Autor Tema: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam  (Pročitano 208921 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže Rnjak

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1079
  • Age: 38
  • Lokacija: Uzice
  • Karma: +28/-4
  • Pol: Muškarac
  • Sta uradimo za zivota,odjekivace u vecnosti!
  • Auto: Passat b5.5
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #840 poslato: Maj 22, 2019, 11:40:04 posle podne »
Rekoh ti ja za bazen,"sreca da vas je vreme posluzilo" pa je zato bilo svega lollol
Aj,vidimo se sutra mahac
Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #841 poslato: Maj 25, 2019, 12:38:14 pre podne »
I šta kažete rodjaci, milfarica šmekerica  wub ...

Najsladje stvari se u životu uvek dogode spontano, kad god sam nešto planirao uvek je bilo ko u onoj narodnoj osta suha kara u mornara.

Ona na jednu stranu a ja na drugu, mada bi se pre moglo reći da ja odo u kišu. A i drkela samnom.  badmood ...

...

Vozimo dalje magistralom.

...
Okolina ništa posebno,  madjarica pravi smor za vožnju. Ipak zevam levo desno, moje oko sokolovo uvek nahvata nešto zanimljivo.

Ugledam njega pa odma skrećem preko duple pune i bez migavca. Yugo je to, sve mu je dozvoljeno  bicedobro ...
anthropologist salary 2016
...
Tovarni prostor za kolegu kamenorezca  :+ ...

...
Oni do 2 metra dužine staju ovde bez problema mada može i koji cm preko. Glava obavezno napred  :+ ...

...
A sad zamislite situciju ... ponoć samo što je prošla a vi u nekoj vukojebini drajvate solo kad odjedared iza ledja čujete DOBRO VEČE  :73 ....

...

...
Spremam se da krenem a onda skapiram gde sam se parkirao.

Na ulazu tabla sa nazivom ...

...
diesel station near me
...
Ajd da vidim šta ima unutra ... sve sredjeno pod konac ...

...

...
Bez komentara ...

...

...
Nisam navukao kabanicu a kiša počinje da roka. Trk u drkelu a onda gasss u kišu. Kineske metlice keva  formidable ... ...  :84  tLi komada 100 dinaLa ...

...
Madjarica sve ravnica, kiša pljušti i nema stajanke po selima.

Muka me naterala rodjaci, prolazno vreme mi loše pa ajd da ga nadoknadim autobanom.

Izlazim na njega ali samo na kratko, verujte mi na reč ... Ubacujem u grekos mod  driving ...

...
Tempomat na stooošeset, to je neka drkelina optimalna brzina. Sve preko bi bilo silovanje mustanga ispod haube  boodala ...

...
Nije prošlo ni 10ak minuta drajvanja autobanom kad sve počinje da me svrbi i da mi se prdi. Alergija na autoban  :20 ...

Driftam po onoj mokroj džadi sve do 1, parkinga a onda bacam sidro.

...
Terapija ... zna čika travi šta njegovoj napaćenoj duši godi.
Nema veze što kiša rominja i vetar duva. Uživam sam samcat bez igde ikoga na vidiku  clap ...

...
Rodjaci, ako ste mislili da ću odavde da spržim drkelu do segedina a onda autobanom do beograda, znajte da ste se opasno zahebali.

Drkela je čudo, neće kući a vala neću ni ja  :69 ...
Pravili još par zanimljivih  stajanki ali je pao mrak pa nema slidži.

U svakom slučaju smo stigli na rumunsku granicu.

...
Rumunija, moja verna ljuba  wub  driving  :dunk ...
Pravac na pumpu po vinjetu, 3 evrova 7 dana. Vredi svaku paru, setite se samo krkelinog putopisa sa transfagarašana i transalpine  driving driving driving ...
...  :84 ... drkela od dodatne opreme ima zadnji brisač. E tu se kači ona 3, metlica od kineza  majstor1 ...
northwest bank atm locations
...
ORADEA ... grad na severozapadu rumunije, nalazi se u blizini rumunsko madjarske granice.

