Autor Tema: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam  (Pročitano 209162 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1040 poslato: Decembar 31, 2019, 05:57:19 pre podne »
 ................        PRAVDA ZA LL  ................

Molim admine da zaključaju moju temu. Do daljnjeg nema putopisa palamudjenja i zezanja .....
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1041 poslato: Januar 26, 2020, 11:01:48 posle podne »
Pa  da krenemo  :30 :30 :30 ...

Sa prvim sunčanim danima se i raspoloženje popravilo, cele zime samo čitam žalopoljke plastikanera pa sve to poče negativno da mi utiče na psihu.
A i ono novogodišnje skitarenje sa dsg pvc kantom mi nije prijalo. Neki gorak ukus mi još uvek u ustima, od nje  :20 ....

Juče ništa nisam planirao, niti sam razmišljao na temu skitarenja.

Probudim se i ajd pravac forum da vidim jel neko pustio buvu da se malo smejem. Nema ništa, mirno more.

Blejim u monitor kad ulazi travelmanka i pita gde skitam, kaže biće preko 10 stepeni.

Ma reko neću nigde, a i nije mi se išlo nigde.

A onda ona poče da me proziva, kao nemam para nemam čime da se vozim ovo ono ... al kad u meni proradi onaj balkanski mentalitet  big_boss ...

Čuj nemam, para, pa sad ima da idem zainat pa makar posle uzeo kredu da vratim sve potrošeno ...

I tako krenem. Pravac benzinjara.
Ako ste se nekada zapitali koliko drkela troši čika travi će odma da vam odgovori. Od jutra do mraka stuče sa MAX na MIN. Nema laži nema prevare, moram da čuvam potapajuću pumpu pa zato furam taj fazon.
 
...
Sjurim ga tako koji km a onda desni migavac i perionica. Lepo vreme pa da malo zaperem drkelu. A i da bude čista i sjajna, da okinem neku slikdžu za instagram  wub ...

...

...
Ispoliram je rodjaci za sve pare a onda pun gas narednih pola sata i opet pauza, mora se lade oni kovani klipovi ... da ne istrče napolje kroz haubu  lollol ...
E jes lepa drkela, nije što je moja al je stvarno TOP  :25 ...

...
Drinkam nes i čitam  lollol lollol lollol ...
Meni samo jedna stvar nije jasna rodjaci, kako po onim peščanim plažama u grekosu nema ni jednog drveta, nema nikakvog žbuna i ladovine uprkos tome što su onoliki paradajz turisti svojim zadnjim šapama zasadili silne plantaže breskvi, kajsija i ostalog voća i povrća  lollol lollol lollol ...
...

...
U nastavku putovanja svašta nešto. Old scul se rodjaci uz masnu banderu penje na krov iako je 2x2.
A ovi 4x4 motion samo plaču, te prolupao treći dan po kupovini, ovom zuji na 1950 o/min onom otišla i trese guma na diferencijalu  boodala ...

...
Lepo je skitati i bahatiti se rodjaci al mora se imati za to  big_boss ... nekad nekog navučemo na truljinu pa osiguranje finansira skitarenje a nekad se kupi nešto i preproda da bi se zaradio koji dinar. Mora se tako rodjaci, jeste da je minimalac povećan i da je standard skočio al sve je to mršavo za neko bahatisanje ...
Njega lovim, malo da ga izgletujem i okrečim za more a onda ga zavalimo nekom šabanu ...
...  :84 ako neko ima EU kuku za YUGO neka pusti poruku ovde, može viber voc ap fb instagram ...
imagehost
...
Samo old scul jer oni bolje seku talase od ovih plastikanera. A i bolje špiluju bočno talasanje rodjaci, ovi novi se ljuljaju na talasima ko prazna flajka zaječarca od dve kile ...
Kod njih nema da se nagnu levo ili desno, kod njih su el. magneti napravljeni da traju vjek i vjekova, cunami da prežive rodjaci moji  big_boss ...

...
Smorile teme o gumama, filteru i uljima .. mmediju i volan da ne spominjem  boodala ..
Ako uprava dozvoljava da otvorim neku temu o impeleru  ili paljenju na kurblu pa i mi odrasli dečaci da imamo o čemu da tračarimo.

