Autor Tema: Rastibudjilizovane klejbezable  (Pročitano 2688395 puta)

0 Članovi i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Van mreže admin

  • Glavni baja
  • Administrator
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 20534
  • Age: 40
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +401/-37
  • Pol: Muškarac
  • █║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
    • VW-Club
  • Auto: Audi Q8
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23460 poslato: Novembar 25, 2017, 08:56:22 pre podne »
Ova konverzacija definitivno ne vodi nikud i mozda je najpametnije promeniti temu ;)
mene inace samo interesuje kako kad se vec tako lose zivi u unutrasnjosti ova vladajuca stranka uvek izdominira po tim krajevima ? dok u Beogradu gde je sve sjajno i bajno jedva prodju.. tj u nekim opstinama Stari grad, Vracar itd su u debelom gubitku...

Van mreže Ivan

  • One & Only
  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 13670
  • Age: 44
  • Lokacija: Лазарев град
  • Karma: +218/-40
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Volkswagen Cross Touran 1T2
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23461 poslato: Novembar 25, 2017, 09:50:15 pre podne »
@ Wele

Jeste, to se zove investicija koju ona moze da pozajmi ili njena majka da digne kredit sa platom od 30.000. Ako ne uspe tamo gde ode onda su u jos vecem problemu.
Drugo je da moze da ustedi i to da ulozi.

@ Matovicu

Po tebi ko je zavrsio fakultet bi trebalo da pokusa sa prodajom droge ili oruzja ako mu je mala plata?

@ admin

Glasaju penzioneri kojih po unutrasnjosti imas svake godine sve vise i vise i vode se krilaticom SAMO DA NIJE GORE OD OVOGA. Mladih nema u dovoljnom broju.
Pitaj Djokica kako je po selima dole u njegovom kraju. Po selima od nekadasnjih 100-150 domacinstava ostane jedva 20-ak sa po jednim ili dva clana i to uglavnom preko 65-70 godina.

Kod ujaka u selu blizu Aleksandrovca u 7 uvece ne mozes nikog da vidis po putu bez obzira na godisnje doba.

Sestra radi u Aleksandovcu u butiku za nekih 15-ak hiljada.
Radi i na Bozic, kad je zupska berba sva 4 dana radi do 2-3 nocu jer gazda misli da ce tada da nosi pare u dzakovima.

Van mreže boćanac GTD

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2809
  • Age: 30
  • Lokacija: Gornji Milanovac-Kragujevac
  • Karma: +93/-22
  • Pol: Muškarac
  • Mašinac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23462 poslato: Novembar 25, 2017, 10:35:57 pre podne »
Evo i ja prekljuce zavrsio fakultet.  thumbup


Van mreže Fitipaldi

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2301
  • Lokacija: Basra, Irak
  • Karma: +36/-33
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Pasat B6 2.0 TDI CR
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23463 poslato: Novembar 25, 2017, 10:38:00 pre podne »
Tačno je sto Ivan kaže, penzioneri glasaju. Em ih ima najviše, em se ne odvajaju od Pinka gde je sve super i gde ne može bolje biti. Kad sam imao jednu takvu vrstu rasprave sa očevim stricem ( imace je čovek sa Energoprojektom prošao pola sveta, nije zatucani penzos iz provincije) i kad sam mu rekao kako stoje neke stvari, dobio sam odgovor “ ti meni pričaš pa ja gledam TV”.


Sent from my iPhone using Tapatalk
This time next year, we'll be millionaires!

Van mreže Ivan

  • One & Only
  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 13670
  • Age: 44
  • Lokacija: Лазарев град
  • Karma: +218/-40
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Volkswagen Cross Touran 1T2
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23464 poslato: Novembar 25, 2017, 10:48:14 pre podne »


Evo i ja prekljuce zavrsio fakultet.  thumbup

Nek je sa srecom. beer

Van mreže djokicsale

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2972
  • Age: 41
  • Lokacija: Vlasotince
  • Karma: +69/-25
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat 3 1.9TD
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23465 poslato: Novembar 25, 2017, 10:58:14 pre podne »
Koji je to fakultet završen prekLjuče?