...
Smeštaj standardno u hiltonu, sve ispod 5 zvezdica nije drkelin nivo ..  :84 A ni moj  bicedobro ...

Ovaj put neću da vas smaram geografijom i time kako se bahati yugo sirotinja.

Nego, jel se vi sećate crvenkape sa početka putopisa i onog dela kada sam rekao da je jedan matori, ali, iskusni vuk krenuo njoj u susret.

...
Čim se ušlo u sobu pada zapiranje šiški ispod miški i presvlačenje u večernju toaletu a onda se kreće u lov i ribolov ...

...
Ponoć kuca na vratima, mora brzo da se dela  :79 ...

A šta crvenkapa voli više od bake  :54 ... pa da odigra jedan prljavi ples sa matorim vukom  ;) ...
https://www.youtube.com/watch?v=uItKLCo1cdg

Čitajte i učite rodjaci, lako je vama kad imate od koga. I zapamtite, od birača nema dobrog vozača ...

Do sutra  mahac ... ili prekosutra  mahac ...
« Poslednja izmena: Maj 25, 2019, 12:43:08 pre podne od strane travelman »
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže mikula

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1360
  • Lokacija: b. palanka
  • Karma: +35/-12
  • Pol: Muškarac
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #842 poslato: Maj 25, 2019, 08:37:51 pre podne »
Znaci pundravac te odvukao i u Rumuniju, a tebi tesko palo

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока


Van mreže misa-goga gti

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1275
  • Age: 45
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +47/-47
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Skoda Octavia
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #843 poslato: Maj 25, 2019, 10:44:56 pre podne »
Stavljam 20 eu na crvenkapu !        biggrin :73
kod oemovaca se na privatnim skupovima u vinci svi clanovi ljube u usta.
mislim da ti je sad sve jasno...

Van mreže Rnjak

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1079
  • Age: 38
  • Lokacija: Uzice
  • Karma: +28/-4
  • Pol: Muškarac
  • Sta uradimo za zivota,odjekivace u vecnosti!
  • Auto: Passat b5.5
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #844 poslato: Maj 25, 2019, 08:20:04 posle podne »
Stavljam 20 eu na crvenkapu !        biggrin :73
Ma bice ludo,vidis da ga nema jos da se javi lollol lollol lollol
Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #845 poslato: Maj 26, 2019, 01:12:07 pre podne »
Ludo burazeru, ludo. Ludo ko na vašaru. Ko nabije taj i dobije  lollol ...

Šta je čiči 100 maraka dati pa lepu curu milovati  :65 ... Samo što bi ovi današnji klinci pre dali 20e da ga stave na felnu nego 10e da ga stave u  crvenkapu  lollol ...

Budim se to jutro a crvenkapa se vrti golim doopetom oko napetog urca ... https://www.youtube.com/watch?v=vfYuzUYRSEM ...

Za doručak burek, i to onaj sa mesom. Taj čika travi najviše voli  wub ...

...
Tu se pozdravim sa crvenkapom, ona mi mahnu za srećan put a onda svako na svoiju stranu. Ja za begiš a ona kući, kaže čeka je muž ...

...
Do begiša, moga sela, još nekih 350 km. Šta je to za moju matoru i truljavu drkelu.

Opletemo jedno muško gasssiranje a onda na parking po kaficu. Ali čega sam se sve tamo nagledao rodjaci  :53 ...

Ti plastikaneri su samo za po lokalu, malo po komšiluku da se vide i to je to. Kakvo, bre, skitarenje. To je viša matematika za njih.

...
Ako želite mirno i bezbrižno avanturisanje onda isključivo samo sa drkelom. Ja haubu digo samo jednom i to čisto reda radi posle prve iljadarke.

Čika travi više voli da diže ženske noge nego haubu, zato i vozim yuga. Kod ovih što voze plastikanere je obrnuto  lollol ...

...
TEMIŠVAR ... svakome bih predložio da ode na jednodnevni izlet u njega. Mnogo puta sam ga do sada opisao u krkelinim cabrioletisanjima.