...  :84 bolje da pitam nego da mi posle brišete edukativne komentare  angry2 ...

Hoću da čipujem džonsona pa je svaki savet oko ćuninga dobrodošao ...
picture upload
...

...
U gradištu svraćam na pica burek, umorilo se i ogladnelo od motanja volana. Jbg, nema se za servo  :84 ...

...
I dok sam se sladio onom ukusnom i vrelom picom pogled mi je trčao preko ulice. Ajd da vidim šta ima.

...
Svaka preporuka za radnju, veliki izbor svecki poznatih brendova po povoljnim cenama. Ja kupio jednu sveću, nek se nadje u rezervi ...

...  :84 oni koji donesu ispravnu odluku i letuju na srebrnom jezeru umesto na grekosu, sad znaju gde mogu da pazare delove za svoje pvc kante.
healthy restaurants wilmington nc
...
Vreme je da se krene dalje.
Čika travi i drkela se pozdravljaju sa biserom naše turističke ponude a onda gasssiramo dalje ...

...

Sutra nastavak  mahac ...
« Poslednja izmena: Januar 26, 2020, 11:04:50 posle podne od strane travelman »
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Nenad Petakovic

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2066
  • Age: 41
  • Lokacija: Neko tamo svrseno vreme.
  • Karma: +38/-25
  • Pol: Muškarac
  • Kad zasvira Ladina svirena,mnogi ostaju bez zena.
  • Auto: Old scula Cvaja 1.8
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1042 poslato: Januar 27, 2020, 08:26:49 pre podne »
Ubedljivo najbolja tema na forumu :25.Citam ucim,malo se smejem,al i pored zivota u svrsenosti puno srce posle ovakvih putopisa biggrin
Dobar motor moja dvojka ima
Al sediste svako mu se klima!
Sedista mu rasklimale zene
Al on opet dobro slusa mene!
Dok je dvojke vozacu devojke!😀

Van mreže mikula

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1360
  • Lokacija: b. palanka
  • Karma: +35/-12
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1043 poslato: Januar 27, 2020, 07:42:28 posle podne »
Jel se to old skula (cika Travi) dohvatio plastikanera (smart fon) pa ga bacio na sto jer garant neka teta od 40 leta radila pa da pokaze da i on sa modernim barata , neka neka, il ti je travelmanka  nabavila da te lakse locira , salim se naravno. Cekam nastavak da vidim jesi potero dzonsona kuci...

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока


Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1044 poslato: Januar 27, 2020, 09:02:56 posle podne »
...  :26 ...

Ma kakav smart fon, za milfare nema većeg afrodizijaka od ključeva sa Y amblemom  lollol lollol lollol ...
Taj dan se glisiralo sa nečim mnogo većim i jačim od džonsonove pente ... a ona osta tamo gde sam je i zatekao ...

...
A travelmanka se lepom vremenu raduje više nego ja, kaže da jedva čeka da počnem da skitam jer sam joj se smučio kad sam svaki vikend u kući  boodala ...
...

U nastavku  putovanja obrtaljka se samo tera u crveno, do blokade rodjaci. Nije se na ovu stranu krenulo slučajno pa zato samo gas gas gassss  driving ...
kavya pichai
...
Odjednom bi  :71 :71 :71 ... odma se mota ručna i vuče volan  :31 ... Jbg, volim da se smucam po takvim buticima. Okle on ovde, nemam pojma.
Zastava Lada Yugo Golf IMT, sve na jednom mestu rodjaci ... Unisex  lollol ...

...
Puno ko oko, kakav bre alija. Keš na sunce i roba se odma nosi a kamoli čeka mesecima.

Mene hefta leva prskalica šoferke duže od godinu dana, sigurno se zapušila pa neće da prska. Mrzi me da se bakćem sa njom pa sam zato onu desnu okrenuo da prska na levu stranu šoferke i svi zadovoljni  boodala ...
YUGO je to rodjaci, čika travi je doktorirao na balkanskim trikovima  lollol ...

Pitam jel ima, kaže ima. 3 kom u setu 250 dinara. Kupljeno  :65 ...

