Autor Tema: Lampica za grejace i verglanje  (Pročitano 1186 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže NikolaAndrić

  • VW Početnik
  • Poruke: 9
  • Lokacija: Čačak
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4 tdi
Lampica za grejace i verglanje
« poslato: Oktobar 26, 2020, 09:51:03 posle podne »
Zdravo ljudi imam problem na golfu 4 tdi 1.9 85kw... prvi put se desilo prosle nedelje kad je padala kisa, upalio je na pola kljuca kako i inace pali, nakon voznje od nekih 20km po kisi parkirao sam ga i ugasio. Kad sam nakon sat vremena hteo ponovo da ga upalim, nije hteo znaci samo vergla i dok vergla upali lampicu za grejace. Znaci lampicu za grejace pali samo dok vergla. Ispraznio sam akumulator i tek sutradan ga upalio na guranje. Nakon toga je ponovo sve bilo super auto pali na pola kljuca bukvalno. Sve do danas, oprao sam ga u perionici. Vozio, ugasio i sad da ga upalim ponovo isti problem (vergla i upali lampicu za grejace) i nece, kad ne verglam ne pali se lampica, i ponovo ga upalim na guranje, dodjem do stana sad i parkiram ga i ugasim i sad da probam na kljuc da ga upalim opet sve normalno na pola kljuca pali i nema lampice za grejace. Kontam da je nesto do struje pa me zanima zna li iko sta je problem?

Van mreže Zgubidan

  • Super Moderator
  • Ultimate Member
  • ****
  • Poruke: 6845
  • Lokacija: Zemun
  • Karma: +138/-28
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Ibiza 6L & Ibiza 6J FR TDI
Odg: Lampica za grejace i verglanje
« Odgovor #1 poslato: Oktobar 26, 2020, 09:57:35 posle podne »
pogledaj kontakt -kleme na akumulatoru

za pocetak  :46
Slobodni smo za svaku istinu,odgovorni pred njom i obavezni da je cuvamo od lazi.

Van mreže NikolaAndrić

  • VW Početnik
  • Poruke: 9
  • Lokacija: Čačak
  • Karma: +0/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 4 tdi
Odg: Lampica za grejace i verglanje
« Odgovor #2 poslato: Oktobar 26, 2020, 10:06:26 posle podne »
Istog trenutka sam to uradio.