Autor Tema: Golf 3 1.9d 1994.  (Pročitano 2344 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže AirForce

  • VW Početnik
  • Poruke: 17
  • Age: 54
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +1/-2
  • Pol: Muškarac
  • Aquarius
    • Stairway To Heaven
  • Auto: Golf 3 1.9d 1994
Golf 3 1.9d 1994.
« poslato: Februar 15, 2012, 06:27:57 posle podne »
Golf 3 1.9d 1994. 3 vrata New Orleans.
Ništa posebno,dobro je održavan,uvežen 2004. iz Nemačke sa 232k.Sada ima 275k.
Ja sam prešao sa njim od oktobra 5k bez problema.Pali lepo na -10.

Kupio sam ga od kolege za 2500e.Kolega ima garažu i voli da sredi auto i onda da ga proda.
Tako imam 6 novih guma,nov akumulator,nov set kvačila,nove sajtne I 8 kg zaštite odozdo (ne znam gde je to stavio),nove sajle,centriran trap,nove kočnice, ispravan šiber itd.
Motorčić dobar, suv kao barut, troškari ulje 0,5 na 1k otprilike.Nije otvaran.

Sipam Lukiol Avantgarde mineral 15w40 i zadovoljan sam.Menjam ulje i filter na 5k.
Vozimo ga do 3k obrtaja pa menjamo brzinu.Laganica.
Treba da zamenim zadnje amorte, prekontrolišem zadnje ležajeve, svetlo u pepeljari, uradim svetla ventilacije, zamenim filtere za vazduh, sredim prekidač ventilacije itd. Klasika. Na proleće.
Sin se loži da se uradi kada otopli malo stylinga, ništa posebno: obrvice, kožno nebo, auspuh-top, vrlo malo spuštanje, led pozicije, zvučnici u vrata itd.
Zadržaće se uglavnom fabričko stanje. Muzika je standardni Pioneer CD/MP3.Enterijer mu je lep.

Felne su mi ostale sa Kadeta, na njima sam prešao 200k.
Original su SEAT starije, klasične, meni prirasle za srce. Kod Radovana u Banovcima ispravljene za 3000 sva 4 komada. Posle ručno i mašinsko šmirglanje.Pa Primer i na kraju sprej.
Nije bilo para za peskiranje i plastifikaciju a hteo sam. Možda ću to raditi na leto.
Posle više od 20 godina vožnje isključivo benzinaca i TNG ovo mi je prvi dizel, pa sam malo sluđen, i oko goriva ED/D2 i oko aditiva, ali snalazim se.


Kupovina:



Sređivanje felni:



Nemam nešto sada slika samo ovo, ali biće:
« Poslednja izmena: Februar 15, 2012, 07:47:37 posle podne od strane AirForce »
Revolucija jede svoju decu

Van mreže krivi_GT

  • VW Početnik
  • Poruke: 136
  • Age: 40
  • Lokacija: Crna Gora
  • Karma: +3/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf 3 1.9 td(i)
Odg: Golf 3 1.9d 1994.
« Odgovor #1 poslato: Februar 16, 2012, 11:56:06 pre podne »
čini se da je fino očuvan, srećno ga vozio. čim pali na ovaj pomet znači da je dobra mašina, nastavi da ga održavaš i preći ćeš još mnogo hiljada sa njim.   driving     e i  ubaci neku sliku unutrašnjosti   beer

Van mreže AirForce

  • VW Početnik
  • Poruke: 17
  • Age: 54
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +1/-2
  • Pol: Muškarac
  • Aquarius
    • Stairway To Heaven
  • Auto: Golf 3 1.9d 1994
Odg: Golf 3 1.9d 1994.
« Odgovor #2 poslato: Februar 16, 2012, 12:18:44 posle podne »
Hvala krivi_GT. Dodaću još slika i iznutra i spolja samo malo da se otopi ovaj sneg.
Pozz
Revolucija jede svoju decu