...

...
Idemo dalje  driving ... a gde idemo  :54 ... pa tamo gde me je brat po škodilaku, 2busy, uputio  coilleo2tj ...

Pustio mi rovca a moj pundravac se primio i eto  :79 ...
...
Citat
Čika Travi, otvoren je trajekt na relaciji Usije (Golubac) - Moldova Noua. Krajem godine. Saobraća 2 puta dnevno verovatno će se povećati broj polazaka kad krene turistička sezona. Svakako odlična vest za nas ljubitelje avanture.
...
Nekih 5 km pre golubca dajem levi migavac i sa magistrale skrećem na lokalni put  kojim se vozim par km ...

...

...
DOBRODOŠLI ... bolje vas našli  congratulations ...

...
Ulazim u selo i pravim krug po njemu ...

...

...
Nikakav znak, nikakva tabla gde je granični prelaz pa stajem u centru sela kod prve prodavnice.
Iskam mančmelou a ujedno i pitam na koju stranu sveta da krenem. Prodavac mi sve ljubazno objasni ...

...
I stvarno iza ćoška odma nova džada koja vodi na obalu i granicu.

...
long term goal definition
...
Stižem do ograde i pajser menjača ubacujem u P a onda vučem ručnu.

Beše oko 14h, sve zatvoreno. Tako sam nešto i očekivao ali sam ipak pri polasku od kuće poneo sošku. Bog me pogledao i hvala mu na tome.

Udarim spiku sa čuvarom kad on mi reče u 15h dolazi trajekt sa rumunske strane i u 15,45h se vraća nazad. Ja srećan ko malo dete  clap clap clap ...

...
img hosting
...
Raspored časova ... pa naš forumski haker Desmo neka ga okači na net da se neki drugi pojedinci ne bi mučili kao mi kada smo ga bezuspešno tražili po FB i YT ...

...
Družili se nekih pola sata a onda skapiram da nemam para za kartu i trajekt. No frks rodjaci, ubacim ga u S mod a onda gas u golubac do bankomata i menjačnice.

Vratim se nazad al još nešto jače od pola sata do polaska. Smaram se .... A onda  majstor1 majstor1 majstor1 ...

Reko ajd da se malo ponovim i turim novu prskalicu. Mrzelo me da sve rasturam pa se malo pomučio ali zahvaljujući balkanskim trikovima sve je ispalo čista 10ka   bicedobro ...

...

...
Prska za sve pare rodjaci, ko kofu da sam pljusnuo na staklo ... opravio ga čika travi  big_boss ...

...
I kao što smo zaključili na skitarenje samo old sculom. Ona se samoopravi na svakoj livadi dok se popije flajka zaječarca.

Za to je potrebno samo malo štapa i kanapa a kad to imate pored sebe  :84 ispod sedišta, onda možete da gasssirate gde god vam srce poželi bez ikakve bojazni da ćete negde ostati u kvaru  coilleo2tj ...

...
Dodje vreme za ukrcavanje al o tome ćemo sutra natenane ...

...
 mahac mahac mahac ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1045 poslato: Januar 28, 2020, 09:25:04 posle podne »
Granični prelaz se otvara po pristajanju trajekta u luku, neposredno pre njega je pristigla i granična policija iz golubca.

Prvo su obavili kontrulu vozila i putnika koji su se iskrcali a onda su posvetili koji trenutak pažnje i nama koji treba da isplovimo.

...
Do obale i trajekta ima nekih 100 metara puta ...

...

...
Parkiram se na prvo slobodno mesto a onda krenem u obilazak ladje. Volim to, volim da zavirim gde god mogu i imam prilike.
Na trenutak mi zaigra osmeh na licu, drkela radi radnju  ;) ... Palo je prvo zagledanje a ja se oseti ko malo dete. Sa onim dsgom niko nije hteo ni da me pogleda a ovde rodjaci  :53 ...

...
Brodica je relativno nova, 2016. godište. Domaći proizvod, napravljen u rumuniji.

...

...
Napravim jedan krug po palubi pa ajd da malo obidjem i drkelu.