Tu mu ga dajem malo po desnoj pedali, jbg branim naše boje  alealeee ...

...

...
Planirao sam da stanem ali nisam, tu sam pred kućnim pragom pa mi nije zanimljivo posle svih onih avantura.
Hvatam pravac ka begišu, jbt ...
bbva locations near me
...
I posle nekih predjenih 1800 km ulazimo u majčicu srbiju. Svuda podji kući dodji  clap ...
Na granici kratka spika sa čikom u plavom, nema nigde nikog pa se raspričali. Gleda pasoš i vidi da sam izašao na kelebiji a posle par dana se vraćam i ulazim iz rumunije sa druge strane.

Onda me upita ...

... a gde ste vi bili ...

... malo u madjarskoj pa slovačka a onda skoknuo do poljske ... a onda povratak preko slovačke madjarske i rumunije pa zato sad ulazim ovde, odgovorih mu ja.

Gleda me čovek sa osmehom ali ćuti, ja izvadim magnete i suvenire da mu dokažem a on me samo upita zar sve to sa yugom ...

... da da sa jugom, odgovorih mu ja.

On razvuče osmeh dok mi vraća dokumenta i samo reče  a što da ne, i yugo je auto ...

...
I yugo je auto, i to kakav  bicedobro ... Samo se brzo ogladni u njemu, to mu je jedina mana. Jbg, klotara živa. Nema podizače nema šiber sve mora ručno. Ali su zato noge suve, nema plakanja i kukanja po forumu što je tepih mokar i gde ulazi voda ko u ovim plastikanerima  badmood ...

U vršcu vidim natpis roda i odma tamo.
Kakva je to klopa bili rodjaci, kakvi bre švecki stolovi i ostala sranja i granja, Nema pravog meraka dok čika travi ne napravi jedan zidarac na haubi  wub ...

...
Kakva, bre, EU  :20 ... Sve je ovo koštalo manje nego jedna njihova nes kafa u kafiću ...

...
Moje omiljeno mesto za kafenisanje, ovde se često izvezem da bih je popio  wub ... Nekih 50ak km od mog sela.
Sto uvek sa pogledom na parking  bicedobro ... Jbg, to mi sve navike kad putujem za cabriom ...

...
Vreme je da finiširamo, koliko god sam do sada štedeo drkelu toliko sam sada dao sebi oduška .....
Pritiskam boost dugmence a onda gledam u dvo satiće driving driving driving ...

https://www.youtube.com/watch?v=48xlSIXSF4g
...

...
...  lollol lollol lollol ... pa rodjaci sedite kući, bre,  lollol ... Ovu sirotinju što vozi kečine i dvojke treba zakonom zabraniti.
Kakvi bre projekti trte mrte i kojekakve finte. Pa počele i petice da trule a oni se kunu u keca  lollol ...

...
...  lollol lollol lollol ... pa lepo vam reko čika travi, vozite yuga i stoperkama dižite noge a ne haubu na sred puta ...

...
Kupite yugo pa sa njim putujte daleko i dugo  boodala ...
e85 fuel stations
...
PANČEVAC ... najružniji od svih mostova koje sam prešao ali mu se ipak najviše obradujem kada ga prelazim ... znam da sam blizu moje garage  clap ...

...
I tako posle 4 ipo dana i predjenih 1900 km drkela stiže u perionicu iz koje je čista krenula. Krenuli smo čisti a takvi ćemo i da se vratimo.
...  :84 ... drkela je matirala skroz, ovo je lažni sjaj. Čisto da se zna, nije čika travi od onih koji fotošopiraju slike.

...
I tako rodjaci, šta da vam kažem, drkela je opravdala sva moja očekivanja ali nije opravdala svoje ime.

Nije me drkala ni jednom tokom celog puta  bonk ...
24 7 gas station near me
...
Hvala joj na tome mada i da je probala bilo bi joj to kratkog daha.

Kapa, ruka, komutator, neko crevo ili možda neki kabal ili svećica. Ostalo nema šta a sve ono navedeno je bilo ispred prednjih sedišta i na dohvat čika travijeve ruke.

