Autor Tema: Passat CC R Line, 2011god  (Pročitano 7785 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Perkele

  • VW Početnik
  • Poruke: 4
  • Lokacija: NBG
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat CC
Passat CC R Line, 2011god
« poslato: Januar 09, 2021, 09:08:33 pre podne »
Pozdrav svim clanovima, dugo sam na forumu ali pasivno pa sam odlucio da vam danas predstavim svoj auto.  :)

U pitanju je CC prve generacije u R line paketu, 2011 godiste sa (skoro) svom opremom koja postoji za ovaj model: keyless, ACC (adaptivni tempomat), ambientalno osvetljenje u lajsnama na svim vratima, panorama, Dynaudio 600w, elektro zavesa na zadnjem staklu, fabricki zatamnjena stakla, sam parkira, xenoni koji prate put i jos gomila neke opreme...

Auto je u savrsenom stanju bez ikakvih ogrebotina ni ostecenja kako spolja tako ni iznutra i inace je EURO 6 i ima AdBlue rezervoar u gepeku na mestu gde bi trebao da ide rezervni tocak i to je prava retkost za ovaj model i ovo godiste.

Od opreme nema full kozna sedista sa ventilacijom i full elektro podesavanjima vec ima po meni bolju varijantu sa alcantarom, jedino mi je zao sto nema memoriju i full podesavanja na struju, i nema aktivno vesanje, sve ostalo ima.

Kupio sam ga u nemackoj 2018-e godine, tamo i zivim pa je i danas na D tablama.

Mane koje meni smetaju na ovom autu su RNS510 koji je realno u danasnje vreme krs, panorama koja se ne otvara full vec samo po visni i u mom slucaju posto je auto u braon boji se ni ne primeti osim kad je podignem, stopila se sa bojom auta... I mozda su mogli da naprave lepsa zadnja svetla. Ostalo sve je bas po mojoj meri.

Inace planiram da uradim upgrade multimedije na mozda 10 incha, nasao sam model sa 4BG rama i 1280x720 rezolucijom ekrana, nadam se da necu izgubiti mnogo na kvalitetu zvuka posto je zvuk sada savrsen.

Uradio sam upgrade felni, kupljen je sa fabrickim 18 incha R Line felnama, ja sam kupio za letnji set Sagitta 19 incha i legle su mu savrseno.

Uradio sam foliju na lajsne koje su fabricki drvene, pravo drvo je u pitanju ali mi se nikako nije uklapalo u celu ovu R line pricu...

I ugradjen je Abloy klin da bi koliko toliko mirnije spavao...  :)

E sad imam i jedno pitanje (za one koji su ispratili ceo ovaj tekst  lollol), da li je neko na svom CC ili B7 ugradjivao bezicni punjac za telefon???
Cudno mi je da na netu ni Ebay-u skoro nista nema na tu temu.  :huh:

Evo i fotografija auta:
































« Poslednja izmena: Januar 09, 2021, 09:23:00 pre podne od strane Perkele »

Van mreže MileSrb

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 546
  • Age: 39
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +21/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 2 GTD AFN
Odg: Passat CC R Line, 2011god
« Odgovor #1 poslato: Januar 09, 2021, 10:03:41 pre podne »
Ufff sto je LEP  wub wub wub

Van mreže kekembas

  • VW Početnik
  • Poruke: 79
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Passat R36 | Golf 5 GTI ED30
Odg: Passat CC R Line, 2011god
« Odgovor #2 poslato: Januar 09, 2021, 10:48:41 pre podne »
Auto je bas lep  :) Vidi se i da je bas dobro ocuvan. Ove felne na slikama mu bruka dobro stoje  biggrin

Van mreže Aleksaa

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 294
  • Age: 2019
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +3/-4
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf V 2,0TDI 4MOTION
Odg: Passat CC R Line, 2011god
« Odgovor #3 poslato: Januar 09, 2021, 05:23:25 posle podne »
Baš lep! Pazi kod zamene navigacije, mislim da će ti Dynaudio praviti problem.


Sent from my iPhone using Tapatalk

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Passat CC R Line, 2011god
« Odgovor #4 poslato: Januar 09, 2021, 05:32:30 posle podne »
Elegancija ...Uzivancija ... svaka cast CC je  formidable
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.