Autor Tema: Golf 2 AUTO KROS  (Pročitano 746 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže nebojsaGtd

  • Sr. Member
  • ****
  • Poruke: 863
  • Lokacija: Bijeljina Republika Srpska
  • Karma: +20/-4
  • Pol: Muškarac
Golf 2 AUTO KROS
« poslato: Avgust 29, 2018, 12:40:28 pre podne »
Ovako drugari trebala bi mi mala pomoc naime odlucilo je nas par drugara da pakuje auto za auto kros posto su se ponovo pocele odrzavati kod nas u Bijeljini pa mi treba par saveta. .
MALO objasnjenje auto kros trke za one koji nisu upuceni su trke koje se voze na sljunku pijesku ili blatu znaci u tezim uslovima ne radi se o velikim puno brzinama I dolazi do dosta udaranja zato su auta vecinom ojacana. Vazno je da je auto startno i da Kazem agresivno na gasu da lako vrti i prenosi snagu na podlogu. Jako je bitno i hladjenje jer se vozi po 8 krugova vecinom i krug otprilike traje oko minut tako da prakticno auto je oko 8 minuta konstatno pod punim gasom. E sad pitanja u vezi auta gde mi treba vasa pomoc.
Naime nasli smo skoljku koliko toliko zdravu motor pakujemo 1.8 66kw monopoint e sad Prvo pitanje koji menjac staviti posto su tu vecinom prva druga brzina na tim trkama i potrebno ja maksimalna snaga u manjim obrtajima kontali smo da stavimo menjac od golfa 2 dizela sa 4 brzine sta mislite o tome? Zatim drugo pitanje kako malo doraditi taj monopoint motor. Mi smo kontali odneti zamajac kod strugara da se olaksa koliko moze zatim da pokusamo sa GTI 8v bregastom e sad da l uzeti bregastu od digifanta ili od k glave ili su obe iste i da li ima kakve funkcije kad bi se stavila glava od 8v gti a da se zacepe rupe od dizni ili da se ubace dizne cisto onako a da ostane monopoint ubrizgavanje jer sam cuo da je ta glava proticnija i da l bi bilo kakvog efekta da se stavi izduvna grana od takodje 8v motora koja lici na  4 2 1 dok je na monopointu ona neka velika bezvezna.
« Poslednja izmena: Avgust 29, 2018, 12:54:13 pre podne od strane nebojsaGtd »
Corrado vr6 3.2 FSI
Golf 2 gti TDI soon
Corrado 1.8T g60 soon