...
Do neke sledeće avanture, ljubi vas i voli drkelaaa  mahac mahac mahac ....
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Rnjak

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1079
  • Age: 38
  • Lokacija: Uzice
  • Karma: +28/-4
  • Pol: Muškarac
  • Sta uradimo za zivota,odjekivace u vecnosti!
  • Auto: Passat b5.5
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #846 poslato: Maj 26, 2019, 10:03:09 pre podne »
Vidimo se i cekamo nove avanture,cim te sefica opet pusti na koji dan slobodno :84
Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

Van mreže misa-goga gti

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1275
  • Age: 45
  • Lokacija: Beograd
  • Karma: +47/-47
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Skoda Octavia
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #847 poslato: Maj 26, 2019, 02:52:16 posle podne »
Cika travija u udzbenike osnovnih,srednjih i visih  skola,fakulteta i ostalo... congratulations
 thumbup tapsac thumbup
kod oemovaca se na privatnim skupovima u vinci svi clanovi ljube u usta.
mislim da ti je sad sve jasno...

Van mreže TOMARA

  • VW Početnik
  • Poruke: 130
  • Age: 34
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Karma: +3/-2
  • Pol: Muškarac
  • Auto: VW Golf Mk4 1.6 16v
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #848 poslato: Maj 26, 2019, 03:40:51 posle podne »
Koji si ti meni kralj  thumbup Odusevim se svakim tvojim putopisom... Ziv bio, i ti, i tvoje drkele, mrkele, brkele i da nas jos dugo izvestavate o stanju na evropskim i svetskim dzadama  :46 PS Cekao sam da zavrsis pisanije, pa da izrazim svoje utiske a ne k'o Rnjak, posle svakog stiha da pevam refren  lollol

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #849 poslato: Maj 26, 2019, 08:05:33 posle podne »
Onakvog crnog dugackog Volvo 240 GLE  pop1 ... sam vozio pre nekih 14-15g. sve je kako si naveo od duzine pa na dalje

a da sam znao da ces blizu Arada da prolazis ... da te uputim ...  :dunk kod Minke ... da odmoris ki covek  ;)

 :26
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže Rnjak

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1079
  • Age: 38
  • Lokacija: Uzice
  • Karma: +28/-4
  • Pol: Muškarac
  • Sta uradimo za zivota,odjekivace u vecnosti!
  • Auto: Passat b5.5
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #850 poslato: Maj 26, 2019, 10:05:56 posle podne »
Koji si ti meni kralj  thumbup Odusevim se svakim tvojim putopisom... Ziv bio, i ti, i tvoje drkele, mrkele, brkele i da nas jos dugo izvestavate o stanju na evropskim i svetskim dzadama  :46 PS Cekao sam da zavrsis pisanije, pa da izrazim svoje utiske a ne k'o Rnjak, posle svakog stiha da pevam refren  lollol

Mora malo i da se otpeva lollol
Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #851 poslato: Maj 27, 2019, 10:54:58 posle podne »
Hvala rodjaci, hvala  thumbup ...

Meni je uvek zadovoljstvo kada vas obradujem putopisom a još kada imam Rnjaka za prateći vokal  lollol, onda je uspeh zagarantovan.

Obećao sam vam jedan za otvaranje letnje sezone a čika travi uvek održi obećanje. Sad obećavam i jedan na kraju sezone a do tada malo da posvetim pažnju i krkeli, ipak je ovo njena tema.

Čamila je preko cele zime na tavanu a onda je prečamila i proleće. Ali kada je došlo leto  majstor1 majstor1 majstor1 ...

Nema šta da se radi na njoj, samo briskanje prašine po kojekakvim ćoškovima. Svi servisi odradjeni a tehnička ispravnost na zavidnom nivou, čak bi joj i ovi upola mladji pozavideli na tome  bicedobro ...

Da li je pederaj kada jedan takav auto čami u garage i služi samo za fotkanje  :54 ...

Nije rodjaci  :69 ... Pederaj je kad imaš nešto što ima na svakom ćošku ulice po xy komada a ti drugima mrsiš mooda kako je tvoj najveći ...