Prilazim joj ali me kapetan i članovi posade pozdravljaju. Pravim se nevešt pa ulazimo u spiku.

...
Pita kapetan koliko ima konja a ja mu reče 55.
Nasmeja se čovek od srca, kaže pa to manje od naše dačie ... misleći na one iz doba socijalizma i renesanse ...

Mornar pita jel sme da se slika pored nje al šta da vam to pričam rodjaci kad mi nećete verovati  ;) ...

U svakom slučaju prepoznao je Qline opremu, prednji branik iz jednog dela a ne lepljen pijačarskim dodacima super lepkom. Sajtne su priča za sebe, ko se razume shvatiće orginalnost...
upload an image
...
Dodje vreme da se diže sidro, kapetan trubi dok mornari odvezuju brodicu a ja i drkela se pozdravismo sa čuvarom naše granice.

Ja njemu požele sretan ostanak a on meni požele sretan put i još mi napomenu da se ne brinem za drkelu jer me neće nigde ostaviti na putu. Kaže, zna iz iskustva ... vozio je godinama bez ikakvog problema i kvara ...
yogi detox tea laxative
...
Isplovljavamo ... ova slidža je no com  wub wub wub ...

...
Ja trčkaram po palubi tamo vamo, uživam. U jednom trenu mi prilazi broCka stjuardesa i kaže poziva vas kapetan u njegove odaje ....

Čime su tu čast čika travi i drkela zaslužili a ne one plastične kante, zaključite sami  :58 ...

U svakom slučaju dostojanstveno sam nas predstavio i branio boje našeg kluba.
Malo pričali o sonarima, dometu radara i o modelima elisa koje koriste ove brodice al neću da puno smaram time i narušavam multimedijsku i mf  idilu.

Moj brat po impeleru, kapetan ... rumun al po malo natucamo belosvecke jezike pa se u kombinaciji sa rukama i nogama sporazumesmo o svemu.
i will love you so for always
...

...
Zahvaljujući njemu imao sam VIP status. Uživalo se u blagodetima gornje palube dok su oni plastični pilićarili u suturenu.
upload hoster ru photo
...
post pics
...
Plovidba, od jedne obale do druge, traje nekih 30ak minuta i to zadovoljstvo košta 12,5e za vozilo i vozača. Karta se može platiti evrovima, dinarima ne. U slučaju magle, jakog vetra ili neke druge nepogode plovidba se obustavlja.

...

...
Pristajanje je bočno, kapetan ga uterao u milimetar precizno a tako je i morao jer nema mesta za grešku. A nije bilo ni parking senzora, samo znanje i iskustvo ...

...

...

...
Sve što je lepo kratko traje, dodje vreme za rastanak.
Kapetanu mahnem a on me pozdravi kratkim piskom sirene ... mornar htede da skine rukavicu ali mu ja nisam dao. Čika travi najviše ceni i poštuje čist obraz a prljava rukavica mi nije nikakav problem  congratulations ...

...
Napokon tlo, tvrdo pod nogama. Granični prelaz je odma tu na dohvat ruke. Beše mi zanimljiva teta policajka, pital koliko se zadržavam i ostajem u rumuniji. Ja je odgovori ma vraćam se odma kući  lollol lollol lollol ...
Vidim da je u rebusu pa je objasnim moj problem  driving :dunk beer ...

...
Od granice do glavne magistrale se drajva par kilometara a onda hvatam kurs 442 do beograda ...

A onda sledi nekih 145 km noćne vožnje pod led matrix fenjerima  :78 ...

I tako se ubilo nekih 290 km kružne vožnje sa polaskom iz beograda koja je svakako zanimljiva i interesantna pa ko voli ovu vrstu trošenja džeparca nek izvoli.

Trošak nikakav, sića do pičića. Gorivo 3 crvene, trajekt soma ipo, vinjeta 3 evrova + neka kinta za giros sirtaki buzuki ....

