Autor Tema: Golf 7 nav/mm  (Pročitano 9877 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Borivojer

  • VW Početnik
  • Poruke: 2
  • Age: 31
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 7, karavan
Odg: Golf 7 nav/mm
« Odgovor #20 poslato: Jun 08, 2023, 09:49:39 pre podne »
Pozdrav svima,

U sustini jako slicno pitanje..

Imam composition media (koliko vidim po knjizici, u pitanju je mib 2/ bez navigacije)



Da li je moguce odraditi samo zamenu displey-a i ubaciti onu od discover media sa navigacijom (ista veliicna ekrana/rezolucija) ili je potrebno i zameniti glavnu jedinicu.

Na nekim forumima sam procitao da i jedinica od composition medije podrzava nav, odnosno da je manje vise razlika u broju slotova za sd karticu, ali nisam naisao ni na nikoga ko je probao. Takodje me plasi da bi bila potrebna odredjena kodiranja da se aktivira nav, gde mi je onda lakse da nista ne diram 😀.

Inace bih zamenu odradio jer imam i taj drugi displey, ali da ne rasklapam i ne kupujem karticu za dzabe ... 😀

Van mreže Mojo

  • VW Početnik
  • Poruke: 2
  • Age: 41
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 7 Karavan
Odg: Golf 7 nav/mm
« Odgovor #21 poslato: Jun 13, 2023, 09:16:11 posle podne »
Dobro vece svima vidim da je tema slicna onome sto mene interesuje, pa da ne otvaram novu.

Nov sam clan i nov u svetu VW pa bih pitao nekoliko stvari.
- kupio sam auto u svajcarskoj golf 7 2016, kako da proverim koji je model multimedije?
- da li se model i tip odnosi i na ekran i na jedinicu u kaseti? Mislim da li moram da trazim modele odvojeno ili je to kao celina, vidim da su clanovi ranije pisali da se menja zajedno
- kako da proverim da li ima android play da se poveze sa telefonom? meni bi to bilo dovoljno da samo strimuje sa telefona za navigaciju. Ne volim da kacim telefone sa onim glupostima po staklima i onim magnetima po ventilacijama.
- da li je moguce uraditi samo neki upgrade sistema da dobije tu funkciju androida da mogu da prenesem ekran telefona?

Hvala unapred. i Izvinjavam se ako je puno pitanja na prvu loptu.
Prijatno vece.
VW Golf 7 1.6 110KS 2016 god.

Van mreže johnnynikola

  • VW Početnik
  • Poruke: 2
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 7.5 Comfortline
Odg: Golf 7 nav/mm
« Odgovor #22 poslato: Avgust 19, 2023, 09:57:19 pre podne »
Pozdrav,

Golf 7 2018to comfortline.

Imam composition colour radio 5g6 035 869 c bez mib-a u kaseti.

Sta moze se ugradi i sta imas na stanju?

Hvala unapred

Pokusao sam da ti posaljem poruku, ali ne uspevam iz nekog razloga.

Mogu li te kontaktirati negde drugde?

Najbolje je po broju sasije proveriti sta je ugradjeno i sta se moze nadograditi.Ako si zainteresovan pusti u PP,imam MIB uredjaja i ekrana na stanju.

Van mreže layzar

  • VW Početnik
  • Poruke: 2
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf 7 nav/mm
« Odgovor #23 poslato: Mart 27, 2024, 12:13:06 posle podne »
Zdravo,
Interesuje me koliko bi bilo isplativo mijenjanje multimedije u golf 7.. 2014 je godiste i ima najobicniji onaj composition color

Znam da moraju da se kupe dvije jedinice odvojeno, jedna displej i druga ona glavna za cd koja ide u ladicu dje je servisna knjiga… kolko bi me kostao taj posao pa makar narucio sve preko ebaya (ili mozda da nadjem na otpad) i da li bi bilo moguce sve povezati i ako treba dekodirati da bi sve funckionisalo?

Takodje, je li potrebna antena na krovu ozbirom da je moj auto nema?


Sent from my iPhone using Tapatalk