi li to išta


Sent from my iPhone using Tapatalk

Van mreže Markoz361

  • VW Početnik
  • Poruke: 61
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +1/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4 1.6 16v
Odg: Golf 4 led svetla + angel eyes
« Odgovor #3 poslato: Oktobar 15, 2020, 02:51:46 posle podne »
I ulaganje u auto 2010 se nikad pare ne mogu izvuci. To ljudi rade jer vole. Moja preporuka je da juris original bosh xenon farove, budu na oglasima za oko 200e i to je vrh za taj auto. Sve ostalo je kineesko smece koje ce da crkne za par meseci a samo ti ispumpava pare.
Angel eyes.prstenove mozes naci na aliexpresu za 10ak evra ali zajebano se otvara far na golfu da bi ih ubacio. Plus jako ruzno izgleda na golfu. Moja preporuka su led zmigavci sa funkcijom dnevnog svetla i eventualno h1 led duga svetla sa funkcijom dnevnog svetla. Kratka led svetla su losa i zaslepljivaces sve redom, imao sam golfa i led svetla u njemu.
Ako imas maglenke i u njih mozes h3 led da ubacis jer golf ima projektorske maglenke i to super radi.
Sto se tice pozicija imas dobrih t10 led sijalica i lepo sijaju. Samo gledaj neke kvalitetnije sa elektronikom. Nikako one sto imaju samo led chip jer takve brzo crknu

Sent from my SM-G965F using Tapatalk


Van mreže mur3633

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2441
  • Age: 57
  • Lokacija: Podgorica
  • Karma: +51/-6
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Sharan/Golf 4 TDI
Odg: Golf 4 led svetla + angel eyes
« Odgovor #4 poslato: Oktobar 15, 2020, 10:13:58 posle podne »
Xenon original zakon.
TDI POWER

Van mreže Zeleni Zub

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 295
  • Age: 43
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +23/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat b5,5
Odg: Golf 4 led svetla + angel eyes
« Odgovor #5 poslato: Oktobar 16, 2020, 06:14:12 pre podne »
I ja mislim isto da ne stoje ok angel ayes na cetvorci.
Ali tebi ako je gust, samo napred ! Ako imas volje i vremena samo napred + naravno, uvek je i bilo koliko para toliko muzike.
Mozda ce ti biti dovoljno da uzmes RGB pozicije, pa da mozes da menjas malo boju/odsjaj na farovima. Svakako ces biti drugaciji.
E sad, ako ti se bas ubacuju prstenovi, vidi da uzmes kvalitetnije. Naravno, da budes spreman da kad riknu, opet otvaras sve i popravljas.
Ako ces malo vise para da izdvojis, mozes ovde naci nesto aftermarket https://bktuning.com/sr/category/496/golf-4.html
A ako ces jos malo para da izdvojis, juri OEM !
Jer ipak je bitno da pored lepog izgleda, bude i funkcionalno.