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

nada umire poslednja.
ja sam tvog golfa prodao a pare popio i potrosio na kurve

Van mreže shomiGTI

  • Jr. Member
  • *
  • Poruke: 216
  • Age: 28
  • Lokacija: Mladenovac
  • Karma: +5/-1
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4 GTI 1.8 turbo
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23466 poslato: Novembar 25, 2017, 11:29:41 pre podne »

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6696
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23467 poslato: Novembar 25, 2017, 12:47:33 posle podne »
Sa srecom Bogdane, ne sumnjam u tebe :)
Ti admine sa stvarno zalutale teme na izbore i lokalnu politiku   bonk
Moje misljenje je da se na izborima nista ne menja, tj da mi biramo izmedju Zike, Pere i Mike, a sa njima se upravlja iz istog centra. Samo prva glava se menja, koja vodi identicnu politiku, po identicnom sablonu, a armija godinama istih politicara je uvek u pozadini. U skupstinskoj kantini i levi i desni i crni i crveni i zuti se super zabavljaju medjusobno, samo se mi lozimo na njihove vatrene govore i postajemo iskljucivi. Ko pohvali jedne, MORA da mrzi druge i obrnuto. Narod kratke pameti kao i uvek misli da je nesto promenio, a nije nista. Samo oni kupuju vreme, izbegavaju socijalne nemire dok nas  :73 ko drekavce
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže BladeBG

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5025
  • Age: 37
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +107/-75
  • Pol: Muškarac
  • Gram rada, vredniji je od tone teorije.
  • Auto: VW Passat B5.5 1.9TDI Variant
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23468 poslato: Novembar 25, 2017, 12:58:41 posle podne »
Pridružujem se čestitkama za završen fakultet! :26


Wele,
Nije to kukanje, nego realan pogled na stanje stvari i vlast u našoj zemlji. Kad ne uzima od koga bi trebalo i od koga bi mogla, nego ona plaća njima da ostanu pod ,,kraljevskim uslovima,, kako ti kažeš i tu se slažemo, neka ne uzima ni od koga je najlakše. Ali od čega će da živi onda? Naša država živi po principu: ,,Ne mogu da uzmem od stranaca koje sam doveo da ljudi imaju kakvu takvu platu, ako im nametnem da nešto plaćaju, otići će. Isto tako ni domaćim tajkunima, vlascima firmi ne smem ništa,...Ali zato je tu sirotinja koju ću da udarim po golom du..tu i da uzmem od nje i za šta treba i za šta ne treba, a i ja od nečega moram da zivim, pa moram do nekoga i da uzmem,,.

Nikola92,
Da sam neka vlast, prva stvar koju bi uradio je da ukinem bilo kakvu autonomiju Vojvodini. Pošto je Vojvodina Srbija i nema šta da bude autonomna u odnosu na druge njene delove. Vojvodina jeste žitnica naše domovine, to će i da ostane i hrani selu Srbiju, a ne samo Beograd. Sve vaše pokrajinske institucije su samo tumor na telu ove države, koje se bespotrebno plaćaju i ničemu ne služe. Ovakva država kakva je naša, ne može sebi da priušti luksuz da ima dve vlade i nekoliko pokrajinskih, paralelnih sa državnim institucijama. Autonomija izaziva separatizam, a separatizam gravitira ocepljenju teritorije. Ja razumem da Hrvati i Mađari tako pričaju, ali da tako pričaju Srbi i da žele da se ocepe od svoje države,...to mi je neverovatno. Masa Vojvođana bolje živi od Južnjaka jer rade u firmama, a imaju i kući zemlju, koju obrađuju, a to je veliki prihod. A ne žive bolje, jer su u Vojvodini bolje plate. Ako neka firma iz Beograda ima predstavništvo u Vrbasu i u Nisu, a ima dva čoveka sa istim radnim mestom u oba predstavništva, plata je ista. A mnogo radnih ljudi koji zive u Vojvodini su poreklom sa Juga. Nemam ništa protiv da veći gradovi u Srbiji, kako u Vojvodini, tako i na Jugu, budu regionalni centri, ali da imaju autonomiju bilo kakvu, to ne.

Nadam se da me nisi shvatio pogrešno za sve ovo što sam ti rekao...I da te pitam...Da li misliš da bi ti lično bolje živeo, da je Vojvodina zasebna država? A za šta su temelji već udareni, zbog čega mi nije drago.


djokićsale,
Na Jugu jeste sve uglavnom jeftinije, troškovi života manji...Ali i plate manje. Na jugu može da živi jedino neko ko radi u firmi koja ima predstavništvo na Jugu, a centar je u Beogradu, pa na istom radnom mestu mora da ima istu platu kao onaj u Beogradu sa prosečnom platom. Takvi ljudi na Jugu i nekako mogu da žive. Drugi, ovi kakve si naveo i za koje pare rade...Nemam komentar.
« Poslednja izmena: Novembar 25, 2017, 01:04:39 posle podne od strane BladeBG »

Najbolji način da nešto uradite je da prekinete pričate i počnete da radite.