Čitamo se rodjaci, a mož i da se gledamo na skeli ako je neko zainteresovan za grupnjak  mahac mahac mahac ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6827
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1046 poslato: Januar 29, 2020, 07:30:51 posle podne »
iata un an nou si imediat noua actiune si aventuri ala cika travelman ... fratele pur si simplu continua ... sincer nu stiam despre aceasta trecere ... nu am urmat aceasta relatie ... zilele acestea am fost de cealalta parte a Croatiei ... să ... terminăm ... cu excepția seifurilor ... ... laudă românii   :46

Brate ...cekaju te ... promasio si skretanje ...  ;)

ali prebaci na Multimediju i uzivaj  kolce




Ipak si Vidjen ...a uz to i Popularan ... oce te bre ove domacice  thumbup
« Poslednja izmena: Januar 29, 2020, 07:33:10 posle podne od strane lolazoca »
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže 2busy

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2595
  • Age: 39
  • Lokacija: Novi Sad
  • Karma: +92/-53
  • Pol: Muškarac
  • Family guy
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1047 poslato: Januar 29, 2020, 07:52:04 posle podne »
Čika Travi, kralju!

Послато са SM-A605FN помоћу Тапатока

Rupa + alu felna = Reparirano rame

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1048 poslato: Januar 30, 2020, 09:19:38 posle podne »
HVALA   :) ... Zadovoljstvo mi je pisati za tebe i ostale drugare  ;) ...

Svratim u peny market, prošli put si me pitao jel sam bio a ja ti rekoh da nisam nikad.

...
Taman me mikula zamolio da vidim kako se kreću cene krompira i kupusa jer se polako sprema za letovanje u grekosu pa tako i imade razlog da ga obidjem.

Ja od par ljudi lično čuo da zalede sarmu i punjenu papriku a onda šerpu uviju u novinu i sve to potrpaju u frigo torbu a onda pravac paralija i ostala grekos sela  boodala ...

1e = 4,7l pa ti mikula računaj. Mada, za koji mesec će i cene na kvantašu da skoče zbog početka turističke sezone pa treba dejstvovati na vreme ...

...

...

...
Ja pre polaska večerao biftek i srneća ledja za desert, Jbg rodjaci, ima se može se, YUGO vozi se  :65 :65 :65 ...
danielle ditto
...
Zoki, meni rumunija TOP destinacija. Planiram tasos za 1, maj ali mi misli potajno beže na drugu stranu. Još se premišljam zbog onih domaćica koje si spomenuo  ;) ...

Ali tako je to kad imaš siguran i pouzdan auto pa možeš da putuješ sa njim gde god poželiš.

Obično to ovako ispadne, ko u onoj narodnoj ... ne hebe šofer DSGaš nego šofer šaltaš  :53 ...

...
« Poslednja izmena: Januar 30, 2020, 09:21:35 posle podne od strane travelman »
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Nenad Petakovic

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2066
  • Age: 41
  • Lokacija: Neko tamo svrseno vreme.
  • Karma: +38/-25
  • Pol: Muškarac
  • Kad zasvira Ladina svirena,mnogi ostaju bez zena.
  • Auto: Old scula Cvaja 1.8
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1049 poslato: Januar 30, 2020, 09:27:41 posle podne »
DSGas vs Saltas lollol lollol lollol...javlja mi se naslov za novu temu...
Dobar motor moja dvojka ima
Al sediste svako mu se klima!
Sedista mu rasklimale zene
Al on opet dobro slusa mene!
Dok je dvojke vozacu devojke!😀

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6827
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1050 poslato: Februar 02, 2020, 09:13:46 pre podne »
tako je Travi sve si objasnio ...  :26

« Poslednja izmena: Februar 02, 2020, 07:49:32 posle podne od strane lolazoca »
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže mikula

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1360
  • Lokacija: b. palanka
  • Karma: +35/-12
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1051 poslato: Februar 03, 2020, 12:35:24 posle podne »
Znaci da se spremaju zalihe za Grekos na vreme dok cene nisu skocile

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока


Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1052 poslato: Februar 03, 2020, 07:44:25 posle podne »
Mikula digitron u ruke i računaj, što više uštediš na razlici u ceni paradajza i krompira  to ćeš više ubaciti u kasicu a onda i ti jednog dana sa DSG u grekos a ne ko ja sa YUGO u rumuniju  coilleo2tj ...

