Autor Tema: Nece preko 3 hiljade obrtajha  (Pročitano 37417 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Fred Peric

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5911
  • Age: 40
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +165/-127
  • Pol: Muškarac
  • Auto: GOLF 5 1.9 TDI 77/105 2007.g.
Odg: Nece preko 3 hiljade obrtajha
« Odgovor #20 poslato: Januar 20, 2013, 02:27:54 posle podne »
To je najsrećniji kvar, da je samo do vakuum creva, samo da nakriviš šešir big_boss
Земунчанин

Van mreže passatb5.5

  • VW Početnik
  • Poruke: 37
  • Lokacija: valjevo
  • Karma: +0/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat b5.5 TDI
Odg: Nece preko 3 hiljade obrtajha
« Odgovor #21 poslato: Januar 22, 2013, 07:43:40 posle podne »
Resio sam,turbina normalno sada radi...nije ni jedno crevo ciknulo,niti nista...samo mi je vakum aparat nesto stelova,ko zna sta je radio,rekao je da je mnogo tvrda kocnica i to je to...ko zna sta je radio...vakum aparat ne verujem da ima neke veze sa time sto turbina nece da se otvori,mozda je samo dok je probao auto video da je tvrda kocnica pa usput otklonio taj kvar...a sta je radio sa turbinom nemam pojma...nesto je gledao i smejao se,ali mi nerece sta je....i mislim da je cistio neka creva
« Poslednja izmena: Januar 23, 2013, 07:03:36 posle podne od strane passatb5.5 »

Van mreže Dacevicius

  • VW Početnik
  • Poruke: 1
  • Lokacija: Apatin
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Wv golf 4
Odg: Nece preko 3 hiljade obrtajha
« Odgovor #22 poslato: Mart 12, 2019, 05:40:38 posle podne »
Evo da podelim iskustvo vezano za ovaj problem.kupio sam golfa 4 tdi 90ks i kao svaki savestan vozac uradio mali servis na vozilu dan posle kupovine.Bukvalno dan dva posle toga zapalim za Bg kad na autoputu da ga raspucam malo kad ono oko 3000 obrtaja baci u safe mod ide ko Sdi i tu pocinje moj pakao od dva meseca.Sve sam prekontrolisao bio kod majstora deset puta,sve ok i turbina i ventil turbine,egr,vakumi,izduvi ma poludeo sam vise,da bi bas ovde procitao da se proba zameniti filter goriva.Ja skinem ovaj kao novi(Filtron angry2)i vratim stari Mahleov cisto da probam,kad ono auto ko puska problema nema vise....Nisam inace imao iskustva prilikom odabira delova a i u radnji sam dobio ovaj filter od prodavca nije da sam ga trazio....Uglavnom nisam mogao da verujem da sam ugradnjom nekog poljskog Sr... napravio sebi sr.... da sam ga zamalo prodao od muke....A golfic vrh izgled i oprema i motor,Gt verzija iz 2003 god....