Autor Tema: B5(maska, lajsne...)  (Pročitano 1913 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže 2000.B5

  • VW Početnik
  • Poruke: 115
  • Lokacija: Inđija
  • Karma: +3/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: B5
B5(maska, lajsne...)
« poslato: Septembar 09, 2015, 12:35:44 pre podne »
Ne natrčah na ovakvu temu, pa da je započnem ja. Ovako, skupljam kešić malo po malo, i hteo bih uskoro da poradim na mom B5 karavanu. Oko eksterijera bih ispolirao farove, zamenio prednju masku, ofarbao lajsne, i još ponešto vremenom, ali za sad mi je ovo kočnica. Zanima me gde mogu da nabavim prednju masku (grill) za B5 variant, da ima hromirane ivice, tj da nije cela hromirana, i da obavezno ima VW znak. Ne znam kako se to radi, da li se menja cela maska, ili se kupe neke hromirane trake, pošto bih voleo da samo vidljive ivice budu hromirane. Dalje, oko farbanja lajsni u boju auta, običnim sprejem iz farbare, da nađem u toj boji ili kako? Kada ih ofarbam takođe bih voleo da iznad njih zalepim tanke hrom trake ako postoje uopšte. Hvala, možda su nekome ovo već prežvakane teme, ali nov sam ovde :)
I am not in danger Skyler, I am the danger! A guy opens his door, and gets shot, and you think that of me? No, I am the on who knocks!

Van mreže Rogi

  • In Car Electronic
  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 2663
  • Age: 39
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Karma: +16/-8
  • Pol: Muškarac
  • VW
  • Auto: Golf 5
Odg: B5(maska, lajsne...)
« Odgovor #1 poslato: Septembar 13, 2015, 10:19:26 posle podne »
imas da kupis te hrom lajsne tanke i sam da zalepis na masku,potrazi u nekim auto sopovima

Van mreže 2000.B5

  • VW Početnik
  • Poruke: 115
  • Lokacija: Inđija
  • Karma: +3/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: B5
Odg: B5(maska, lajsne...)
« Odgovor #2 poslato: Septembar 22, 2015, 10:42:21 pre podne »
To će izbledeti i odlepiti se, a ne menja mi se na svako tol'ko :( Takođe i platna na tapacirima vrata su se odlepila, jel ima neko iskustva sa skidanjem istih i lepljenjem?
I am not in danger Skyler, I am the danger! A guy opens his door, and gets shot, and you think that of me? No, I am the on who knocks!

Van mreže 2000.B5

  • VW Početnik
  • Poruke: 115
  • Lokacija: Inđija
  • Karma: +3/-3
  • Pol: Muškarac
  • Auto: B5
Odg: B5(maska, lajsne...)
« Odgovor #3 poslato: Septembar 30, 2015, 07:34:27 posle podne »
Ima li koga iz Inđije na forumu? Još bolje ako ima Paju B5 :)
I am not in danger Skyler, I am the danger! A guy opens his door, and gets shot, and you think that of me? No, I am the on who knocks!