...

Jedva sam dočekao ovaj vikend, najavili lepo vreme i bez padavina. Iskren da budem nisam znao sa koje strane da počnem.

Šta mi bi da prvo izvadim zadnju policu sa zvučnicima, nemam pojma. A onda sam nastavio dalje  majstor1 ...

Sve u svemu, povadio sam sve od srednjeg stuba ka nazad  majstor1 ...

...
A onda sam se upustio u projekat  boodala

Nema tu puno nekog umno/intelektualnog posla, uglavnom čista fizikalija. Kakav projekat, takvo i finansijsko ulaganje. Planiram jednu crvenu, u najgorem slučaju 2 soma su plafon  :65 ...

Iako sam ja to picanio i više nego što je bilo potrebe, prašina se svugde zavukla. Zato i rasturam celu unutrašnjost.
Svi misle da je cabrioletisanje samo spustiti krov i to je to  :83 ... Ali nije. To je ona lepša strana a ona druga je mnogo bolnija. Prašina ...
Zvučnici su ko zna od kada, sve to skupa sa kablovima leti napolje. U cabriu je najveći greh slušati muziku, dok se vozi cabrio uživa se u pirkanju vetra a ne u slušanju kojekakvih keva nacije  boodala ...

...
directions to chevron gas station
...
Što bi rekli, ovde je prašina debljine prsta.

...
Zadnje levo krilo  wub ... nema tu šta da se komentariše, može samo da se uživa u pogledu na unutrašnju sajtnu  wub ...
Jeste da ima paučine i prašine u njoj ali tu je usisivač od 2 soma wata koji će da je vrati u period iz 1987. kada je i napravljena  ;) ...
315 724 4022
...
Na desnoj strani ista pesma, nema traga nekoj rdji ili slično ... pu pu daleko bilo  :78 ... Fabrikana najlon stoji kao da je juče zalepljen ali obzirom da je krkela za sve ove godine kod mene pokisla  manje od 10 puta, nije ni čudo što je sve suvo  clap ...

...
Mislim da je ovde nejveću ulogu odigrao fabrikana vosak koji se nije štedeo tokom procesa zaštite. Sve izgleda kao da je juče zaliveno  big_boss ...
find mobil gas station
...
Tapaciri ganci novi, kakvo kišnjenje i ostalo šoranje po njima. Zaštitni najlon je baš picanski zalepljen, ovde se tapacir ne bi okvasio ni kada bi se mlaz vode iz creva dirktno uperio u zadnji prozor  badmood ...

...
Datum proizvodnje 15 okt 1986  :54 ... vredili ovo ičemu  :55 ...

...
Napadam gepek  :13 ... Leva štopaljka i zadnji koš, vadim ono kartonče gde se tura osvetljenje gepeka. Sve suvo, istrči po neki pauk ali ok. On je domaća životinja. Ima ga i u penthausu a ne u nekoj truljavoj krkeli.

...
Desna štopaljka  :75 ... Šta da vam rečem rodjaci kad vidite i sami. Samo da dodjem do onog nivoa kad baratam mlakom vodom i jelenskom kožicom  :79 ...
Ima sve da se sija  celebrate ....
find the nearest currency exchange
...
Izvadjen točak i ostale sitnice što su stajale u rupi.

...  :84 :84 :84 ... Plinčuga  :25 ... Oridjidji lovato, krkela sa njim prešla oko 90000 km. Filter zamenjen na prvom servisu, na 1000 km, i posle nekih godinu dana zbog garancije. Dakle, zadnjih 80000 km krkela fercera na jednom istom filteru bez ikakvih mana a gde je čika travi sve sipao plinčugu znaju svi oni koji su čitali krkeline putopise.

Da li valja i da li se isplati plinčuga  :54 ... Naravno da valja a na plinčugu kukaju samo oni koji svaki čas svojeručno podešavaju smesu. Ja na početku svake sezone promenim filter vazduha a onda obavezno odem u servis gde mi našteluju smesu i to je to. Kakvo odvrtanje i zavrtanje, moje je samo gas u patos  driving ...