I kad se vratiš iz grekosa odma slike na forum  coilleo2tj ...
...

...
...
...

ZOKI, prijatelju moj hvala na pozdravu  :26 ...
...

...
Vidim i ti za rumuniju, sigurno si išao kod drugarice u oradeu  ;) ...

Rumunija, bre, TOP destinacija ... al za nas šaltaše  ;) ... Kakav, bre, grekos, w.see i ostala sela, samo rumunješće ...

I ja  ponovo išao pre neki dan, malo mi se slošilo pa ajd kod doktorice. Ljudima, bre, teško i skupo da predju 30 km do školovanog i stručnog majstora kako bi odradili veliki servis a meni nije teško da ubijem 300 km sa YUGO kako bi me ona pregledala. Al što ima batak i odojak  :71 ...

Zakazala mi kontrolni pregled za mesec dana, ja pitao jel može za 7 dana. Kaže može.

Šta da ti pričam, jel sam ja šaltaš ili ne  :58 ...

...  :84 al ako me travelmanka navata iščupaće mi uši  batine ...



...

Pre neki dan mi se javi Suzana, ona tvoja rumunka, prijatelj sa FB. Poslala mi zahtev a ja je odma primio u klub obožavateljki. Kaže gotivi šaltaše  wub wub wub ...

Ima nekog plastikanera, ti dobro znaš da se ja ne ložim na te kante al se malo provozali ovo ono  coilleo2tj ...

Brate, ima osmeh i neki sjaj u očima samo tako  wub wub wub ...



Ti znaš rumunski pa pomagaj.

Stalno mi uz osmeh govorila LA S M, LA S M DEPERADA ŠTE DJ M  coilleo2tj ...

Šta to znači, pomagaj. Ja preveo da to znači da je vodim u bioskop i gledamo neki film pa tako i uradio  :79 ...

...

Šta misliš, jel sam ispravno postupio  :54 ... Ja mislim da te nisam obrukao jer mi je na rastanku rekla da jedva čeka ponovni susret ....
Za uspomenu sam joj poklonio moj album sa slikama i putovanjima. Ona ga odma privila uz srce ...

...
Ja srećan ko malo dete, ne skidam osmeh sa lica ... pa nek košta šta košta, meni je dovoljan i YUGO ...

...
Brate moj, SREĆAN TI PUT gde god pošo i došo  :26 ...
« Poslednja izmena: Februar 03, 2020, 07:59:19 posle podne od strane travelman »
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6827
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1053 poslato: Februar 20, 2020, 06:32:40 posle podne »
Za mog vel Prijatelja i svetskog putnika Travelman-a (oldscul -forever )  :26

Zelim Sretan i uspesan pocetak priprema za veliku avanturisticku -putopisnu -sa puno lepih slika od glave pa do patika - turneju ...

Od lepe nam Vojvodine pa preko prijateljske Madjarske ...do svetski poznate Marije Terezije iz dugacke Austrougarske pa preko all Caponeove Cosa nostra Italije ..

sve do nama Bratske Dezele -tamo nam je Guarana ...Modus i mnogi nasi old scul i plasticaneri ...i lipicaneri  :84

uz veselje i dobru muziku da krenes a domacin te jos bolje docekao ...za svaki slucaj ponesi So i Pogacu  lollol

OPPPPAAAAAA IDEMMMMOOOOO CRVENI DLS RS 5-ak krece !!!  drive


 kolce ............sve se trese ima za svacije  :71 po nesto ...uz ritam Tigra i Tigra Travija koji se lagano pakujeeeeee  :46




Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1054 poslato: Februar 20, 2020, 07:08:04 posle podne »
 lollol lollol lollol platicaneri lipicaneri  lollol lollol lollol ... brate, zaebo si i mene, priznajem  :46 :46 :46 ...


Malo pre se čuo sa majstorom, dogovorili se da se vidimo u subotu. Da baci Y line na kanal i proveri amortizaciju  majstor1 ... Sve je pod kontrolom, nema šta da se radi kad je sve cakum pakum ko na novoj lada nivi  lollol lollol lollol ...

Još nekih mesec ipo do otvaranja sezone, u medjuvremenu da obrnem bar jednu veću vožnju za generalnu probu i to je to.