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6696
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23469 poslato: Novembar 25, 2017, 03:26:05 posle podne »
Kukanje, realan pogled, junacke epske pesme, nazovi kako hoces, ali po cemu se to razlikuje od konverzacije dve babe ispred prodavnice koje konstatuju da su im male plate i nastave svaka svojim putem dalje? Nije bitna forma vec sustina. Ja ne vidim da si napisao od koga drzava treba da uzme novac.
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže djokicsale

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2972
  • Age: 41
  • Lokacija: Vlasotince
  • Karma: +69/-25
  • Pol: Muškarac
  • Auto: passat 3 1.9TD
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23470 poslato: Novembar 25, 2017, 03:40:26 posle podne »
Wele burazeru da bi se nešto promenilo mora od glave da se krene. Glava je Beograd. U Beogradu određuju da je porez isti i onoj što drži radnju u bg i onom ovde gde uđu dvoje za ceo dan i samo razgledaju. Niko ne kuka jer hoće leba bez motike nego svi mi hoćemo da imamo jednake šanse za zaradu. Da bi to imali ne može da se krpi svaka rupica u bg i oko bg a da ovamo živimo kao pre 100 godina jer se ne ulaže u infrastrukturu. Pod infrastrukturu mislim na ono što je u republičkoj nadležnosti. Milion stvari mogu da nanrajam do sutra.... nego što admiR reče daj da menjamo temu ode sve u propast....

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока

nada umire poslednja.
ja sam tvog golfa prodao a pare popio i potrosio na kurve

Van mreže boćanac GTD

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2809
  • Age: 30
  • Lokacija: Gornji Milanovac-Kragujevac
  • Karma: +93/-22
  • Pol: Muškarac
  • Mašinac
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23471 poslato: Novembar 25, 2017, 05:34:28 posle podne »
Hvala drugari.  clap

@djoki Masinski, master studije.   :rolleyes:

Van mreže BladeBG

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5025
  • Age: 37
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +107/-75
  • Pol: Muškarac
  • Gram rada, vredniji je od tone teorije.
  • Auto: VW Passat B5.5 1.9TDI Variant
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23472 poslato: Novembar 25, 2017, 05:58:09 posle podne »
Wele,
Pa nema od koga, pošto ona nije vlasnik nijedne firme koja je profitabilna ili tako nešto. Niti može da naplati krupnim robovlasnicima, pa da zivi od njih. Ali zato je tu sirotinja koju će da iscedi kao limun. Ali zašto da mi trpimo to tako što plaćamo, za naše plate preskupe osnovne stvari za zivot?

Realno, ovo u čemu mi živimo je robovlasničko društvo i nazivajmo ga pravim imenom.

Najbolji način da nešto uradite je da prekinete pričate i počnete da radite.

Van mreže Wele

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 6696
  • Lokacija: MunZe
  • Karma: +269/-172
  • Pol: Muškarac
  • Lupo GTI, Arti
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23473 poslato: Novembar 25, 2017, 08:10:55 posle podne »
 biggrin Ne znam da li si ti svestan svojih pitanja i odgovora. "Ne treba da se naplacuje od sirotinje, ne treba od stranaca, ne treba od nikoga, ali napravite nam ulice, puteve, skole, vojsku." A odakle?  :37
Podsecas me na Merkelovu kada je rekla da Nemacka nece nuklearnu energiju jer je opasna, nece da kopaju ugalj jer zagadjuje vazduh i nece da kupuju ruski gas jer postuju sankcije. Putin je samo pitao na sta cete da se grejete? Na drva?  lollol

Sad kada bih ti postavio pitanje, da li znas sta je robovlasnistvo, pa onda da mi pokazes gde to ovo drustvo ima dodirnih tacaka sa robovlasnickim, verovatno bi opet dosao u ovu situaciju da sam sebi dajes oprecne odgovore.