...
I tako ... sad čekam sledeći vikend pa da nastavim arbajt. Vadim prednja sedišta, tepih napolje i sve ostalo što mi padne pod ruku.

Krajnji cilj mi je radijator u kabini, zadnjih par godina mi se oseća sladunjavi miris antifriza u kabini ali samo kada je grejanje uključeno. Ponekad mi i magli desna strana šoferke pri dnu ali samo dok motor ne postigne radnu temperaturu. Onda je sve ok. Da li je radijator ili crevo ... nemam pojma, javljam kad stignem do toga.

A kad sredim unutrašnjost prelazim na motorni prostor ali otom potom  :) ...

...  mahac ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Ivan

  • One & Only
  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 13652
  • Age: 44
  • Lokacija: Лазарев град
  • Karma: +218/-40
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Volkswagen Cross Touran 1T2
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #852 poslato: Maj 27, 2019, 11:00:06 posle podne »
Jel si razmisljao da stavis neku zvucnu izolaciju ispod tapacira i zadnjeg sedista?

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #853 poslato: Maj 27, 2019, 11:29:27 posle podne »
Prva stvar koju sam uradio kad sam kupio kabria je da sam povadio sedišta a onda digao tepih i svu onu izolaciju povadio i bacio u djubre.

Nisam u fazonu azmafona i sličnih izolacionih materijala, mislim da oni svojom vlagom i kondenzacijom jedu patos i sajtne. Mislim da su u kabriu pozadi ispod tepiha samo neke ravne gumene patosnice kako bih anulirao one neravnine a da su kod prednjih nogu neki njegovi orginal podmetači od stiropora.

Slikaću sve kad budem dizao tepih, mislim da ga neke 3 godine nisam dirao. Buka mi nije problem a i nema je. Ionako je spušten krov.
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Rnjak

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1079
  • Age: 38
  • Lokacija: Uzice
  • Karma: +28/-4
  • Pol: Muškarac
  • Sta uradimo za zivota,odjekivace u vecnosti!
  • Auto: Passat b5.5
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #854 poslato: Maj 28, 2019, 11:50:19 pre podne »
Cekam nove turneje ,pa da zapevamo opet lollol Valjda ce ti trebati prateci vokal kolce kolce
Kakva bi tišina nastala kad bi ljudi govorili samo ono što znaju.

Van mreže PaulGT

  • Master Member
  • *****
  • Poruke: 4811
  • Age: 46
  • Lokacija: NRW
  • Karma: +197/-120
  • Pol: Muškarac
  • no syncro, no fun
  • Auto: golf country
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #855 poslato: Maj 28, 2019, 08:50:35 posle podne »
ima li neko ovde da mu auto ide na isparenja lollol ili ovi dizeli jos malo pa ce krenuti i kusur da vracaju iz rezeorvara thumbup

Van mreže Desmo

  • Ultimate Member
  • *****
  • Poruke: 9764
  • Lokacija: Isfahan - Iran
  • Karma: +220/-51
  • Auto: Lada 2104

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #857 poslato: Maj 29, 2019, 08:16:20 posle podne »
 ... lollol lollol lollol ... pa ja u putopisu prozivao plastikanere i još mislio da sam preterao ;) kad ono ispade da je to sve tačno pa ako ne, još i gore  lollol ...

Znači tačno je ono što se priča po kuloarima, kažu da će plastikanerima zbog učestalog topljenja na suncu i još učestalijih kvarova uskoro u standardnu dodatnu opremu biti uvršten i panik taster za takve situacije.

Cena sitnica, samo +100 evrova na mp cenu. Daj šta daš, dok ima ovaca biće i vune  :65 ...
centennial bank locations in arkansas

...
Samo, renolu i ostalim plastikanerima su sunčevi zraci najmanji problem.

Pogotovo nekom plastikaneru u koji sedne beogracki dodjoš a onda izigrava baju obilazeći sa desne strane. Još ako natrči na nekog sakupljača sekundarnih sirovina u ladi, očas posla će saznati ko ima veći  :13 ...