...  :84 :84 :84 džeparac obezbedjenj, na visini zadatka za takvu avanturu. Dolari merke lire iz džepa mi vire  :65 ...

Jedino me kopka kakvo će vreme biti. Juče i danas čitam po novinama prognozu vremena, kažu da krajem februara dolazi neki topao talas  koji će potrajati do kraja marta a onda ceo april nepogode sa kišom a na planinama solidan sneg. I tako u celoj evropi regionu  badmood ...

Pa cele zime nije bilo snega a sad da zaveje. U principu boli me tuki kakvo će vreme biti al se bojim da pojedini passovi ne budu zavejani i zatvoreni.

Boli me tuki i za takvu soluciju al mi krivo jel mi se tamo ide.

U najgorem slučaju baciću ovde par predloga za destinaciju pa da bude glasanje gde da vozim. Meni svejedno al sam se naoštrio za alpski putopis.

Za sad su destinacija alpi  clap ... nadam se da će tako i ostati jer sam smeštaj platio još pre nove godine  :65 ...

...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1055 poslato: Februar 20, 2020, 07:58:36 posle podne »
Kad se već raspisa ovde onda i da okačim semafor da odbrojava vreme do početka otvaranja sezone.

Tokom februara je crveno svetlo i još uvek mirovanje ...

Početkom marta se pali žuto svetlo i počinjemo sa generalnim pripremama  clap ...

A 1, aprila će biti  bleh bleh bleh ... Ali zato 2, aprila startuje zeleno svetlo i krećemo da odbrojavamo minute  bicedobro ...
...

...
Tokom proteklih zimskih dana se čitalo planiralo informisalo ...

Na kraju se podvukla crta i u tefter ukucale koordinate ...

 ... 4 dana

... 6 država

... 2000 km max

I sve to sa old sculom, optima uljem i bosna svećama. Pa malo li je, rodjaci, sa truljinom kojoj je zadnja greda varena 18 puta  boodala ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6827
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1056 poslato: Februar 20, 2020, 08:16:40 posle podne »
Pratim ...gledam ...vidim te  formidable



ako negde zapne ... nova oldscul Navi je tu



a zna se da se od malena planiralo  :84



put pod Noge ...  :26



znam te Ptico kad si u Nemackoj bila ...


« Poslednja izmena: Februar 20, 2020, 08:22:38 posle podne od strane lolazoca »
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže Nenad Petakovic

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2066
  • Age: 41
  • Lokacija: Neko tamo svrseno vreme.
  • Karma: +38/-25
  • Pol: Muškarac
  • Kad zasvira Ladina svirena,mnogi ostaju bez zena.
  • Auto: Old scula Cvaja 1.8
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1057 poslato: Februar 20, 2020, 08:48:37 posle podne »
 :25 thumbup :26 Pratim,svaka cast za marsrutu!
Dobar motor moja dvojka ima
Al sediste svako mu se klima!
Sedista mu rasklimale zene
Al on opet dobro slusa mene!
Dok je dvojke vozacu devojke!😀

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1058 poslato: Februar 20, 2020, 08:49:53 posle podne »
Bio sam ja i u austriji ...

...
U detinjstvu sam maštao o svemu i svačemu jer  tada nije bilo neta, YT  i ostalih gluposti. Uvek sam verovao u bolje sutra ma koliko to izgledalo nedostižno u tom trenutku ...
fallout new vegas vault 3 location
...
Dobro se dobrim vraća pa ja u jednom trenu posta najsrećniji čovek na svetu ...

...
A onda je došlo mojih 5 minuta života.
Odrastao sam, više nisam jurio kw nego km. U stanju sam i da zadnju kintu dam za što više njih  driving ...
husky puppy wallpaper
...
Samo svako vreme ima svoje breme. Počele da me sustižu neke traume iz detinjstva  lollol lollol lollol ...
anthropology careers and salaries
...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6827
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #1059 poslato: Februar 20, 2020, 11:36:02 posle podne »
Brom sam prelezao i postao imun na njega ... tako da...   ;) dobar smer prava ruta ...  thumbup



Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.