Sale, vladajuca kasta pravi zakon da bi oni mogli da vladaju. Zato je i pravljen tako "nedorecen" da moze da se tumaci kako zakonodavcu odgovara. Ta glava u Beogradu, kao i u ostalim marionetskim drzavama sluzi da prezivi neko vreme dok je potrebna velikoj glavi. Nijedna buna u Srbiji nije krenula iz Beograda sto ti dovoljno govori. Te stvari krecu iz tvog kraja, a zavrsavaju u Beogradu ;)
Vidi situacija je takva kakva je. Sada smo poceli da razmisljamo o necemu sto smo trebali da razmisljamo pre 30 godina. Ne tovi se prase pred Bozic, ali sta je tu je ne mozemo vratiti vreme. Nije ni Kina postala velesila preko noci vec su radili za 2$ mesecnu platu. Kada je Brena pevala o Jugoslaviji Kina je bila pojam siromastva. Odavno i Nemacka ima problem jer se sva njihova proizvodnja preselila tamo. Opel zatvara fabrike u Nemackoj, VW ima 6 fabrika u Kini...
Nama ce biti bolje kada se dese neke promene na vecoj mapi, a deluje mi da ce skoro da se dese. Do tada glavu dole, ko prezivi pricace :)
« Poslednja izmena: Novembar 25, 2017, 08:12:31 posle podne od strane Wele »
Svaka pobuna, svaki otpor počinje jednom rečju - Ne!

Van mreže dangubas

  • VW Početnik
  • Poruke: 186
  • Age: 61
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Karma: +5/-9
  • Pol: Muškarac
  • 105-106 oktana
  • Auto: g3..1,4
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23474 poslato: Novembar 25, 2017, 08:12:16 posle podne »
čitanje, razmišljanje, pisanje, replike.. coilleo2tj..a k o  s i  o k r u ž e n  dobrim  lj u d i m a  loše  v r e m e  ć e(mo/te).........................................................................p r o ć i  neopaženo !i!


 welcome1
(★★★★)

Van mreže BladeBG

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5025
  • Age: 37
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +107/-75
  • Pol: Muškarac
  • Gram rada, vredniji je od tone teorije.
  • Auto: VW Passat B5.5 1.9TDI Variant
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23475 poslato: Novembar 25, 2017, 08:36:54 posle podne »
biggrin Ne znam da li si ti svestan svojih pitanja i odgovora. "Ne treba da se naplacuje od sirotinje, ne treba od stranaca, ne treba od nikoga, ali napravite nam ulice, puteve, skole, vojsku." A odakle?  :37
Podsecas me na Merkelovu kada je rekla da Nemacka nece nuklearnu energiju jer je opasna, nece da kopaju ugalj jer zagadjuje vazduh i nece da kupuju ruski gas jer postuju sankcije. Putin je samo pitao na sta cete da se grejete? Na drva?  lollol

Sad kada bih ti postavio pitanje, da li znas sta je robovlasnistvo, pa onda da mi pokazes gde to ovo drustvo ima dodirnih tacaka sa robovlasnickim, verovatno bi opet dosao u ovu situaciju da sam sebi dajes oprecne odgovore.

Ti mene zaje..vaš ili me stvarno ne razumeš? Biće da je ovo prvo, pošto mene i čovek bez dana škole odlično razume, pa moraju i oni sa više od njega. Tako da je nemoguće da me ti ne razumeš. Ne treba da se naplaćuje od sirotinje, od stranaca-robovlasnika i domaćih robovlasnika treba. Ali ako naplate strancima, oni će da odu i ostaviće mnogo ljudi bez posla, kakvog, takvog. Na domaće da udare im ne ide u prilog, jer duvaju u istu tikvu. Znači, MORA od sirotinje, bez obzira što ne treba. Da bar prave nešto onoliko koliko uzimaju, pa i da ti ne bude žao. ne kažem da ne rpave ništa, sli sve je to malo, koliko mi plaćamo.
A kazi ti meni od koga da se se uzme, ako od robovlasnika ne može iz napisanih razloga, a od sirotinje ne treba? Jel ima neko treci, a da bude realno? Kazi mi...Poređenje sa Merkelovom i Putinom baš nije relevantno ovome o čemu pričamo, ali hajde...

Postavi mi pitanje slobodno...Znam šta je robovlasništvo. Ali ovo naše društvo nije ni socijalizam, a nije ni kapitalizam. Blize je robovlasništvu, pa ga tako i zovimo.
« Poslednja izmena: Novembar 25, 2017, 08:39:02 posle podne od strane BladeBG »

Najbolji način da nešto uradite je da prekinete pričate i počnete da radite.