...
Tu, rodjaci moji, sve odpada  lollol ... I migavci i lajsne i vrata i branik  lollol ... a posle se smeju meni, kažu nije sigurno voziti se u yugu jer nema nikakvu zaštitu  lollol ...
where is the closest citibank branch
...

...
A onom mandovu što je vozio konzervu ništa. Kaže, skuplja recke  boodala ....

...
... E to je rodjaci plastika  :25 ... Još ako je u kombinaciji sa čelikom  thumbup ....

Zato sam i ja sebe častio jednom ladurinom da imam čime da se vozam po ovom mom selu. Ali ja vozam pošteno, po propisu. Nisam ko onaj mandov sa početka priče kog spopadaju sa svih strana. Mene čak i ovlašćeno službeno lice pohvali kako sam savestan vozač  big_boss ...
...  :84  i dobar drug na drumu  big_boss ...

...

I tako rodjaci, čekamo da otopli pa možemo da odvozamo a onda  ižvrljamo jedan putopis ali ovoj put sa čika trvijevom ladurinom  wub ....

Da vidite za kakve je akcije spremna mrkela  driving ... A tek kako se mi sekundarci bahatimo u ladurini  big_boss ...
[/url

...  mahac ...
 
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6826
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #858 poslato: Maj 29, 2019, 10:54:13 posle podne »
a za Rucak ...Klozecka Daska u Dunstu  lollol

generacijo  :26
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže travelman

  • Hero Member
  • ****
  • Poruke: 1389
  • Age: 55
  • Lokacija: Bilo kuda ... old sculom svuda ...
  • Karma: +71/-21
  • Pol: Muškarac
  • ... bolje prvi u selu, nego zadnji u gradu ...
  • Auto: Y- line
Odg: Golf 1 Cabrio - Idem kao sto izgledam
« Odgovor #859 poslato: Jun 09, 2019, 11:02:25 pre podne »
...  :26 ...

Juče nastavim sa projektom i rasturanjem auta, malo sam se dvoumio da li negde sa drkelom van grada ali je ipak prevagnulo druženje sa krkelom.
Bez obzira na obzir i to da li se kabrioletiše ili rinta oko nje, užitak je zagarantovan.

Juče je bilo samo  majstor1 ali se uživalo kao da je bilo  driving  :83 ... Krkela je to, rodjaci  wub ....

Iako je sve na oko čisto, drugačije izgleda kada se sedišta izvade napolje ...

...
Ispod zadnjeg tepiha nema ništa, kakva izolacija i ostala granja ... U krkeli se vozim samo ja i ponekad suvozačica. Pozadi nema sedenja  :69 ...
fallout new vegas facts
...
Kod suvozačicinih nogu je već druga pesma. Tu mora da bude sve ravno i udobno kako bi se ona opustila.
Izolacija minimalno mada je to više ravnjajući sloj ...

...
Pedale ... i klasičan primer zašto je čika travi protivnik podne izolacije. Fleka od mokrih nogu a opšte je poznato da se krkela vozi samo po suvom.
Zamislite situaciju u zimskom periodu tokom svakodnevne vožnje ...
nearest capital one bank to my location
...
Mada nema bojazni kada je krkela u pitanju, čika travi je odavno napravio luftere u podu ... bila je dovoljna jedna burgija od 5 mm za ceo arbajt  boodala ...
Sve suvo  clap ...

...
Onda se pristupilo ličnoj higijeni, bila vrućina pa se sve osušilo očas posla ...

...
Radio, zvučnici, vuferi,  kablovi ... sve je to povadjeno i leti u djubre. U kabriu je najveći greh slušati muziku.
Mada je ovo pre bio sirotinjski ćuning, sirotinja ubi pa se nema za olakšani zamajac. Zato sve u dubre, sad smo lakši za nekih 5 kg  big_boss ...
m&t bank locations near me
...
Kad se došlo do golog lima, prelazimo na nekst arbajt  majstor1 ...

