Autor Tema: Hitno!!! Servo pumpa otkazala.  (Pročitano 2492 puta)

0 Članovi i 1 gost pregledaju ovu temu.

Van mreže golfic2

  • VW Početnik
  • Poruke: 31
  • Lokacija: Ljubovija
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 2
Hitno!!! Servo pumpa otkazala.
« poslato: Januar 30, 2012, 08:41:34 pre podne »
da li mi neko moze pomoci imam problem sa servo pumpom. Pocela da izbacuje ulje. po svoj prilici da je otisla ima lufta, vidim kada za remenicu uzmem. pa sada da vidim dal mi se isplati remontovati ili kupiti polovnu. nasao sam je za 50 eura polovna pa sada me zanima koliko kosta remont. ja sam iz Ljubovije pa neznam ovde kod nas nema nigde. ako neko ima sa tim iskustva neka mi javi. a drug mi kaze posto radi na strugu da moze on da je remontuje. mada nesto me strah da opet ne sjebem a kupim semering i sve pa opet nista. hvala unapred.
Golf u Srcu Turbo u dusi!!!!

Van mreže krivi_GT

  • VW Početnik
  • Poruke: 136
  • Age: 40
  • Lokacija: Crna Gora
  • Karma: +3/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: golf 3 1.9 td(i)
Odg: Hitno!!! Servo pumpa otkazala.
« Odgovor #1 poslato: Januar 31, 2012, 11:55:55 pre podne »
nije velika razlika izmedju nove i polovne, kod nas je polovna 50- 60 eura, nova u auto djelovima je 80-90 eura, preporuka nekih majstora je uzeti dobru polovnu prije nego novu, jer su te nove mala privreda. u oba slučaja ne možeš biti siguran šta si kupio i koliko će trajati. a što se remonta tiče, čuo sam da su cijene taman oko 50 eura.

Van mreže golfic2

  • VW Početnik
  • Poruke: 31
  • Lokacija: Ljubovija
  • Karma: +1/-0
  • Pol: Muškarac
  • Auto: Golf 2
Odg: Hitno!!! Servo pumpa otkazala.
« Odgovor #2 poslato: Februar 01, 2012, 06:57:35 pre podne »
hvala vam.resio sam problem. samo lezaj otisao. sam sam je rasklopio. kad imam i sta da vidim. lezaj sav prsko. zamenim ga i sad sljaka eksttra. Ako ko ima problem a  iole se razume neka je sam skine i zameni lezaj. a broj lezaja je 6203. to ako ima lufta. pozzz i hvala
Golf u Srcu Turbo u dusi!!!!