Autor Tema: Čipovanje automobila - pitanja, saveti, iskustva . . .  (Pročitano 275224 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6698
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Čipovanje automobila - pitanja, saveti, iskustva . . .
« Odgovor #880 poslato: danas u 03:45:31 posle podne »
450. To je najviši iznos u Srbiji da sam ja čuo za stejdž 1.
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže jerotije318

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 670
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +4/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Pasat b5.5
Odg: Čipovanje automobila - pitanja, saveti, iskustva . . .
« Odgovor #881 poslato: danas u 03:51:56 posle podne »
Za moju staru kantu ne bih dao vise od 50 eura
Samo VW

Van mreže sebekkg

  • VW Početnik
  • Poruke: 74
  • Karma: +4/-0
Odg: Čipovanje automobila - pitanja, saveti, iskustva . . .
« Odgovor #882 poslato: danas u 04:31:37 posle podne »
Idi u novi sad u safe chip tunning. U bg samo freaks motorsport.

Sent from my SM-G780G using Tapatalk
Hrabra izjava bez bilo kakvog potkrepljenog argumenta. Konkretno freaks baš udaraju sa cenama, ali to ne znači da drugi ne znaju. Ja sam nekoliko vozila čipovao na par mesta (bez da reklamiram) i baš sam zadovoljan, a smatram da sam poprilično tehnički potkovan da znam šta gledam kod čipovanja.

Jel zna neko iz iskustva da ima neko u BG pouzdan da radi remap,a da cene nisu 300e ? 


I ja sam se iznenadio da pored velike konkurencije da su cene i dalje su poprilično jake. Da li je pouzdan neko za 100€, a da ne vidiš krive dijagrama ili rezultat šta si platio? Trebalo bi razmisliti, pogotovu ako je auto malo skuplji. Iskreno možda je bolje platiti koliko treba, a da imaš crno na belo. Svi vlasnici misle da im je auto spreman za čip, ali realnost je drugačija. Zato mislim da valjci trebaju prvo da pokažu krivu postojeće mape. Ima u Srbiji čip za 250€ sve sa valjcima. To je najniže da ja znam da ima.
Platili me da pišem

Sct - Radio sam kod njih i imao priliku da pričam sa dečkom koji je cipovao auto. Postavljao mu dosta potpitanja i sve je odgovorio kako treba. Dobjjen grafik krive pre i posle. A i razvoj snage je bio identičan fabričkom samo translatorno pomeren naviše.

Nije ni ja da sam sisao vesla pa da se ne razumem u po neku stvar. Ja sam po vokaciji profesor fizike/IT, a put me odveo da se bavim sam ITjem, tako da sam mogao da prosudim da li ljudi lepo rade. I da li se razumeju sa tehničke strane.

Npr radio sam i kod čuvenih u smederevu i nisam se lepo proveo tako da njih ne bih preporučio.

Za freaks sam čuo preporuku od druga koji je isto ljubitelj i cipovao je tamo auto. Posle sam se zanimao i pratio šta rade i video da rade dosta ozbiljnih auta i lep pristup radu.


Sent from my SM-S928B using Tapatalk


Van mreže jerotije318

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 670
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +4/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Pasat b5.5
Odg: Čipovanje automobila - pitanja, saveti, iskustva . . .
« Odgovor #883 poslato: danas u 04:38:39 posle podne »

Da valja fabrika bi chipovala a u svom interesu :rolleyes:
Samo VW