...
Možda neke 3 godine unazad mi se oseća sladunjavi miris antifriza u kabini, i to samo zimi kada je grejanje u funkciji. Ponekad i zamagle prozori pri dnu ali ništa strašno, nije gubio vodu pa nije bilo frke za akcijom.

Malo sam listao forum ali nigde nema detaljno uputstvo šta i kako se skida mali hladnjak i cela ona budža.

E onda je čika travi otišao u biblioteku i sasvim slučajno nabasao na ljubaznu tetu koja me je detaljno uputila u sve tajne skidanja ... ( malog hladnjaka  big_boss )...

...
Vrlo brzo smo našli tehničko uputstvo, moram da je pohvalim da zna znanje i da radi svoj posao bez ijedne mane ...

...
Krenem na osećaj, najveći problem sam imao sa ovim mojim šapama jer je sve tesno i nikako da ih igde zavučem. Sve mi ruke isečene i izgrebane  angry2 ...

Prvo se napatim sa skidanjem šelni sa slavine, nemam oridjidji skidaljku nego sam nešto improvizovao.
Moram to odma da kupim jer hoću da zamenim sva creva u motornom prostoru.

...
Odvrnem ona 4 gornja šrafa,kod brisača, što drže celo kućište a onda snimam šta dalje.

Odkačio sam sajlu na 2 mesta, mislio sam da mogu bez skidanja polugi ali  :69 ...
Prsti ko ćevapi, morao sam da skidam okvir instrument table  majstor1 ...

...

...

...
Ubila me vrućina  :31 ... ali se stiglo do cilja. Nije komplikovano ali sam se ja napatio zbog neiskustva.
Sad bi umeo žmureći da ga svučem mada nema tu puno nauke. Skinuo sam mnogima gaćice a da ne umem da skinem jedan radijator  bicedobro ...

...
Jedino nisam mogao da provalim gde se džekuje ova crvena žica, pratio sam joj putanju i ide direktno u kutiju sa osiguračima.
Već sam bio na kraju sa živcima pa je radio bonsek. Tu će džekujemo iznova kad budem sklapao.

...
Vidi se gde je curkalo mada je to za 3 godine suviše mali trag. Mora da je mikro rupica, kako curne tako ispari od toplote.
Kutiju nisam rasturao, to sam ostavio za drugi put jer mi nije bilo u planu i programu za taj dan.

...
Sve ovo do sada je bilo igrarija, juče je glavni arbajt bilo izvlačenje visokog sjaja na karoseriji. Ali sa unutrašnje strane rodjaci  :53 ...
Svi to rade spolja a jedino je čika travi dijabola pa polira koševe  batine ... i još sa unutrašnje strane gde niko ne vidi  boodala ...

...

...
E sad ... čika travi nema BBSke pa da ih na svoj projekat turi bez guma i nasadi na panj ali obećavam da ću ih montirati onog trena kad miška okačim o klin.

Do tad evo jedna pozerska, u svakom slučaju preporuka za dundjere koji su mi radili limariju u farbanje  :53 ...

...

...
...  :84 ... moram da pohvalim i suvozačicu, ona je zaslužna što redovno diže noge u vis i svojim prstićima polira svaki ćoškić koša i požarnog zida  ;) ...

...
Malo se trljalo i po gepeku ... levo i desno, naravno  big_boss ...

...
how much does a forensic anthropologist make per year
...
I za kraj se ostavila rupa, tu čika travi najviše vole da se zavuče a onda trlj i trlja do usijanja ...

...
Danas sam mislio da nastavim dalje sa projektom ali truba, sav sam smorem. Ruke izgrebane a i imam upalu mišića od jučerašnjeg silnog klečanja i dizanja  lollol ...

Sad pravac u juga i odma katapult van grada. Da malo dam oduška ovoj mojoj napaćenoj duši  driving  :dunk  beer ...

...  mahac ...
...
Ma kakav RR ... LL je zakon ...

Platila bih da se vozim u tom pećinomobilu, ne bi mi smetalo što prokišnjava ni nožna vuča ...

Ti vozi ali da znas da moze da te ostavi na putu, nemoj daleko ...