Van mreže Joca

  • _______ x X x _______
  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 5393
  • Age: 44
  • Lokacija: Kladovo
  • Karma: +135/-30
  • Pol: Muškarac
  • Only TDI Power
  • Auto: Black Elegance ;)
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23476 poslato: Novembar 25, 2017, 08:41:25 posle podne »
Samo ću da se priključim 'jugu' HE Đerdap koje je Kladovo imalo iole koristi... više nema. Sve je odvučeno u Bg, ali bukvalno sve. Ovde je sada istureno odeljenje i ništa više, zašto?!?!

Zašto je taksa za puteve budžet Srbije... boli me penis za Bg mostove i okolne puteve kada je kod mene raspad.

Zašto Wele da idem za bg da zaradim, ko će ovde ostati? Opet podela... dodji u Bg jer se u 'Srbiji' lošije živi ;)  Kako ono beše: Bg i ostali delovi srbije 'pi*ka mater'  Ništa lično protiv vas... nego protiv sistema.

Sistem nas ubijo! Ponizio! Šta je dika a šta sramota?!?!

Nepismeni debili oko mene švercuju i diluju sa lokalnim vlastima voze bmw i audije... bolestan sistem koji obezvređuje!

Suzdržavam se kao i gomila razočaranih koji bi sutra pošli negde... ali gde? Kod koga?

To je to od mene... ne smem više

Van mreže dangubas

  • VW Početnik
  • Poruke: 186
  • Age: 61
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Karma: +5/-9
  • Pol: Muškarac
  • 105-106 oktana
  • Auto: g3..1,4
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23477 poslato: Novembar 25, 2017, 08:52:08 posle podne »
(★★★★)

Van mreže 2busy

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2595
  • Age: 40
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +92/-53
  • Pol: Muškarac
  • Family guy
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23478 poslato: Novembar 25, 2017, 09:36:10 posle podne »
U zemlji u kojoj narod ima pileće pamćenje ,reset ili promena sistema je nemoguća.Narod je umoran i sva volja za promenama iscrpela se 5.10.2000.Od tada ništa.Uspavan od riajliti programa i kvazi novinarstva ,jedino ga trgnu izbori koji služe da se potroše pare poreskih obaveznika.
Ovo je Balkan-bure baruta gde je rat normalna pojava na svakih 30-50 godina.Sve to odgovara velikim silama.Od toga da se ovde konstantno loše živi do toga da su narodi,susedi,braća večito u jednom klinču koji nam ne dozvoljava da krenemo u korak sa svetom.Večito teme:ekonomija,nacionalizam,nacizam,fašizam,homofobija.Večito se ovde raspravlja o svemu,svi sve znamo najbolje i bolujemo od tog virusa.
3 do 5% ljudi u Srbiji živi pristojno i apsolutno ga zabole kako neko živi u Đali,Bajmoku,Štubiku,Draževcu ili Malom Zvorniku.Oni rade za strane multinacionalne kompanije koje dobro plaćaju radnike ovde i ostvaruju profit u Srbiji.Zato nam je tako.I nama na severu i vama na jugu i ovima u BG.
Možemo mrzeti ili voleti Amerikance,Ruse,Kineze ili Nemce,ali oni ovde na Balkanu među nama (malim narodima) traže i ostvaruju svoje interese.Primer-Rusi i njihov "Centar za hitne intervencije" u Nišu.Oni se bore da tamo ti njihovi KGB vatrogasci (ako su oni tamo vatrogasci ,ja sam automehaničar) imaju imunitet,faktički status ambasadora.Oni to žele i to će i ostvariti.Isto je i sa Amerikancima.
Rupa + alu felna = Reparirano rame

Van mreže Matke GTI

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1518
  • Age: 26
  • Lokacija: Raska
  • Karma: +45/-89
  • Pol: Muškarac
  • Mirom na rat idite i ratom mir cinite!
  • Auto: Golf mk2 GTI Pussy Wagon
Odg: Rastibudjilizovane klejbezable
« Odgovor #23479 poslato: Novembar 25, 2017, 09:41:19 posle podne »
I bice Raska opet glavni grad jebes Beograd jebes Beograd... alealeee  bleh

 lollol lollol lollol
. . /Pussy Wagon\ . .
=/____________ \=
./(_)=======(_)\.
|\_==__vw__==_/ |
l_\____________/_l